Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość monisiap
a jakie rady macie na dolne partie brzuszka, ja ćwiczę 6 ale chciałabym na dolne partie coś, błagam o ofpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziś 37 dzień;) czas wykonywania jakoś 23 wczoraj było,a przedwczoraj coś ponizej 22... Już odliczam te dni do soboty- jeszcze 6 dni z szósteczką... Musze przyznać że już tak mi isę nie chce- bo wieoczrami jestem strasznie zmęczona a wtedy zawsze dopiro robie ćwiczenia... Na dolne partie działają ale o wiele mniej niż na górne...sama bym chciała teraz takie ćw aby dolne były takie fajniutkie jak górne:) Iwikiel to zbliżamy siędo końca;) ostatnio coś cię tu nie widziałam i myślłąm już że się poddałeś:P i że cośwygrałam;) a ty też dzielnie finiszujesz:D No to weekend kończymy, nio i Umbrella równiez;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Hej,hej!!! No,besteto,jestem z Ciebie dumna :) Chyba wszyscy jestesmy! Oby tak dalej,pamietajcie nie mozemy sie zalamac i przestac cwiczyc,bo to bedzie najgorsze! Pokażmy wszytskim anszym kumpelom co potrafimy! ;) Niech im oczy z zazdrosci zzielenieją/zbieleją(jak kto woli-niepotrzebne skreślić;)) Myslę,że to tylko dzieki Wam sie trzymam,dzisiaj juz 9ty dzien,a ja wiem,że się nie poddam,co wiecej ,uwazam ,ze to idealny program dla takich leniuszków jak ja,bo mamy ściśle wyznaczony czas(42 dni) i wiemy,do kiedy ta meczrania bedzie trwac i kiedy beda efekty!To jest duzo lepsze niz robienie brzuszkow do ...nie wiadomo kiedy( w moim przypadku najdluzej tydzien to trwalo).No ale sie troszku rozpisałam...Będę kończyć:) Brawo dla Besteto za silną wolę :) Co słychać,Oliwier?Jak idą ćwiczenia? Dzisiaj 9ty dzień,hehe :) 75% probna z bioli...nie tak zle,ale za pol roku bedzie lepiej :))) I hope so... Pozdrooo ,kisses:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spranka
Hej! Ogłaszam wszystkim wszem i wobec, ze wlasnie dzisiaj skonczyłam szosteczke!!! Co do efektow to ubyło 2cm w pasie ale moj brzuch jest jeszcze troche spuchniety wiec moze jeszcze cosik zleci. A dla tych ktorzy przestali wierzyc we własne siły : Ja mam 14 lat i doszlam do konca to co to na was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
Fragile88 -> wielkie dzieki za slowa otuchy :D Nie ma to jak wsparcie :D Mam wielka nadzieje, ze dzisiaj pojdzie lepiej bo jak nie... to znowu bede narzekala :p . To za pol roku bedzie 100% czy 99.9% ? ;p Spranka - > jak zejdzie ci juz ta opuchlizna to daj znac czy ubylo ci cos wiecej :) To naprawde jest motywujace :D meggus -> jak bys cos znalazla na dolne miesnie sadelka :) to podziel sie ta dobra nowina z nami. Prosze w imieniu swoim i wszystkich tu zainteresowanych :D Dzisiaj drodzy wspolcwiczacy ;) bedzie 17 dzien i przedostatnia 12. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwikieł24
meggus jak pisałem ze mną nie tak łatwo wygrać bo chyba tak jak Ty jestem uparty :D. Finisz już blisko - Ty sobota ja niedziela :D ach co to będzie za finisz :) - choć muszę przyznać że te 22 powtórzenia to się wloką jak trzeba je liczyć ;) ale teraz żal by było przerwać :) trzymam kciuki ;) i do zobaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwikieł24
gratulacje Spranka za upór - jak zejdzie Ci opuchlizna to napisz jeszcze jakie efekty osiągnełaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Joł! ;) Właśnie jestem po ćwiczonkach ;) Było fajnie,jak juz wczesniej pisalam,myslalam,ze robie cos zle,skoro tak dlugo to mi idzie (prawie 18 minut,a nie jestem nawet w polowie programu!) Ale,co sie okazalo,spielam sie,zrobilam cwiczenia szybciej i udalo sie! Skonczylam wszytsko w 14 minut! hihihieehiehie szczerze mowiac,to efekty spranki nie sa motywujace :(Tylko dwa cm? Ja tu licze na jakies 7-9... ;) napisz,spranko,jak Ci zejdzie opuchlizna,w ogole napsiz,co sadzisz o tych cwiczeniach,czy sie oplacalo,czy polecasz,jak wyglada Twoj brzuszek,czy jestes zadowolona itp :) Pozdrawiam i gratuluje wytrwalosci :* Buziaczki fur alles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier
Witam wszytkich. W tej chwili skończyłem 9 dzień.Cięzko było zwłaszcza w 1 serii>Ale kto powiedział że będzie lekko.Martwie sie bo w 2i 4 cwiczeniu nie dzwigam tak wysoko barkow jak w pozostalych cwiczeniach.Czy wy tez tak macie? Gratulacje dla tych ktorzy skończyli. Co chodzi o efekty> Na bank są.Wszytkie spodnie juz na mnie wiszą:) Tylko ze ja dodatkowo intensywnie pływam i jezdze na rolkach. Same cwiczenia chyba nie wsytarcza , chyba ze macie diete. Ale ja nie potrafię pościć.na co mam ochote to wcinam, wiec sama a6w pewnie by nie wystarczyła. Moni : Juz prawie 1/4 za nami:)Buziaki Trzymajta sie ludziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Heh,zazdroszcze Ci,Oliwier,też bym chciała uprawiać tyle sportów co Ty...ale niestety nie mam czasu :( Klasa maturalna,dużo nauki(genetyka-bleeeeeee) dodatkowy angielski...Mowisz,że sama 6 to za mało? Nie załamuj mnie!!!! Co prawda stosuje pewną diete-TMŻ(Troche mniej żreć:))ale nie odmawiam sobie ani słodyczy(bez nich czuje sie jak na głodzie narkotykowym,hehe;))) Nie jem kolacji,a jesli jzu,to chrupki ryżowe(takie kółeczka,krążki,jak zwał tak zwał) W tamtym roku chodzilam na tance,było super,ale musialam zrezygnowac,bo sie zapisalam na kurs prawa jazdy(znow ten cholerny brak czasu...:/) Ale wiem,że to są super ćwiczenia-rzeźbią sylwetkę,poprawiaja postawe,ucza ładnego poruszania się,poza tym sa mega przyjemne !!!jeśli ktos ma możliwosc to polecam! Co do ćwiczeń,to ja mam problem z ostatnim,nie opuszczam tak jak jest napisane ,tylko troche zginam,bo inaczej to by miało zły wpływ na kręgosłup(strasznie duże obciazenie wagowe na tą jedną partię ciała,co mogłoby spowodowac trwałe bóle lub jakieś inne schorzenia,)jeśli ktos jeszcze ma problem z tym ćwiczeniem,to radzę wykonywać je po swojemu a bezpiecznie Pozdroofka!!! Oliwier,nie mogę doczekać się gwiazdki!!! Mi też już spodnie lecą,lubię dotykać swojego brzucha,robi sie płasciutki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Spranko gratulacje!!!! Besteto no właśnie że nic nie mam na dolne mięśnie, ale popytam kumpla który ćwiczy w pakerowni, szósteczke ma dawno za sobą to moze coś doradzi;) Iwikiel masz rację te 22 powtórzeń się ciągnie... Hehe jeszcze 10razy pomyle się w liczeniu;) i robie wtedy więcej;) ten mój spryt:D Ja już odliczam te dni, nie powiem że godziny bo mi się ich policzyc nie chce:D aha i jeszcze coś- twoje \"dozobaczenia\" brzmi tak jakbys miał zrezygować i przegrać zakład:P Fragile po pierwsze gratulacje- 75% bardzo dobrze:D aaa i wiesz że Sprance ubyło 2 cm to może świadczyc to o tym ze wiecej już nie szło;) Bo jak 14 lat ma to takiego tłuszczyku zapewne nie ma:) wiec to wszystko zalezy od stanu brzuszka:D Oliwier podobnie w 1 seri miałam zawsze najgorzej ale w kolejnych zazwyczaj juz luz;) Ale zazdrosze ci wiszących spodni;) A co do mnie to już dziś będzie 38 dzień i chce jak najszybciej tą sobotę:) Heh ale ładnie mi mięśnie widac:D 5 dni... Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zaczelam A6W:) po raz kolejny juz raz ale tym razem dam rade!!!:D obliczyłam juz ze ostatni 42 dzien przypadnie w sylwestra...ale co tam- bede na nowy rok jak nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwikieł24
