Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość iwi_s
28 dzień i na tym koniec; nie jestem w stanie zmusić się do kolejnych powtórzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przestan tak mowic! jestes juz tak daleko, nie przerywaj. ja zabieram sie za cwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwkusia
dziewczyny bo te ćwiczenia są typowe na wyrobienie mięsni.. no i na lepszy wygląd brzucha. ja po 22 dniu skończyłam bo mi się znudziło.. :/ a schudłam mimo wszystko w pasie 4 cm :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka84
dziewczyny czy moge wszystkie te serie podzielic sobie na caly dzien?na rano,popoludnie i wieczor?nie daje rady wszystkiego robic od razu:( a nie wiem czy jak bede tak cwiczyla to beda jakies efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduś
nie można tak rozkładać. wszystkie serie trzeba wykonywać po sobie, po każdym cyklu robiąc 30-40 s przerwy. moje 2 podejście - za pierwszym razem zapomniałam jednego dnia ( po imprezie xD ) no i niestety... teraz zaczynam od nowa, bo jak się zobaczyłam dzisiaj na zakupach, to zwątpiłam...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi939393
chcialabym wiedziec czy ta A6W spala tluszcz czy tylko wzmacnia miesnie?? kiedys niezle trenowalam brzuch i rozbudowaly mi sie miesnie ale sa nadal ukryte pod tluszczem:Dwiec jak to jest dokladnie?? spala tluszcz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impolittlegirl
ja jestem dosc szczupla . Mam 169 cm wzrostu i waze ok 55 kg . nogi mam szczuple tyko ten ohydny brzuch, mam oponnnne :(:( dzisiaj zaczynam a6w mam nadzieje ze wytrwam . po tym jak sie naczytalam waszych wypowiedzi az chce sie cwiczyc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok93930
ja cwicze 5 dzien jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impolittlegirl
juz dziaisj jestem po drugim dniu cwiczen. strasznie mnie bloi brzuch:/ was tez tak bolalo?? martwie sie tylko jednym ze moja oponka sie nie spali:/ a tak marze o plaskim brzuchu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki kiki
skończyłam 6 i jestem zawiedziona, jak miałam oponę tak mam, baa...nawet wrażenie , że większą, boczki wylewające się mam...owszem mięśnie mocniejsze, ale przykryte i tak skórą grubą, która po siedzeniu marszczy się w tzw. adidas - czyli 3 paski:) ta ohydna skórę mogę sobie normalnie chwycić w rekę jak siedzę ( jak stoję zresztą też). czytając o a6w i ćwicząc ją spodziewałam się zupełnie innych efektów....ludzie jak się najszybciej pozdbyć tej zbędnej tłustej, skóry ....i prosze bez takich typu: "wytnij" a co sadzą inni którzy zakończyli 6 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_ja
to śmieszne. nie sugerujcie sie wypowiedziami ludzi, którzy myślą że jedząc milion kalorii dziennie czyli bez zbilansowanej diety osiągną znakomity cel. Aby ćwiczenia przyniosły efekt upragniony należy zadbać o dietę. dlatego dziewczyny-nie poddawajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_ja
a zbędnej tłustej skóry najlepiej pozbyc sie przez ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową i odpowiednią dietę a nie przez ćwiczenia które na celu mają wzmocnienie mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena0001
jestem po 14 dniu - co prawda brzuch bardziej plaski a miesnie mocniejsze ale jestem zawiedziona gdyz - nie ubylo mi ani jednego centymetra w pasie - w talii z reszta tez! masakra! to po co ja sie mecze? zmienilam nawet diete ale nic z tego! chyba zrezygnuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaaaa
Nie ma co sugerować się opiniami ćwiczących dziewczyn,które zlikwidowały brzuch po 6AW.Nie na każdego działają.Jestem po skończonej całej 6Aw i efektów i rewelacji nie zauważyłam.Mięśnie owszem mocniejsze,ale oponka jest.Nie pierdziel agnieszko,że wyniki osiąga się przy zastosowaniu diety.Stosowałam diete i guzik z tego.Brzuch jaki był taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki kiki
