Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość gosiuuu17
witam!!! mam pytanie dosc trudne i chcialabym prosic o fachowa odpowiedz no wiec, cwicze piaty dzien szostke. przyczyna tego ze zaczelam ją cwiczyc jest moje sadelko na brzuchu,ogolnie na calym ciele jestem szczupla tylko brzuch mnie martwi. Siedem miesiecy temu zaczelam stosowac tabletki antykoncepcyjne. Moj partner twierdzi ze sadelko mam od nadmiernego jedzenia ale po pierwsze wczesniej tez jadlam duzo a po drugie wg mnie gdyby tak bylo to przytylabym na calym ciele. Na ulotce tych tabletek jest napisane ze przy stosowaniu ich mozna schudnac, przytyc lub nic nie musi sie dziac. Wedlug mnie ja przytylam od nich. Wiec zmierzam do pytania. Czy jezeli na moje przytycie na brzuchu mialy wplyw hormony znajdujace sie w owych tabletkach(bo tak moglo byc) to czy w takim przypadku tez mi pomoze szostka przepraszam za dlugos wiadomosci i prosze o szybka i rzetelna odpowiesz z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodyy
Jaki można stosować spalacz tłuszczu aby przyspieszytć działanie 6 pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od dzis weider ! po raz 2 ! :)
Ja robilam 6 weidera w tamtym roku :) Dziewczyny na prawde warto.. tego nie da sie opisac ;) Ale jesli chodzi o oponke (ktora tezp osiadalam) niestety tutaj musza dojsc cwiczenia tlenowe, zeby zrzucic troszke tłuszczyku. Ja oprócz weidera jeszcze biegałam albo jezdzilam na rowerze. Osoby które zrobiły Weidera lub doszły choćby do połowy wiedza ile wysilku psychicznego i fizycznego to kosztuje wiec nei warto na ten czas skupiac sie tylko na weiderze ale dac z siebie doslownie wszystko... to tylko 6 tygodni ! Dołącz do weidera troszke biegania jakis aerobic po prostu zmecz sie jeszcze i zrob 6 weidera na 100 % ( nie ma ze boli ...efekty Ci to wynagrodza.... uwierz mi na slowo ) To tylko 6 tygodni postaw sobie cel i ciesz sie pieknymi efektami a szczegolnie tym ze zrobilas w zyciu cos na 100 % !! :) A po oponce zostanie tylko wspomnienie ! powowdzenia 3mam za Ciebie mocno kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zKejt
Witam wszystkich, dwa miesiące temu urodziłam dziecko, waga nie jest straszna bo w sumie już wróciłam do tej sprzed ciąży tylko brzuch mi został. Chciałabym wiedzieć czy jest tu ktoś kto ćwiczył a6w po ciąży i czy mu pomogła ? Jakie mam szanse na powrót do formy ? Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaa29
Ja mam pytanie ; mianowicie jak mam robic 6 w czasie okresu? moge przerwac na te 3 dni czy jak? Bo mam ogromne bole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaa29
Ja mam pytanie ; mianowicie jak mam robic 6 w czasie okresu? moge przerwac na te 3 dni czy jak? Bo mam ogromne bole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakropelka
z kejt Ja mam ten sam problem (urodziłam 20.03.) i właśnie się przymierzam do 6 , tylko nie wiem jak mi pójdzie bo ja po cc. :) W sumie nic nie mam do stracenia..... oprócz brzuchola.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakropelka
z kejt jak zacxzełas tą 6 to się podziel efektami -czy wogóle jakieś są. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. ja ćwiczę 6 weidera od 8 dni. jesli chodzi o efekty to wydaje mi się, że wizualnie widać, że talia jest trochę wyszczuplona (mam 72 cm ), chociaż kiedy zmierzyłam się poćwiczeniach pokazało mi o 1-2cm więcej, ale to chyba przez to, że brzuch jest trochę napuchnięty. dodatkowo wczesniej cwiczyłam również inny zestaw. mięśnie stały się bardzo twarde. kiedy siadam widac mniej oponkę. czuję, że mięsnie są napięte nawet wtedy kiedy chodzę, więc chyba działa ;) zobaczymy jak bedzie później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w
ja zaczełam niedawno wczoraj miał być 5 dzień i nie zrobiłam :( ale teraz juz bede robic zamierzam jeszcze dolozyc 8 min abs mam nadzieje ze uda mi sie zgubic ta wstreta opone, bede dawac znac na biezaco o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwp
dzisiaj 6 dzień, super ćwiczenie, już nie raz je robiłem, najwięcej to chyba 3-4 tyg. starajcie się opuszczać nogi nie dotykając ziemi, trzymając kilka cm nad ziemia, dużo lepiej wchodzi. u mnie efekty super, strach pomyśleć co by było gdybym wytrwał do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. Ja mam dziś 17 dzień i muszę z przykrością powiedzieć,że poza twardszymi mięśniami nie ma asolutnie żadnych zmian. w talii mam aktualnie 72 cm. jak stoję talia jest płaska tylko jak siadam trochę widać wałeczków. staram się robić zgodnie z filmikiem, który wrzucony jest na Tubie. Robię regularnie, więc nie wiem dlaczego nie ma efektów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakropelka
no to ja od jutra zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666rrrtuia
Eljot- a czego niby oczekiwałaś? to są cwiczenia na mięśnie, a nie na spalenie tłuszczu. ja mam teraz wyraźnie zarysowane mięśnie brzucha, co zawdzięczam własnie brzuszkom, ale tłuszcz to spaliłam aerobami i dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia---000000
