Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

dziewczyneczki 🌼 http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html poza tym polecam poszukac filmu instruktazowego na youtube-ie. tam dobrze, jest pokazane jak cwiczyc :) film nietrufno znalezc. a efekty roznie, zalezy od osoby :) u mnie bylo widac po okolo 2 tygodniach ;) pozowdzenia i wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda18
hej dziewczynki !! jak to jest u was bo przy pierwszym dniu do 3 cvzulam miesnie brzucha a dzis jestem na 6 dniu i nie czuje ?? to tak ma byc ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda18
halo odpowie mi ktos?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka935
u mnie tez na poczatku bylo czuc miesnie ale potem juz nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda18
a jak to jest z tym 5 cwiczeniem podnosze czesc barkowa rece mam na karku i macham tymi nogami 5-15 X i ile razy mam to powtorzyc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynao99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie............
dziewczyny a nie boli was przy tych cwiczeniach szyja? bo ja zrobilam dopiero 5 dni ale tak boli mnie szyja ze na razie przerwalalam na 2 dni ---- i gorzej ze nadal boli ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyja boli jak się wykonuje ćwiczenia ciągnąc szyją do góry podczas ćwiczeń zamiast mięśniami brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciiek
Czesc ;) Mam srednia oponke ale jezdze w motocrossie i mam duzo ruchu i jestem teraz przy 2 dniu Ćw. Mam ditte na sidanie 4 jogorty naturalne + platki i 1l mileka i po tym 30 minut odpoczynku i msigam ćw. na obiad torebka ryzu piersi z kurczaka i sos pomidorowy a kolacja jogor naturlany. Ale chodzi mi o to czy jak skoncze 6 Weidera to bede mial kaloryfer ? bo oprocz tego robie jeszcze 15 minut po brzuszki. Jezeli skoncze i bede robil caly czas ostatni dzien czyli 42 do nastepnych wakacji a dokladnie 25 czerwca to bede mial kaloryfer z ta dieta bardzo wyrazny i wystjacy albo sredni bardzo mi zalezy! Jeszcze dodatkowo jedze wyczynowow na rowerze i Xc dzien w dzien 35/40 km jade dla trengu ;) Odpiszcie bo to bardzo wazne :) dolacze jeszcze linka jaka chce miec klatke piersiowa ! bo rece to na sztandze smigam ;) http://www.theirlife.net/gallery/albums/userpics/ryan_sheckler.jpg to ten link ;) Pozdrawiam i prosze o odpowiedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciiek
Lub piszcie na moj nr gg ktory podalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda18
ja robie dopiero 15 dzien i juz mi sie nie chce ... cos malo piszecie ostatnio :( a nikt nikogo juz nie mobilizuje .. pewnie sie poddam ale bardzo chxcialabym skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
A ja polecam elektrostymulacje mięśni brzucha.Zrobiłam sobie sesyjke 10 wjazdów i jest bomba.Wkleje wam opis ze stronki BRZUCH – ekskluzywny zabieg, który powoduje redukcję otyłości, eliminuje tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę i mięśnie brzucha. Odpowiednia aplikacja elektrod umożliwia jednoczesną, naprzemienną pracę wszystkich mięśni prostych i skośnych, dzięki czemu trening jest efektywny i nie powoduje przeciążenia mięśni. Wciągnelam juz w to pelno babek szczegolnie pociazowe brzuszki.Sa na prawde prze-zadowolone.Jakbyscie chcialy przetestowac to sa w Krakowie.Namiary mogę podać na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćku - masz rozpisaną dietę i zamierzasz siłowo ćwiczyć codziennie te same partie mięśni...? "bede robil caly czas ostatni dzien czyli 42 do nastepnych wakacji" --> sam sobie tę dietę ułożyłeś chyba.. nie ćwiczy się codziennie tych samych mięśni (wg mnie cała a6w jest lekko bezsensowna z tego powodu) - one się za bardzo męczą, włókna uszkadzają i nie mają czasu zregenerować (nawet przy wysokobiałkowej diecie) - mięśnie w efekcie słabo się rozwijają. poszukaj lepiej w necie innych treningów na brzuch - ze zwiększaniem obciążenia - bo zwiększanie ilości powtórzeń NIE DAJE ŻADNYCH EFEKTÓW - mięśnie się przyzwyczajają i pracują "na pamięć", bez wysiłku. na brzuch też należy zwiększać obciążenie. no i dawać czas mieśniom na regenerację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciiek
Skonczylem teraz 2 dzien 6 weidera i jest ok nic mnie nie boli. po 6 weiderze robie 10 brzuszkow. potem wstaje i robie ze sztanga okolo 7 kg 30 minut podnoszenia na stojaco caly czas nastepnie klade sie i podnosze sztange 5x 50. i tyle. Ja zadnych innych Ćw na klatek nie znalazlem. A od wrzesnia na silownie zaczynam chodzic. Wiec co proponujesz/proponujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam, żebyś poszukał ćwiczeń na brzuch, nie na ręce. poczytaj na forum http://www.sfd.pl/ znajdziesz masę treningów - rozsądnych treningów. może poczekaj z tymi ćwiczeniami do września i do siłowni, bo to co teraz robisz nijak ma się do rozbudowy mięśni.. NIE ćwiczy się siłowo tych samych partii mięsni codziennie. NIE ćwiczy się pół godz tego samego - cwiczy się w seriach - przykładowo 3-4 po 12-15 powtórzeń danego cwiczenia. ile masz lat? podejrzewam, że niewiele.. poszukaj najpierw teoretycznych informacji - bez podstaw teoretycznych niewiele uda Ci się osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciiek
16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciiek
Chce skonczyc 6 weidera. Po zakonczeniu bede robil tylko 42 dzien do nasteppnych wakacji. moze tak byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie myślałam :P a co Ci mogę doradzić - to naprawdę - POCZYTAJ trochę teorii.. na osiedlowej pakernii czy od kolegów w czymś takim ćwiczących nie dowiesz się za wiele pożytecznych imformacji (nie ujmując nikomu, wiem że i na takich zdarzają się wyjątki. ale jak widać na razie nikt Cię dobrze nie pokierował). sdf jest kopalnią informacji jak i co ćwiczyć, żeby były efekty. cwicząc codziennie spala się mięśnie czego efekt można przewidzieć. gazet Kulturystyka i fitnes czy Mens health też maja dobre treningi - poszukaj ich w necie (Shape ma też czasami niezłe :P ) przepraszam cwiczących a6w za off top 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po zakonczeniu bede robil tylko 42 dzien do nasteppnych wakacji" oczywiście że może, byle nie więcej niż 2-3 razy w tyg z 1-2 dniowymi odstępami. choć efektywniej byłoby zmieniać co 5-6 tyg zestaw ćwiczeń i dokładać większy ciężar (ja ćwiczę brzuch z 7,5 kg talerzami na klatce i nie czuję, żeby to były jakieś koszmarne ciężary, kulturystycznego kaloryfera też jeszcze nie mam) - to jest bardziej efektywne po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skibson923
Witam :) Dziś właśnie robię 17 dzień i tak mi się nie chce robić aerobiczną 6 weidera ze hej!!!, ale od kilku dni zauważyłem poprawy na moim brzuszku jakby przyrosło trochę mięśni i dzięki temu widokowi jestem motywowany na dalsze ćwiczenia. Bardzo polecam aerobiczną 6 weidera. Jest to świetne ćwiczenie dla ludzi którzy chcą poprawić wygląd i wzmocnić swój brzuch. Pozdrawiam :) wszystkich trenujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 17 dzień to już daleko:) Ja skończyłam niedawno a6w,i miałam większą nadzieję co do efektów. Nie zaprzeczę, że są efekty ale jeszcze mięśnie w dolnej partii brzucha nie zadowalają mnie i aktualnie szukam na nie jakiś dobrych ćwiczeń. Ale ogólnie dużo poprawiły mi w wyglądzie brzucha. Trzymam kciuki za ćwiczących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Kawka_
Ceść, mam zamiar zacząć "6" juz kilka razy próbowałam ale po 2 dniu rezygnowałam. Brakuje mi motywacji :((. boje sie ze jak skącze to bede miala klaloryferek którego niechce miec chce tylko wzmocnic i troche wyszczuplic brzuszek. jakie sa u was efekty:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Kawka_
własnie skączyłam dzien 1 brzuch mnie strasznie boli:( nie wiem czy dam rade te 42 dni:( a jak u was postępy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle olle
a ja mam zamiar dzisiaj zacząć... :) mam nadzieję, że wytrwam :) po ilu dniach widać u Was efekty już? można wszystko spożywać i ćwiczyć? czy trzeba zastosować też jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobka
ja mam dzisiaj drugi dzien, strasznie bola mnie miesnie przy tych cwiczeniach, ale lubie miec ta swiadomosc ze cos z tym brzuchem sie dzieje :) kiedys to cwiczylam ale zle wykonywalam te cwiczenia bo takiego bolu jak teraz to ja nie czulam wtedy, teraz mam nadzieje ze efekty mojej pracy beda za jakis czas widoczne, jak sie rok akademicki musze dobrze wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem na 27 dniu. Ćwiczy się teraz naprawdę ciężko, ale efekty są znaczne. Myślę, że zaszłam tak daleko, że szkoda byłoby przerwać. Dlatego wytrzymam do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeFF-U
Mam pytanie, a nawet dwa. Wczoraj znalazłem przez przypadek 6 Weidera w internecie i zacząłem robić, wiadomo jestem na drugim dniu. Jednak informacje co do sposobu wykonywania ćwiczeń są sprzeczne. Mianowicie na niektórych forach intenetowych piszą, że należy je robić następująco: 1 ćwiczenie- 6 powtórzeń 2 ćwiczenie- 6 powtórzeń itd... na innych natomiast, że prawidłową formą jest: 1 ćwiczenie- powtórzenie 2 ćwiczenie- powtórzenie 3 ćwiczenie- powtórzenie 4 ćwiczenie- powtórzenie 5 i 6 tak samo, i wtedy kończy się cykl, i należy powtórzyć to 6 razy A jak wy robicie? Przy pierwszej formie kładzie się dłuższy okres czasu nacisk na jedną partię mięśni, ale za to drugi wydaje się bardziej dynamiczny przez co być może pozwala to lepiej spalać tkankę tłuszczową. Drugie pytanie jest takie, jeśli po 42 dniach skończę ćwiczenia, a efekt nie będzie mnie w pełni satysfakcjonował to co dalej, mam powtarzać ostatni dzień ćwiczeń, czy zwiększać analogicznie ilość powtórzeń? Bardzo prosiłbym o odpowiedź i jeśli to możliwe w miarę szybko. Pozdrawiam wszystkich Weiderowców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuston-a
a ja słyszałam że ta 6 weidera strasznie obciąża kręgosłup..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×