Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość matylldaa
a co oznacza ta seria? ilość powtórzeń jest jasna ale o co chodzi z tą serią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylldaa
w tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylldaa
mam robić te wszystkie 6 ćwiczeń po 6 razy a potem zacząć drugą serię czyli jeszcze raz powtórzyć wszystko po 6 razy? dobrze rozumiem? bo generalnie jestem takim tłukiem co nigdy nic nie ćwiczył a teraz patrze a tu oponka.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixaiza
Matylda Ja dziś zaczęłam i ja to robie tak, że wszystkie ćwiczenia po kolei i tak ten zestaw sześciu ćwiczeń sześć razy bez przerwy, potem jak juz jest kilka serii, to te powtórzenia szesc razy tworzą serie, po serii mozna zrobic chwilke przerwy i znow nastepna seria. Chyba dobrze. Ale szcze rze mówiąc jest to dla mnie niemożliwe, ze ktos to ukonczył, ja mam takie zakwasy że ledwo żyję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czytam wasz topik i też oczywiścicie ćwiczę a6w, jestem na 12 dniu, mam nadzieję, że wytrwam, bo ćwiczenia są ciężkie, ale skuteczne. Mam jednak pewien problem z ich wykonywaniem, strasznie boli mnie szyja i kark, bardziej mi to dokucza niż brzuch. Próbowałam już robić jakieś ćwiczenia na rozgrzewkę i nic nie pomaga. Denerwuje mnie to i przeszkadza w ćwiczeniach, szczególnie w 1 i 2, czasem n ie mogę się już podnieść przez tą szyję. Jak myślicie, czy gdybym wykonywała 2 razy ćw. 3 i 4 zamiast 1 i 2 to byłaby duża różnica? W ćw. 3 i 4, gdy ręce trzymam na karku jest o wiele lepiej. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 1 Dobra poczytałam conieco wczoraj i właśnie skończyłam pierwszy dzień ćwiczeń. wcześniej zmierzyłam się i w pasie na lini pępka mam 74cm trochę wyżej 69cm.... :( zobaczymy czy coś spadnie po tych 42 dniach... mam nadzieję że dotrwam... Narazie dokucza mi ogólne zmęczenie po ćwiczeniach, dosłownie wszędzie, ale to pewnie dlatego że do wysportowanych nie należę :P wieczorami będę dodatkowo chodzić na steperku po 30-40minut ale tak spokojnie bez forsowania się. Ćwiczenia zamierzam robić o stałych porach, zastanawia mnie jaki wpływ na ćwiczenia ma to że robię je naczczo? Dziewczynki! jestem z wami! będziemy walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazowiczka
Meggi!kark i szyja nie beda cie bolały jesli podczas ćwiczen będziesz patrzyła w sufit;p sprawdza sie sAMA SPRAWDZILAM;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plażowiczka - dzięki za radę, próbowałam już tak robić i nic, dalej boli albo po prostu dalej robię coś źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień 2 ćwiczenia wykonałam bez jakiegoś potężnego wysiłku , na pewno płynniej i szybciej ale za to w towarzystwie zakwasów z dnia poprzedniego :/ plecki bolą i brzuch... :O Pozdrawiam inne ćwiczące dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixaiza
Jestem po 3 dniu i powiem, że podziwiam te kobietki, którym się udało skończyc. Ja po prostu jestem tak mało wysportowana, że umieram z bólu. Zakwasy przez pierwsze dwa dni były koszmarne. Dziś już lepiej, ale i tak tylko motywacja mnie jakos trzyma przy postanowieniu. Ogólnie to liczę na cud, że się mi uda zgubić małą oponkę na brzuszku i wierzę w to mocno. Pozdrawiam dzielne ćwiczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixaiza - ja dziś też 3 dzionek ... jak ćwiczysz też czujesz jak mięśnie pulsują jak membrany?? to fajne uczucie ... ja mam bzika na pukcie brzucha ;) jedna kobieta przez a6w schudła 10 cm w talii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazowiczka
ja mam dzis 7 dzien,czyli ilosc wykonywanych powtórzen sie zwiększa...yhh a jestem wlasnie niedysponowana..;p;p...i nie wiem czy dam rade dzis wougle podjac sie cwiczen ii dla tego mam do WaS PYTANIE:CZY MYSLICIE ZE MOGE ZROBIC SOBIE JEDEN DZIEN PRZERWY,CZY PO PROSTU WYKONAC 1 SERIĘ BO WIECEJ NIE DAM RADY...PROSZE O RADE;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eseczka_24 coś wiem o uczuciu pulsujących mięśni :) ale wtedy wiem że cos sie dzieje :) Kurcze jakie mnie zakwasy dorwały! pogłębiają się z godziny na godzinę... mój facet może się zorientować przez tą moją skwaszoną minę jak mnie zobaczy.. chyba że mi przejdzie do piątku... :O ćwiczę w tajemnicy przed nim w razie gdybym wymiękła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazowiczka
Jest pólnoc!!!!!!!a ja własnie skonczylam ćwiczyc....no cuc kazda pora jest dobra....;p;p>Myslalm ze nie dam rady ale doszlam do wniosku ze nie moge stracic 1 dnia...hehe no cuz jutro,tzn.juz dzisj zaczynam 8dzien!Trzymajcie kciuki;)znajomi mówia ze juz widac efekty...no moze troszke;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixaiza
Wczoraj był 4 dzień i było juże lepiej. Już tak nie boli :) U mnie jeszcze efektów nie widać raczej, choć wydaje mi się, że brzuch mam jakiś gładszy, jędrniejszy :) Eseczka - też się cieszę, jak czuję pulsujące mięśnie :) Naprawdę ktoś z tego schudł 10 cm? Mi by choć parę centymetrów coś dało. Jestem pełna wiary, że dobrze ćwiczę i że się uda mieć ładny brzuszek :) Dziewczyny a znacie jakieś dobre ćwiczenia na to, żeby mieć chudsze czy tam zgrabniejsze nogi? No i coś na ładną pupę też by mi się przydało :) Lepiej jakieś ćwiczenia czy jakieś balsamy? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie GG to mogę dać wam na GG linki zdjęcia kobiety po treningu a6w ..... ale tutaj nie chce udostępniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixaiza
eseczka :) No to ślij na 7623651 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę zdjęcia :) ciągle \"chłostam\" się fotkami płaskich brzuszków żebym zapału nie straciła... gg 1304333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazowiczka
O ja takze prosze o Fotke..;pp.Pozdrowionka;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazowiczka
moje gadu:5178499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazowiczka
Nie rozumiem.....wszyscy narzekaj ze maja zakwasy i tego typu inne problemu..ja wougle nie mam nie wiem dlaczego tak sie dzieje...a cwiczenia wykonuje prawidlowo dzis 9 dzien;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja chyba od dzisiaj zacznę... :) ale poniewaz chcialabym przede wszystkim stracic troszke kg,to mam pytanko: ile schudłyście podczas tych cwiczen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tych ćwiczeniach bardziej się traci centymetry w talii a jeżeli by kilogramy .. jedna kobieta spadła 10 cm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy znacie podobny zestaw ćwiczeń tylko ze bardziej na tracenie kg?? ten zestaw jest fajny, bo mobilizuje do kontynuacji, nie wolno go przerwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meggi*
ja tak właśnie robię, że zamiast 1 i 2 robię podwójnie 3 i 4 bo szyja też nie daje rady (kłopoty z tarczycą) a wydaje mi się, że różnica między 1 i 2 A 3 i 4 jest tylko w napięciu mięśni - przy 1 i 2 jest ono słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixaiza
Dziewczyny jak tam? Ćwiczycie? Jak postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wytrzymałam.. Jakoś niby chce mieć ten płaski brzuszek ale motywacji brak i lenistwo wielkie:( Ehhh życie życie:( Jeśli byś mogła to eseczka_24 dla mnie też wyślij to zdjęcie.. Może to mnie jakoś zmotywuje.. A Wam powodzenia życze w tym (jakby nie było) ciężkim wysiłku.. eseczka_24 moje gg: 1993244 Z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę to zdjecie ;D moje gg: 2813768 Niestety odpadłam :( czy któraś z Was czuje moze przy tych ćwiczeniach jak sie kręgi przestawiaja?? ja cos takiego mam i dlatego przerwalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×