a ile kg schudłyście na tym? wytrzymałyście do końca? ile ważyłyście przed,a ile po? stowałyście przy tym jeszcze inne cwiczenia, diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishprincess
hej wszystkim, ja mam dzisiaj 37 dzien na a6w...efekt jest, ale wiem, ze jak dojde do 42 dnia, nie przestane cwiczyc, az do wyrobienia 6-ciopaka...moja histioria...w sumie schudlam 7 kg przez 1,5 m-ca...dieta+codziennie pobudka o 5 rano i 20 min na rowerku stacjonarnym, albo jogging+a6w...wieczorem 20 min na rowerku + abs...najwiecej tluszczu zawsze odkladalo mi sie na brzuchu...nogi chudly w sekundzie a brzuchol zawsze byl ogromny...nadal troche tluszczyku jeszcze jest, ale jest super:) miesnie sa twarde i powoli zaczynaja byc widoczne...6w polecam kazdemu, kto chche spalic tluszczyk i wzmocnic miesnie, ale bez chocby malej diety sie nie obedzie... nie zniechecajcie sie...pierwsze 10 dni jest najtrudnijsze, a pozniej to sama przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziask8
witam;) ja ją robie 17 dzien wczesniej robiłam normalne brzuuszki, ale 6 weidera jest rewweeelacyyyyyyyyyyyjnaaaaaaaaaaa!! moj brzuch jest coraz lepszyy ii silniejszy efekty juz sa strasnzie widocznie, ciekawe jak bedzie pod koniec! rewelacja poprostuu polecaamm ;) jest nudnaa alee słuchawki na uszyy troche marzen i jest dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ćwiczące! Dziewczyny, mam pytanie dotyczące harmonogramu ćwiczeń. W tym wątku dotarłam do 10 strony i konsekwentnie ćwiczące podkreślają, że nie ma możliwości robienia przerw w ćwiczeniach. Tymczasem na stronie http://www.6weidera.com/harmonogram.php przewidziano dwa harmonogramy - na 6 i 7 tygodni (w tym ostatnim w 7 dniu ćwiczeń jest właśnie przerwa). Stąd moje pytanie - czy któraś z Was stosowała ten wariant? A może znacie kogoś, kto się na niego zdecydował i jakie były efekty? Ja znajomość z A6W rozpoczęłam 3 dni temu i chętnie skorzystałabym właśnie z 7 tygodniowego systemu. Wolna niedziela coraz bliżej, a nie chcę popełnić błędu. Proszę o sugestie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka 85
Witam mam pytanko, za 3 dni kończę robić A6w i z efektu jestem dość zadowolona :) Zastanawiam się tylko czy mogę powtórzyć cała pełną serie od razu czy odczekać jakiś czas ? Z góry dziękuje za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6weidera
Nawiązując do piątego ćwiczenia-ja robię go tak, że np: mam dzisiaj 15 dzień więc robię 15 razy ten rowerek po 15 razy przyciągając do siebie raz jedną raz drugą nogę. Nie wiem czy to dobrze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwiczu Ćwiczu :)
Już mi się podoba. Dopiero 12 dzień, a już się cieszę. Brzuszek mi się nie zmniejszył, ale "wyrównał", oponki się zmieniły w prawie jednolitą powierzchnię a brzuch już nie pływa aż tak. Wciąż, bo tłuszczyk jest :/ ale już nie pływa aż tak. I co najważniejsze - biust mi się uniósł o dobry centymetr :D Ładniej się prezentuje bez stanika (chłopak mi zwrócił uwagę na to) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie 3 lata temu urodziłam synka i niestety pozostał mi brzuch szczególnie w dolnych jego partiach, czy 6w jest na tyle skuteczna by brzuch wyrzeźbić na płaski kształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rzeźbę te ćwiczenia są dobre, ale jeśli brzuch pokryty jest tkanką tłuszczową to efekty nie będą oszałamiające. Ja to robiłam dwa razy, mięśnie pięknie wyrzeźbiły się, ale co z tego jak mam gruby brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest mój drugi dzień. kiedyś już robilam 6 ale brakło motywacji jeszcze przed 10 dniem. teraz się zdrowo nakręciłam i musi sie udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do 6 polecam hulahop póki nauczycie się nim kręcić zdrowo się spocicie no i zacznie się spalac tkanka tłuszczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplysweter
Hej, 6stka to najlepsze co mogli wymyśleć na brzuch! Wczoraj skonczyłam robić 6 dzień, a już mam pionową kreske na brzuchu (taki lekki zarys kaloryferka w górnych partiach brzucha, pod cyckami) fakt ćwiczenia są strasznie męczące, ale warto. Dodatkowo robię po 6w brzuszki (nogi w górze, kąt 90stopni z brzuchem ) i 100 brzuszków, 2 serie po 50. Rano robię te same brzuszki co wieczorem, są dobre na dolne partie brzucha. Ograniczyłam troche jedzenie, tzn nie jem kolacji, słodyczy, chipsow i kalorycznych rzeczy typu; ziemniaki itd. Poleeeeeeeecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuch
Jak ktoś chce mieć stalowe mięśnie brzucha to a6w jest świetna i to obojętnie którym harmonogramem się poleci... http://plaskibrzuch24.blogspot.com/2010/05/a6w-aerobiczna-6-weidera-czyli-inne.html (to raczej nie są ćwiczenia dla tych ze słabym kręgosłupem) Natomiast jeśli zależy ćwiczącemu na pozbyciu się tłuszczu z okolic brzucha. To lepiej wykonywać ćwiczenia specjalnie do tego celu skomponowane: http://plaskibrzuch24.blogspot.com/2010/05/8-minut-dziennie-na-paski-brzuch.html Ćwiczenia te wzmacniają mięśnie brzucha i spalają tłuszcz z jego okolic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×