meggus podać się - O nie !!! :) ale ciągnie się dziś zrobiłem nie śpiesząc się wszystkie serie 25min ale wczoraj robiłem w 22 min :D - nie miałem ochoty :) ale nie przegram tak łatwo jeszcze 5 dni... powodzenia dla nowo-przybyłych do klubu A6W :) życzę wytrwałości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
dzis byl moj 37 dzien i przyznam ze jest mi juz ciezko. w trakcie cwiczen zaczyna dokuczac mi lędźwiowy odcinek kręgoslupa!:( co jednak nie znaczy ze mam zamiar sie poddac! co to, to nie! zostalo mi tylko 5 dni i nic nie powstrzyma mnie przed dojsciem do 42 dnia:) jesli mi sie udalo to wam tez sie napewno powiedzie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
ponawiam prośbę jak ktoś zna dobre ćwiczonka na dolne partie brzucha czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
z tego co mi wiadomo, to na dolne partiw brzucha dobre są wszystkie cwiczenia przy ktorych unosi sie nogi, czyli aerobiczne 6 weidera jest jak najbardziej wskazana. jesli chodzi o donle partie brzucha to problem nie polega w doborze cwiczen tylko w tym ze tam wlasciwie nie ma miesni ( tak mi mowil instruktor na silowni) jest tylko jeden miesien ktory biegnie wzdluz calego brzucha. dlatego tak ciezko wyscwiczyc tamte partie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
okej dzięki ale np. takie nozyce na podnoszenie nóg i te partie brzuszka są dobre? a w 6w ostatnie ćwiczenie jest z podnoszeniem nóg no i wsumie tamte pozostałe też. To super bede się trzymać 6w oraz robić tzw. nozyce, bo czytałam że w nie pomgają na dół brzucha ale skoro pomogą na pozostałe partie brzuszka więc na pewno poprawi się stan i dolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moj trzeci dzien ,oj boli mnie brzuch -wszystkie cwiczenia sa wykonalne tylko mam problemy z tym 6 tym cwiczeniem jak wysoko mam unosic nogi i trzymac w napieciu 3 sek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam 1 dzien przerwy, bo mam takie cholerne zakwasy na plecach od ciezkiej walizki, ze wczoraj w ogole nie moglam sie ruszac...ale dzis wracam do akcji. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
O Ludu...Właśnie zrobiłam pierwszy raz 3 serie po 10 powtórzeń! Masakra! Nie spodziewałam się takiego wysiłku,to był mój najgorszy trening jak na razie...A myślałam,że mam dobrą kondycję(w miarę...) Otóż nie. Po dzisiejszych cwiczeniach POT lał mi się po skroniach, cała koszulka jest mokra,mięśne trzęsły mi się jak galaretka...Szok. Jak ja dam radę jutro? Nie mowiac nic o pozniejszych dniach...Kurcze,byłam bliska rzucenia tego w diabły. No ale nic,ćwiczymy dalej,byle do Gwiazdki(wtedy mi się kończy 6)!! Oliwier,czyżbys sie poddal?;> Pozdro dla wszytskich wytrwalych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spora oponka 89
ech to znowu ja!! mam za sobą 29 dzień i rezultatow zadnych!rowniez się rpzeizbeilam i myslalam ze przerwe,ale nie poddalam sie!!U mnie wlasnie jest problem z tluszczykiem osadajacym się pod pępkiem no i boczki!!bleee po skonczeniu A6Wwlasnie zamierzam robci brzuszki,moze hula hop?ktos mi ejszcze cos zaproponuje,ja mam ogromny brzuch:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzinka
Jakże pokrzepiająca jest świadomość, że ktoś też się męczy:) Naprawdę pomocne jest to forum. Jestem dopiero po 3 dniu. Czy to możliwe, żeby juz widzieć rezultaty??? Mam lekką obsesję na punkcie brzucha i nastęujący problem z brzuszkiem - jest on po prostu wystajacy, mam niewielką fałdkę w dolnej części, ale to jeszcze pewnie jakoś można zmienić. Co natomiast zrobić z wystającym bębenkiem?? Wieczorem wyglądam jakbym była w 4 m-cu ciąży!!! Czy 6W pomoże?? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Martwię się jeszcze tym czasem 25 minut... trzeba się będzie sprężać:) Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLiwier
Heja. MOni , jak na razie sie nie poddałem.Ale wczoraj bylo ciężko.Zaraz przystepuję do 3X10/Troszkę mnie wystraszyłaś , Bo jak taka młoda laseczka się poci to co ja stary dziadzius pocznę;) Adzinka.ja efekty juz widzialem po 3 dniach.To bylo najpiekniejsze.teraz cos mniej je widać.A szkoda , bo to chyba najbardziej motywuje. Ok.zaraz zaczynam walczyć z a6w.J...u jak mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
:);) Hhehe,to ile Ty masz latek,Oliwier? Już mam przed oczami twarz siwiutkiego dziadziusia w okularkach,pełno zmarszczek,zlanego potem:) ;) Ale tak serio,to nie spodziewałam się,że bedzie tak ciezko. Kurcze,troche mnie martwia wypowiedzi niektorych z Was...że nie ma żadnych wyników.Może ktoś jednak mnie podniesie na duchu,huh? Chyba nie chcecie powiedzieć,że ja tu się tak morduje na darmo!!!!???? Chyba jednak tak. Właśnie się zmierzyłam. Chyba rzucę 6 weidera! Nic mi nie ubyło!!! ;( Dlaczego? to już 12 dzień dzisiaj. Ja nie chcę. Nawet zmieniłam nawyki żywieniowe...Nie jem kolacji,chyba ,że pół grejpfruta,ograniczyłam słodycze,a teraz zamaist wypić gorący kubek knorra,wybrałam zieloną herbatę... Zasypiam z pustym żołądkiem co dzień. I nie działa! Co robię źle??? Mam już tego dość. Może ja nigdy nie zgubię tych kilku cm? Jestem beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba podkreslic ze po tych cwiczeniach moja skora na brzuchu jest jak na byku-bardzo twarda i to chyba o to chodzi??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besteto
hej Fragile88 nie zalamuj sie. Glowa do gory i marsz do cwiczen!!! Ztymi efektami to jest tak ... Nie wiem od czego zaczac ;) Miesnie po jakichkolwiek cwiczeniach zawsze musza sie zregenerowac z reguly trwa to od 24 do nawet 72 godzin (w zaleznosci od intensywnosci i cwiczen i tego o ktore miesnie chodzi). Jezeli nie dajemy im na to czasu (bo A6W) obciazajac je systematycznie (codziennie) to one 'puchna'. Zatem, jezeli dalabys im szanse odpoczac (patrz 2-3 dni) to wtedy opuchlizna zejdzie i bedzie widac efekty. Rozwiazanie jest proste. Dokonczyc 6W odczekac kilka dni i obejrzec brzuszek :) Napewno bedzie super :D Mam nadzieje, ze napisalam to w miare sensownie i zrozumiale. ;) A ja dzisiaj bede miala juz 20 romantyczny wieczor, tylko we dwoje Ja i A6W ;) . Rano jak wskoczylam pod prysznic to bylam milo zaskoczona, ze ... nie widze brzusia - tego dolnego tzn. od pepka w dol (zaznaczam, ze biuscik mam nie najwiekszy :D ) Ale na wszelki wypadek juz nie lapalam za centymetr :) . Dla mnie najwazniejsze jest, ze brzunio juz prawie plaski bo w obwodzie to nigdy za wiele nie bylo. Mimo to, bardzo bym sie cieszyla jak by spadlo tak ze 2-3 cm. Mialabym wtedy talie jak za czasow liceum :D (Oj, bylo sie wtedy laska :D ;) ) Moi drodzy Do cwiczen marsz!!! Nie poddawac sie!!! I wspierac mnie w tych meczarniach :D bo zaczynam mam miec juz dosc, a tu jeszcze 22 dni do konca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Oj,besteto,Ty moja dobra duszo!!! A już myslalam o rzuceniu tego...:( Trochę podniosłaś mnie na duchu,bo było kiepsko. Ale muszę być dzielna! Trzeba sie 3mac,juz niedlugo studniowka. Ja...Tak bardzo bym chciala zeby sie udalo zgubic troche brzuszka. Pozdrawiam! Robię chemię i od razu do ćwiczeń,trzeba wytworzyć trochę kwasu mlekowego! ;)Juz sie 3mam i nie spadam:);) Bedzie dobrze...Musi być. Ja nie dam rady?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
DZIĘKI BESTETO! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×