Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalnaalbonienormalna

Panowie uwielbiajacy oralny sex.

Polecane posty

Gość normalnaalbonienormalna

Jestem dojrzala kobieta i jak do tej pory nie spotkalam mezczyzny,ktory otwarcie mowilby o tym jak lubi piescic kobiete oralnie,jaka mu to sprawia przyjemnosc{chodzi konktretnie o przypadek on,ja}.Czy takie mowienie o lizaniu c..ki,czy dawaniu rozkoszy i obietnicy wielu orgazmow jest w ogole normalne?Bo mi traci to troche zboczeniem.Znacie takich mezczyzn,a moze panowie sie wypowiedza?A moze to ja jestem jakas nie dzisiejsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fder
to zależy od długości związku.itd.. Na pewno jest to nienormalne gdy tak sie mowi do kobiety z ktora sie nigdy nie spało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyzyta
my mowimy sobie o wszystkim co sprawia nam przyjemnosc ale bardzo sie kochamy dlatego hamulce zanikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaalbonienormalna
fder.czyli ze mna wszystko ok,bo fakt faktem obecnie jestem na stopie poznawczej i w sumie nie wiem czy chcialabym spac z tym facetem,bo jak wspomnialam dla mnie to co mowi jest jakby zboczeniem.Ale z drugiej strony kiedy rozmawia sie z nim na inne tematy to jest bardzo logiczny.Sama nie wiem,taka szczerosc w tym wypadku jest chyba nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaalbonienormalna
Jestem zszokowana cała ta sytuacja.o tej pory robiłam to w klasztorze tylko z siostrami zakonnymi i jak sobie lizalismy muszelki to po prostu było to normalene,nie mówilismy o tym,nie nazywalismy tego po imieniu.teraz jak wyszłam z zakonu czuje sie jak suka wypuszczona z budy przy gospodarstwie .wszystko jest dla mnie nowe i dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaalbonienormalna
i zrobilo sie wesolo,niech zyja podszywacze.Ale wiesz co cos w tym jest.Bo jesli nigdy nie slyszy sie od partnera ze ci...ka jest piekna,i gdy wkoncu to uslyszysz to nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaalbonienormalna
chyba przyjdzie mi sprawdzic te obietnice wilelu orgazmow.Tylko tak sie przykonam czy nie sa to obiecanki cacanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllunia
Oj znam baaaardzo wielu facetów, którzy o tym mówią, którzy uwielbiają to robic i opowiadać o tym, jak to wspaniała jest cipka... ;) I uwielbiam te ich opowieści, a zwłaszcza porównania, jakich uzywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabit
ja lubie sprawiac mojej partnerce przyjemnosc uwielbiam to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są mężczyźni, którzy lubiąi potrafią to robić... aaaach rozmarzyłam się... ;) Ale spotkałam też takiego, który powiedział, że zrzygałby sie gdyby miał tam jakąś kobietę polizać... żona od niego odeszła a on zdziwiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabit
Jadam kupy tylko moich przygodnych kochanków.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma ple ple
krowa która dużo ryczy ,mało mleka daje - uważaj więc bo może to erotoman gawędziarz :) Istnieje też taka teria, że panowie którzy nie są w stanie zaspokoić partnerki w sposób nazwijmy go tradycyjny - skupiają isę na oralu.... Czyli - bądź czujna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekmcz
no wiece co !! ja uwielbiam pieścic i całowac c...pkę mojej partnerki, to jest super i nie wyobrazam sobie jak facet móglby tego nie lubic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekmcz
hi hi hi ruda myszko jak masz rudą to co się dziwisz że chętnych na to nie masz :))) nie wiesz co tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekmcz
rudamyszko jakiś burak się podszył pode mnie :))) onanista jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapid_s
Uwielbiam sex oralny. W obydwie strony. Moja poprzednia partnerka - tego praktycznie nie lubiła. Uznawała, ze oral nadaje się tylko na grę wstępną. Z obecną dużo lepiej się zgadzamy i serwujemy sobie tą przyjemnośc wzajemnie, czasami w bardzo dziwnych i zaskakujących miejscach. Jesli o mnie chodzi - to lizanie szparki podnieca mnie na maxa. Do tego delikatny masaż paluszkiem od środka. Ale to nie znaczy, że z normalnego bzykanka mógłbym zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys przy lizaniu tak się podnieciłem, że się spusciłem w momencie gdy ona szczytowała!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI DOMU
MÓJ MĄŻ POWIEDZIAŁ MI ŻE BRZYDZI SIĘ MNIE NATOMIAST NIE BRZYDZIŁ SIĘ KOCHANKI KTÓRA NOTABENE BYŁA PROSTYTUTKĄ WIDAĆ DOBRZE PRZECZYSZCZONA WIĘC SIE NIE BRZYDZIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danton
morze bardziej krzyczała i to mu się odobało . . ( bo praktykę miala chyba większą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI DOMU
PEWNIE TAK. ALE TEARZ ZNALAZŁAM SOBIER KTÓRY LUBI TO ROBIĆ I JEST SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłek
do Pani Domu, znajdz sobie kochanka iodegraj się na nim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI DOMU
WCALE NIE MUSIAŁAM SZUKAĆ ZNALAZŁ SIĘ SAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI DOMU
ZNALIŚMY SIĘ OD DAWNA. ALE NIGDY NIE ZAUWAŻAŁAM INNYCH MĘŻCZYZN DO CZASU GDY BYŁY JUŻ W TEJ CHWILI NIE OLEWAŁ MNIE TOTALNIE. WTEDY SPOTKALISMY SIĘ KILKA RAZY I TAK SIĘ ZACZĘŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkim kobietom odpowiada sex oralny Spotkalem sie z taka sytuacja ze mi dziewczyna odciagnela glowe od cipki Zrobila sie glupia atmosfera i dalsze przyjemnosci zwiazane z tym aktem legly w gruzach Teraz jestem ostrozniejszy i zchodze glowa w nizsze partie kobiecego ciala w taki sposob zeby w tym czasie penis wedrowal w strone jej glowy i czekam na jej reakcje z zasady gdy ona zaczyna mnie piescic oralnie to uwazam za jej zgode na lizanie cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię to, nawet bardzo lubię, a sprawianie przyjemności kobiecie jest także moją przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każdy facet lubi w ten sposób sprawiać kobiecie przyjemność? Gorzej z kobietami. Nie wszystkie chcą brać do buzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×