Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość waidera kochanka
odjebcie sie od weidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weidera Spermatogeneza
Weider byl spoko tylko zdechl na krzywe oko WEIDER CHAM I BANDYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weidera Weidera
Pamietasz chamie ? plywales kraulem po sanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeneral
ale przeciez ten jebany weider nie ma wacka!!! pojebany koles z niego niech poczeka az mu wacek urośnie.... ...i jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waidera dziadek
Jak mnie kurwa w krzyrzu łupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczesny ojciec
sluchaj bo zrobilem dziecko i nie wiem co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weidera teściowa
weider to paprotnik i skorpion !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeneral
juz kurwa zrobiles dziecko ???? to chyba musiales zrobic to dziecko mrówce bo mowilem ze nie masz wacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waidera matki konkubent
ja weidera zrobilem w stodole , moze twoje nie bedzie takie zjebane jak ten psychol , skurwysyn pompki wymyslil z kaloryferem na brzuchu !!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weidera starosta z wasem
no kurde jak se wczoraj robilem weidera to mu zrobilem dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wajder Wajder
To tuman byl nie zdal do nastepnej klasy i zostal miesniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenka176
Dzisiaj był dopiero drugi dzień 6W, mięśnie troszeczkę bolą, ale to jest dobrze, że kark mnie nie boli ;] Ale niestety płaskiego brzucha nie oczekuję, gdyż mój brzuch jest dziwny, to 3 oponki ;/ Wiem, dziwne ;/ Jest chudszy w górnych partiach a grubszy w dolnych, czy wiecie czy on spłaszcza cały brzuch czy tylko jakieś części? Ale wytrzymam do końca, bo jadę w maju na wycieczkę 3-dniową i muszę wyglądać jako tako, ponieważ mamy w planie baseny termalne i wstydze się pokazać taka jaka teraz jestem, mam 15 lat i prawidłową wagę, a i tak moje ciało jest obwisłe, jak to możliwe ;/ Jeśli mam prawidłową wagę to chcę płaski brzuch, niesprawiedliwe ;/ Nienawidzę swojej figury ;/ Piszcie: 1431018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaczek2222
witam wszystkich.ja zaczynam dziś 6w.będe Was na bieżąco informować o sukcesach diety:) trzymajcie kciuki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenka176
Życzę powodzenia, ja musiałam przerwać, bo mam okre i źle mi się ćwiczy, szczególnie 6 Weidera, ale dalej będę kontynuować jutro albo pojutrze, nic nie szkodzi, że zrobimy sobie nawet 4 dni przerwy! Nie czytajcie bzdur z internetu :) Wystarczy, że nie będziecie się objadać przez te 4 dni i znowu zaczniecie ćwiczenia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
Gość gidwjunfvkrew
heeej! dzisiaj sknczylam cwiczenia na 2 dzien, jestem pelna motywacji do tych cwiczen, ale prosze napiszcie czy moj brzuch bedzie 'plaski' czy bedzie wygladac jak brzuch faceta, moze jakies fotki PO i PRZED A6W??? :) i druga rzecz, po ja poradzilam sobie bez przerw pomiedzy seriami jak serie byly 2 i po 6 powtorzen, ale mysle ze jak bedzie wiecej serii i powtorzen, to bez przerw mi sie nie ida, minutka przerwy duzo nie zaszkodzi, coo? i rzecz, ktora powinn awam pomoc to filmik, w kotrym sa wykonane te cwiczenia profesjonalnie, ja rowniez tak je wykonuje. Mysle, ze to dobrze, jak wy macie jakies watpliwosci to sobie obejrzyjcie: http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM 3majcie sie kochane, i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia3006
witam!!! ja jestem narazie na 3 dniu zobaczymy ile wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidwjunfvkrew
heeej! dzisiaj sknczylam cwiczenia na 2 dzien, jestem pelna motywacji do tych cwiczen, ale prosze napiszcie czy moj brzuch bedzie 'plaski' czy bedzie wygladac jak brzuch faceta, moze jakies fotki PO i PRZED A6W??? i druga rzecz, po ja poradzilam sobie bez przerw pomiedzy seriami jak serie byly 2 i po 6 powtorzen, ale mysle ze jak bedzie wiecej serii i powtorzen, to bez przerw mi sie nie ida, minutka przerwy duzo nie zaszkodzi, coo? i rzecz, ktora powinn awam pomoc to filmik, w kotrym sa wykonane te cwiczenia profesjonalnie, ja rowniez tak je wykonuje. Mysle, ze to dobrze, jak wy macie jakies watpliwosci to sobie obejrzyjcie: http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM 3majcie sie kochane, i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
Madzialenka - najpierw spal ten tluszcz z oponek, a potem cwicz Weidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola198734@tlen.pl
hejka :D dwa lata temu rowniez cwiczylam A6W wytrwałam do dnia 28 i musiałam przerwac bo koszmarnie bolał mnie kregosłup :/ teraz planuje to powtorzyc :P dzisiaj dzien 1 szy :P zobaczymy do ktorego dotrwam :D tylko tak sie zastanawiam np w cwiczeniu 1 szym jezeli 1 dnia pisze 6 powtorzen to ma byc 6 łacznie czy 6 na jedna noge a 6 na druga ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzona w czepku :)
jajestem po 7 dniu Masakra jak pomyślę że dojdzie do np 18 powtórzeń Przecież nie wydole Jednak efekty są Jestem tak zdeterminowana jak nigdy Ciul najwyżej zasłabnę :D:D bużki powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weiderka nr 6
Cześć, ja ćwiczę już od ponad tygodnia. Jestem na etapie 8 powtórzeń. Staram się wykonywać ćwiczenia dokładnie, ale wiadomo, nie jestem instruktorem fitness, a czasem kusi mnie, żeby zrobić "na odwal". Z tym, że robię to w dwóch turach: 2 serie rano i 1 po powrocie z pracy. Czy to może mieć znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też mam w planie od dzisiaj zacząć tę 6w. Wiem, że nie jest łatwo, ale mam silną wolę, więc wiem, że dam radę. Tylko mam małe pytanko. Nie jestem otyła, ani nic mam wagę 47/48 na 159m. Więc jest prawidłowa, ale mój brzuch jest troszkę sflaczały i jest jedna mała oponka którą chciałabym zlikwidować. Po prostu chciałabym bardzo płaski brzuch. Ale chciałabym uniknąć kaloryfera, a nie wiem czy się da. Jak myślicie, jak np uzyskam taki efekt jaki chcę a nie minie te 42 dni to mogę przestać? czy do końca mam ciągnąć? Bo słyszałam że ponoć wraca waga jak do końca się nie dociągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem na 7 dniu i nie widzę żadnych efektów. niestety mam oponkę czy do 42 dnia zniknie oponka czy zostanie :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoże
pewnie, że pomoże . ale jak nie jesteś zawzięta w sobie to nawet radzę Ci nie zaczynać. bo nie dość , że a6w jest strasznie nudna i na samą myśl, że po raz kolejny masz robić to samo chce Ci się rzygać :) i jeśli masz słabe mięśnie brzucha to też powodzenia... trzymam za wszystkich kciuki, jestem w trakcie i już widać efekty , mięśnie się ładnie rzeźbią , tyle, że ja mam płaski brzuch :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×