Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość flowerin
ja szóstkę robię już 2 raz i dziś będzie 6 dzień.za pierwszym razem jak je robilam to bylo ciezko,ale mialam motywacje,wiec ukonczylam pomyslnie ;P i przyznam,ze efekty byly swietne...jak mnie rodzina zobaczyla po 3 miesiacach to byli w szoku,ze sie tak zmienilam...co tu duzo mowic...schudlam 6 kg...fakt,ze w tym czasie przez 2 tyg.bylam na diecie,ktora tez sama w sobie jest skuteczna ;-) teraz znowu robie szostke,ale to chyba ze zlosci,bo ostatnio troszke przeszlam...a wiadomo co jest zrodlem nieszczescia dziewczyn-facet ;P no i sobie postanowilam,ze schudne jeszcze i mu pokaze co stracil ;P a trzeba przyznac,ze mam "troche" do zrzucenia...tak troche ze wstydem powiem,ze mam az 85cm w pasie i 89 w biodrach,wiec jest nad czym pracowac...ale juz jestem ciekawa tych efektow pod koniec ;) i postanowilam sie w tym czasie nie wazyc,zeby byc w wiekszym szoku na koncu ;P dodatkowo robie jeszcze troche cwiczen na nogi,bo lydki mam grube a wiecej cwiczen nie zaszkodzi ;) no wiec życze wam dziewczyny wytrwalosci i cierpliwosci,bo na prawde bardzo sie oplaca...juz to przeszlam,wiec wiem ;) no i mysle,ze bede sie tu czesciej odzywac i mowic jak mi idzie ;) Ps.a tak co do tej ,motywacji to mobilizuje mnie to,ze kumpelom powiedzialam,ze cwicze i glupio by bylo,zeby nie przynioslo to wiekszych efektow ;) no i jeszcze jestem na diecie...jem male sniadanie,niewielki obiad i pozniej juz nic...ewentualnie jablka czy jakies inne owoce...no i ostatnio w ogole pije duzo soku marchewkowego.nie wiem czy to dobrze czy nie,ale pije go dosc dlugo,wiec nie przestane ;P na prawde polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerin
a i mam jeszcze pytanie...czy te cwiczenia lepiej wykonywac po posilku,zeby spalic te kalorie czy na glodnego,zeby spalac ogolny tluszcz?? bo ja to robie na zasadzie,ze zjem np obiad i tak mniej wiecej godz do 2 godz po zjedzeniu zaczynam cwiczenia...no i oczywiscie nie jem juz pozniej niczego oprocz owocow...a wy jak robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerin
no i kolejne pytanie...chodzi mi o cwiczenie 5 "nozyce"...np w pierwszym dniu ile ich mam wykonac jako 6 powtorzen?? czy chodzi,zeby "pomachac" nogami na przemian 6 razy i to jest juz jako 1 powtorzenie czy jak?? nie rozumiem tego za bardzo...;-/ znalazlam tez fajny filmik,ktory pokazuje jak je prawidlowo robic...jest kilka roznic ale niewielkich ;) polecam: http://www.youtube.com/watch?v=d9E8KKLHBmI&hl=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1982
Jestem po siódmym dniu ćwiczeń, może nie widać jeszcze żadnych efektów ale ja je czuję, moje mięśnie brzucha są bardziej napięte, tzn. nie muszę cały czas pamiętać o wciągnięciu brzucha. Przede wszystkim czuję się pewniej. Dodatkowo ćwiczę jeszcze z hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoli
wczoraj minął 19 dzień. zbliżam się do połowy. efekty są- przez ten czas zgubiłam 2 cm w tzw.oponce. Bardzo mnie to cieszy. Mięśni jeszcze nie widać ale czuje ich napięcie.co do jedzenia. Jem dwa podstawowe posiłki- normalne śniadanie i obiad. Nie jem kolacji- a jeśli mam ochotę cos przekąsić to jem owoce.: )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1982
a co robicie w trakcie miesiączki, mnie strasznie boli brzuch, wczoraj udało mi się zrobić jedną niepełną serię, a tu trzeba było zrobić trzy. ból był niestety nie do wytrzymania. dziś spróbuję, ale nie wiem czy mi się uda zrobić aż trzy serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerin
żyje tu ktoś jeszcze?? dziewczyny jak wam idzie a6w?? za mną dopiero 13 dzień...a jeszcze tyle przede mną...ale musze wytrzymać...nie ma innej opcji...jak narazie większych efektów od poprzednich to nie widzę,niestety.nawaliłam w sobotę,bo odpuściłam sobie ćwiczenia...ale chyba nie tylko ja mam takie zwątpienia,co??za to od 5 dni ćwicze, oprócz szóstki, jeszcze pilates po 2 razy dziennie...mam nadzieję,że z tym będą większe efekty widoczne...no to życzę wam powodzenia i dalszej wytrwałości...i zaglądajcie tu czasem,bo tak jakoś pusto tu i cicho ;) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoli
hej. dziewczyny. jestem już po 24 dniu. oczywiście były małe przerwy. co do miesiączki.otóż robie sobie dwudniową przerwę bo nie jestem w stanie wykonywać tych ćwiczeń.(bardzo ciężko to przechodze). tak poza tym to OK.:))))))efekty są.:))))) a to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoli
mam jeszcze pytanko jak skończe 6weidera to żeby utrzymać efekty ćwiczeń pewnie będę musiała dalej coś ćwiczyć.???? czy coś wiecie na ten temat???:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerin
z tego co mi wiadomo,to wystarczy co kilka dni jakas serie cwiczyc...tak,zeby sie zbytnio nie przemeczac,ale utrzymac forme...ja po szostce trzymalam diete,a co do cwiczen,to za bardzo nie cwiczylam...jak mnie checi naszly to brzuszkow troche co jakis czas...ale za to na wf-ie w szkole dawalam sobie ostry wycisk,wiec mysle,ze tym sobie nadrobilam moje lenistwo w domu ;) ale jesli lubisz cwiczyc,to jakies lekkie na rozgrzewke itp ;) to juz decyzja nalezy do ciebie...powodzenia...przede mna jeszcze sporo cwiczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1982
ja zrobiłam sobie jeden dzień przerwy, a wczoraj zrobiłam chociaż jedną serię zamiast trzech, tyle byłam w stanie zrobić ćwiczeń w trakcie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
img199.imageshack.us/img199/5254/a6wdzie6.jpg to link do strony, nie wiem czy zadziała, ale wklejam ostatni raz, żeby ni zaśmiecać forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek1200
jak sie robi te pierwsze cwiczenie to np jest 6 powtuzen to na każda noge ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1659
A powiedzcie jak to jest z dołem brzucha. Bo u góry widzę efekty i po bokach brzuszek płaski i wyrzeźbiony. Na dole zaś oponka pozostaje bez zmian. czy ona też zejdzie chcę mieć cały płaściutki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:) przez ponad półtorej roku chodziłam systematycznie na siłownię (4-5 razy w tygodniu). Nie robiłam wtedy a6w i muszę powiedzieć, że brzuch miałam twardy i płaski jak deska. Niestety z przyczyn osobistych miałam ponad pół roku przerwy. Jedno jest pewne, dzięki systematycznym ćwiczeniom \"stary wygląd\" nie wróci tak szybko. Od 2 tygodni znowu zaczęłam ćwiczyć i po zaadaptowaniu organizmu do wysiłku postanowiłam spróbować a6w (z ciekawości). Dodatkowo marszobiegi, rower, spacery z psem lub chłopakiem ;) ćwiczenia wzmacniające (również z piłką body ball). Pomimo, iż brzuch i reszta ciała straciły przez te ponad pół roku na jędrności, to jest to wszystko do odrobienia, potrzeba tylko pracy. Jeżeli zależy Ci Kaja1659 na utracie oponki z brzucha, to polecam rower, marszobiegi, spacery (inne?). Mi akurat nie zależy na utracie kg, tylko na wzmocnieniu i ujędrnieniu ciała, gdyż od 3 lat utrzymuję tą samą wagę (ewentualnie zawahania to 2kg) i ten sam 34 rozmiar ubrań. Ważne jest również odżywianie - zbliża do upragnionego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerin
NatalkaoOo,interesuje mnie jeszcze jak wyglądalaś PRZED cwiczeniami...nie masz jakiegoś zdjęcia,zeby porównać i zobaczyć efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, niestety nie mam takowego zdjęcia. Jednak mogę powiedzieć, że zdjęcie zanim zaczęłam a6w i po 6 dniach wykonywania w/w ćwiczeń niewiele się różnią, dlatego planuję dodawać kolejne zdjęcia co 6 dni, żeby zobaczyć czy coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryyjóweczka
hej, 6 weidera uskuteczniałam już nie raz, jest świetna - ale tylko na górne partie brzucha. Na dolnych wciąż miałabym oponkę gdyby nie jakiś koleś z naspolke.pl który polecił mi "podnoszenie" wyprostowanych nóg na leżąco. - działa switnie tylko cholernie męczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swp
właśnie, też zauważyłam , że a6w najlepiej działa na górne partie brzucha... a ja akurat z nimi nie mam problemu, wręcz przeciwnie, akurat u góry jestem tak chuda, że aż żebra mi sterczą:/ a na dole...masakra... oponka;/ której za nic nie mogę się pozbyć... dużo osób mi mówi, żebym zaczęła biegać, bo podobno tak najłatwiej zgubić tłuszcz...juz sama nie wiem co ćwiczyć, żeby do cholery w końcu dało to jakiś rezultat, oprócz tych cholernych zakwasów;/ wrr, bo oprócz zakwasów to praktycznie nic się nie dzieje innego w moim przypadku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załączam zdjęcie 12 dzień a6w img43.imageshack.us/img43/6250/a6wdzie12.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1982
Nie mogę tego zdjęcia otworzyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1982
obejrzałam to zdjęcie i zastanawiam się czym ty się przejmowałaś zanim zaczęłaś ćwiczyć a6w, gdybym ja miała taki brzuszek to bym się tak nie katowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja1982: 1) niczym się nie przejmowałam 2) nie katuję się ponieważ: w przeciwieństwie do większości udzielających się na forum ludzi - nie piszę o głodówkach, o zrzucaniu 5kg na tydzień i innych śmiesznych rzeczach! Mam sporą wiedzę nie tylko z zakresu anatomii czy fizjologii, ale również podstaw treningu itp. Cieszę się ruchem, dla mnie aktywność fizyczna jest czymś przyjemnym i nie kojarzy mi się z katorgami. Od zawsze byłam aktywna, lubię być w ruchu i cieszę się nim. Odnośnie a6w - próbuję z ciekawości efektów i żeby sprawdzić to na własnej skórze. Jednak pragnę podkreślić, że do takiego, a nie innego wyglądu dochodzi się pracą i samozaparciem, ale musi to iść w parze z zadowoleniem i wiedzą na temat aktywności, którą się podejmuje. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka1100
Cześć dziewczyny . dzisiaj jest mój 10 dzień 6 W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka1100
Mam pytanie. Podczas tych ćwiczeń nie czuję napięcia mięśni brzucha tylko boli mnie górna część pleców. Też tak miałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ajka1100: przy a6w najczęściej odczuwa się ból o odcinku lędźwiowym kręgosłupa (w dolnej części). Podkładam sobie zrolowany koc w celu zabezpieczenia tego odcinka. Osobiście nie mam żadnych dolegliwości w odcinku piersiowym (górna część). Skończyłam 22 dzień a6w. Coraz bardziej monotonne są te ćwiczenia;) Niedługo zamieszczę kolejne zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Już dawno widziałam instrukcje do a6w w czasopisamach, ale nie chciało mi się wierzyć, ze takie ćwiczonka dadzą jakies efekty. Do czasu aż ich spróbowałam. To rewelacja! Ćwiczę tylko relaksacyjnie, a efekty były widoczne od razu! Znacie może podobne cudo na biodra i uda? Powodzenia w dalszych ćwiczeniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×