Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość filmik jak ćwiczyć
znajdziecie tutaj www.bebeauty.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
Hejka ja jestem narazie po 3 dniu :P robie 3 rerie kazde cwiczonko po 20 powtórzeń :PP Nic mnie nie boli....tzn zakwasów nie mam. Podczas ćwiczen jednak czuć BRZUSZEK ale to akurat dobrze :):P Mam 165 wzrostu i ...71,5 wagi :( ale mam nadzieje ze zejde pozizej 67kg. jeszcze tylko 39 dni :) mam nadzieje ze wytrwam i że wam tez sie uda:) Jak skoncze... alebo jak beda juz widoczne rezultaty wkleje wam zdjecia :* Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
CO do seri ja robie je odrazu jedna po drugiej .. z maleńka przerwa ...góra 1 minuta w której leże... wyprostowane nogi rece pod głowa i po tej "minucie" zaczynam od nowa:) Dla mnie najgorsze jest ostatnie ćwieczenie a najbardziej lubie 5! A wam jakie sie najbardziej podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
CO do seri ja robie je odrazu jedna po drugiej .. z maleńka przerwa ...góra 1 minuta w której leże... wyprostowane nogi rece pod głowa i po tej "minucie" zaczynam od nowa:) Dla mnie najgorsze jest ostatnie ćwieczenie a najbardziej lubie 5! A wam jakie sie najbardziej podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaULa88
sway91 ---> dajesz rade od razu 20 powtorzen? wow, silna jestes:) Ale wydaje mi sie, ze nie powinnas tak cwiczyc, dla dobra Twoich miesni, caly sekret tkwi w powolnym zwiekszaniu powtorzen, a jak od razu trzasnelas sobie po 20 powtorzen:P To musialabys zwiekszac dwake powtorzen...Nie wiem, ja tam robie przepisowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1978
hej wszystkim! Dziewczyny mam takie pytanko, czy w czasie okresu mozna cwiczyc ,czy trzeba przerwac? Juz jestem po 14 dniu cwiczen i niewiem co mam robic?proszę o odpowiedź. i zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaULa88
Ja cwiczylam w czasie okresu :) Z tym, ze mnie nic nie boli w 'tych' dniach :) Mysle, ze to zalezy od samopoczucia, ale kazdy dzien przerwy wlasciwie odbiera sens cyklowi cwiczen... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,wlasnie poczytalam o tych cwiczonkach i chce zaczac,mozecie podac jakiegos linka gdzie je znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,wlasnie poczytalam o tych cwiczonkach i chce zaczac,mozecie podac jakiegos linka gdzie je znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tam pare dni temu pisal o kalopryferku... dzewczyno zapomnij, bo kobieta nie bedzie miala tzw kaloryferka, o jakim zazwyczaj wszystkie mysla.jest to uwarunkowane troche inna budawa jak u mezczyzn,mozmna sobie fajnie wyrobic brzuszek,i miec wyrzezbionee miesnie ale kaloryfera miec nie bedziesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
--->PaULa88....Silna mówisz ? sie sądze... Ćwicze po 20 bo 6 czy 10 wydaje mi sie mało i nie mecze się!! A chce poczuć brzuszek..... moze za kilka dni dodam jeszcze z 5 powtorzen do mojej 20tki:):) Jestem za leniwa żeby robic przepisowo ... pogubiłabym sie w tym kiedy mam dodawac i ile mam razy powtarzac. Nie zaprzatam sobie wiec tym głowy robie 20 odrazu i spokuj:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
--->Upiorka .... ja czytałąm ze kaloryferek mozna sobie wypracowac robiac około 300 brzuszków dziennie i brzuszki skośne... nie pamietam tylko czy i te i te maja dac razem 300 czy 300 + iles skosnych.... Żeby miec kaloryferek trzeba duzo pracy cieżkiej i to faktycznie nie takie łatwe... masz racje z ta budowa ale osobiscie znam jedna co ma ładna krateczke na brzuszku:) (( FAjniutki ma brzuszek zazdroszcze jej)) Może i a6w pomaga w dojsciu do kaloryferka skoro pod koniec jest pko 24powtuzenia razy 6 cwiczen i razy 3 serie (co daje 432 powtórzenia)....a moze nie pzrekonamy sie.....:) Damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sway racja,walczymy :D ja wczoraj zaczelam i powiem szczerze ze po tej jednej serii bylam flak...ehhh ale nie ma jak porzadna motywacja ;) dzis walcze dalej 🌻 a poza tym mysle sobie ze jak zgubie ta oponke ktora (o zgrozo!!) pojawila mi sie to bede juz zadowolona...ale fakt-miec pieknie wyrzezbiony brzuszek i widoczne miesnie to marzenie ;) pozdrowka i milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Wam chodzi o tę oponkę w dolnej części brzucha? to a6w na pewno Wam w tym nie pomoże. górną owszem - ładnie modeluje, ale dolną część mięśnia prostego nie - podchodziłam do niej dwa razy i między 14 a 21 dniem przerywałam - raz ze mnie nudziła, dwa że robił mi się ostry zarys mięsnia na górze, a dolna częśc nietknięta jakby (a mam płaski brzuch brak wałeczków itp). nie chcę was zniechęcać oczywiście, to są mocne ćwiczenia, ale jakby raczej dla facetów.. oni nie mają problemów z dolną częścią brzucha wynikających z odmiennej niz nasza budowy, więc te ćwiczenia są dla nich ok. z własnego doświadczenia i z doswiadczeń innych osób widzę, że na oponkę i na chudnięcie na brzuchu ogólnie działa a6w bardzo słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