zgadzam się z poprzedniczką.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Hej mam pytanie bo ja mam 11 lat waże 44 kg i chce sie odchudzić do wakacji ;D wiem że to jeszcze dlugoo i zdaze spowrotem zgrubnac ale chcialabym wiedziec czy jak sie odchudze tak do 40 kg to znikna mi faudy ?? bo z tym mam problem ;( mam takie wielkie brzydkie faudy i nie wiem czy zdołam je zmniejszyc chociaz troche ale nie chce wazyc znowu za malo ;| napisze wam to krocej boje sie ze schudne tak do np. 35 kg a faudy nie znikna ;| czy jest to możliwe ?? czy raczej nie prosze o odpowiedz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka nikitka
siemka wszystkim cwiczylam a6w i zakonczylam na 22 dniu - cwicze takze taniec i z powodu kontuzji nie moglam dalej cwiczyc. Musialam zakonczyc cwiczenia na ok. tydzień. Kontuzję wyleczylam wlasnie w tydzien i teraz chcialabym z powrotem wrocic do cwiczen nie zaczynajac ich od poczatku gdyz byloby to dosyc bezsensowne. Teoretycznie powinnam zaczac wszystko od poczatku lecz na pewnej stronie o fitnessie znalazlam informacje od trenerow ze nie musze zaczynac od nowa wystarczy ze cofne sie o jakies 5 dni do tylu dalej robiac cwiczonka. Nie wiem co zrobić. Jak sądzicie?? doradźcie mi dziewczyny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka nikitka
oczywiscie chodzilo mi ze musialam na tydzien przestac cwiczyc A6W jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia123
"Teoretycznie powinnam zaczac wszystko od poczatku lecz na pewnej stronie o fitnessie znalazlam informacje od trenerow ze nie musze zaczynac od nowa wystarczy ze cofne sie o jakies 5 dni do tylu dalej robiac cwiczonka." odp. oczywiście powinnaś cofnąć się o te 5 dni. Od początku nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhjhhhh
tydzien po skonczeniu powinny byc efekty - czasem brzuch jest opuchniety i musi troche minąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcę zlikwidować moją opon(k)ę stąd tu jestem... A6W cwiczyłam latem 2006 roku - fakt - daje efekt ale na mieśnie górne brzucha, czyli oponka została. Teraz się niestety powiększyła. Co radzicie na tą oponkę bo A6W nie pomoże :( Jestem na diecie ale sama dieta tego nie zlikwiduje. co robić?? Zaczęłam chodzić na rolletic (moja kuzynka schudła 3 kg w miesiąc) moze to coś da? nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda171990
Witam was wszystkich ja dopiero po tym wszystkim co przeczytałam cwicze drugi dzien a juz czuje miescie tylko nie zabardzo wiem jak dobrze wykonywac cwiczenie nr.5 :( Moze mi ktos pomoze ? Prosze o odpowiedz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda171990
A i jeszcze dodaw własnie ze czuje miesnie po 2 dniach cwiczen ale czuje tylko gorne miesnie brzucha czy cos zle wykonuje czy to tak ma byc ?? Czekam na odpowiedz i zycze powodzenia Moze ktos zamiesci fotke ze swoich postepow ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innych mięśni nie będziesz czuła bo to ćwiczenia właśnie na tąpartię mięśni, stąd pytałam czy ktoś coś zna skutecznego na oponkę, która jak wiemy u kobiet jest w dolnej partii brzucha. Muszę przyznać że wyglądałam komicznie po skończeniu 6 - świetnie wyrobione mięśnie górne brzucha a poniżej oponka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda171990
Bo tak ale jesli ta a6w ma wyrobic nam kaloryferek to czy dolne miesnie tez przy tych cwiczeniach sie wyrzezbia i wzmocnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka 23
a czy nie mozna po prostu robić zwykłych brzuszków, i tez wstrzymywac na 3 sek, robić to szybko, i kazdego dnia coraz wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda171990
ja niewiem bede robic tak jak pisze wszystko dokladnie i wogole przez 42 dni no i zobaczymy co z tego wyjdzier bo ja jeszcze stosuje do tego term line II i niewiem czy jakies efekty beda ;) aha i jeszcze uzywam sobie w mierdzy czasie ab gymnic :) Wszystko sie okaze z czasem jestem troszke niecierpliwa nie widzac efektow ale czuje miesnie i jest dobrze :) to mnie pociesza a jak wam idzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×