hejka Laski!! Nie wiem jak was ale mnie juz nudzi a raczej irytuje ta gadanina o tym ze nic to nieda i zasłanianie sie budowa:| BEz urazy S_A_M_A_N_T_A ale mi się wydaje ze to czy na "krągłości brzuszka" a6w działa można powiedziec dopiero jak sie skonczy całe 42 dni:PP. POzatym ja rezygnowac nie zamierzam jak rzeźbi gorne to i tak dobrze!....jak dla mnie! JAk nic nie da bede szukac czegoś innego moze zaczne męczyć sie skacząc na skakance albo sprobuje 8abs. Zobaczymy! ;* Pozdrowienia dla wszystkich co wierza w skutecznoości a6w i tych co maja motywacje i wytrwałosc zeby skończyć :):) P.S. dzis 6 dzien :) zachwile biore się za ćwiczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co te emocje?:D Zrobiłam 23 dni a6w, wyćwiczyłam ładną kreskę na górze brzucha i żadnych zmian na dole. A mam tam wałeczek tak jak Wy. Teraz mi schudł, ale już nie po a6w🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
Emocje?? E tam.... nie wnwerwiam sie laczej nalewam:) A po czym ci tłuszczyku ubyło>? podzil sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
EE tam ja dotrwam jednak mimo złych komentów do 42 dnia a potem bede kombinowac dalej:P dzieki a6w mam motywacje do dziłania i naprawde teraz chce ćwiczyć - wczesniej kazde jednno ćw uważałam ze męke. Mysle ze 42dni nie beda straconymi.... nawet jesli tylko na gore dziłąja.. zawsze coś jakis poczatek nie?? Damy rade.... amm nadzije ze jeszcze ktos jest ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dzień i mówisz o motywacji? :P poćwicz jeszcze ;) dlatego napisałam, że z moich obserwacji wynika rozbudowywanie górnej części, a z obserwacji innych że na dolną część nie działa. i napisałam też że nie chcę was zniechęcać - czytamy ze zrozumieniem, tylko ostrzegam, żeby ktoś zawiedziony nie był po 6 tyg z powodu braku pożądanego przez niego efektu. ponieważ cała moaj wypowiedź dotyczyła owej wspominanej oponki :) pamiętam że oglądałam w necie galerię efektów przed/po a6w i efekty u facetów były fajne, a u babeczek niezbyt - nawet tych szczupłych bez oponek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
Poćwicze:):) I czytać umiem ...chyba:P :) :D ... tak mi sie pzynajmniej zdaje! A co nam moesz innego poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dodać, że a6w miała wielki plus. Dzięki niej radzę sobie lepiej z Tamilee, mam mocne mięśnie, zahartowała mnie i to jest prawda, w moim przypadku tak jest. Jeżeli chodzi o te ćwiczenia jako złoty środek na opokę, to mi nie pomogły, ale dały dużo motywacji, siły i zawziętości do dalszego działania, podnoszenia sobie poprzeczek. Przecież jak zaczynałam a6w 1. raz, byłam w ogóle nieprzygotowana do ciężkiego wysiłku mięśni brzucha, zniechęcona cięższym wysiłkiem, trochę leniwa. Jakoś mnie ta 6 wciągnęła i dała kopa. Nie powiem jednak, bym do niej wróciła. Będę szła dalej, poszukam czegoś na swoje cele /czyt. oponka/ i wolę teraz ćwiczyć coś innego. Póki co Tamilee bardzo mnie zadowala, bo każe ćwiczyć na cały mięsień prosty brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to co już SPACER napisała :) jeszcze dobre na brzuch są ćwiczenia z cindy crawford (to jest cały zestaw - na ciało - ale samo na brzuch można robić przecież - niektóre mnie jeszcze masakrują a mięsnie już mam wyrobione ;) ) co poza tym na brzuch - dużo błonnika w diecie a mało soli - zatrzymuje wodę w ciele itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Błonnik. Jem płatki śniadaniowe musli i dosypuję tam ziarenka siemienia lnianego, albo gotuję siemię i piję ten kleik. Mam płatki owsiane górskie. Jakoś leci. Polecam, choć ten kleik bywa obrzydliwy, bo po oderwaniu ust od kubka ciągnie się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
Dajcie jakiś link do Tamilee to popatrze o co tam chodzi bo nie wiem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sway91
thX Wam!! A jeszcze mi powiedzcie jak czesto i jak długo robicie te ćwiczenia ... Tamilee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×