Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielbicielll duużych

Plaga małych biustów

Polecane posty

Gość pfffffff
tu nie chodzi o szanowanie czyjegoś zdania, ale o to ze ten Pan trafktuje kobiete jak przedmiot do zapokojenia swoich potrzeb, a to jest naprawde prostackie (zeby nie uzyc innego slowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololo
tak wy wszystkie macie racje , tylko obrażac innych umiecie , reagujecie agresja a jezeli ktoś ma odmienne zdanie od was to jest w błędzie to takie typowe , ja wiem najlepiej takie myślenie prezentujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
ja nie traktuje kobiet przedmiotowo już mówiłem , że podszywacz to pisał a to , że mi się duże biusty podobają to moja sprawa i nic wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
no ale kto Wam broni wilekie biusty lubic? I moim zdaniem to nie do to chodzi, a w jaki sposób się o tym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na razie obojetne
No coz na koncu sam sie przyznales dlaczego jestes tak agresywny, bo tu nie chodzi o same upodobania tylko o to ze jestes wsciekly. To nie jest wyrazanie opinni to chamstwo. Zastanawiam sie jakiej dyskusji oczekiwales? Chcesz udowodnic ze kobiety sa nieatrakcyjne, dlaczego Ci na tym zalezy? A moze jestes taki wspanialomyslny i chcesz nas uswiadomic? Wypowiadasz sie w imieniu wszystkich facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
nie jestem wściekły akurat mam bardzo dobry nastrój dziś jakieś tam plany na wieczór , ja nic wam nie chce udowodnić ja uważam , że dziewczyny z małym biustem są mneij atrakcyjne od tych z większym i że nigdy nie będa tak seksowne jak te z większym i że wyglądają żałośnie to moja opinia nie zgadzacie się ok , wasze prawo co wy się tak denerwujecie, reagujecie agresją , obelgami dziecinne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
nie wiem dlaczego tak sądzisz ja uważam , że właśnie te z większym biustem czują sie adorowane , czują się kobieco i próbują tą swoją kobiecość podkreślać a takie zachowanie temu raczej nie sprzyja , uważam , że jest na odwrót dowód w tym temacie te z kompleksami , o niskim poczuciu swojej wartości reagują wlaśnie agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podobnie
jak facet który NIE JEST wysoki(min 185 cm) i dobrze zbudowany nigdy nie będzie 100% mężczyzną.Zapamiętajcie to sobie drobniutkie chłopaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
mam 190 cm wzrostu i jestem dobrze zbudowany , ale to o tym wzroście to już totalna banialuka, buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1
a mi sie podobaja takie biusty srednie, chociaz male tez moga byc, i uwazam ze maly biuscik jest bardzo seksowny:)) za to te lale z biustem jak dynia to porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na razie obojetne
To wlasnie Ty jestes agresywny :-) ja jestem grzeczna Czy naprawde oprocz piersi nic innego w kobiecie Cie nie bierze? Nie chce mi sie wierzyc ze naprawde taki wstretny z ciebie facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
ja mówie o fizycznych cechach a nie o wnętrzu i uczuciach , bardzo mi się podobają długie blond włosy niczym łany pszenicy falujące na wietrze , nie znoszę tłuściochów , podobają mi sie niebieskie i zielone oczy a tobie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
no i wueilbaim piękne , ponętne kształtne tyłeczki , nie mogą być za małe i płaskie tylko takie jędrniejsze i kształtne , ale nie tłuste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej. ale porąbany temat
co za durnoty, ale w koncu co to jest ten sex hiszpanski , bo mam duzy biust i nic nie wiem. Moze zycie zmarnowalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
seks hiszpański polega na pieszczeniu penisa biustem mówiąc dokładnie partner wkłada członka pomiędzy piersi partnerki i baraszkuje pomiędzy nimi i niestety do tego potrzebny jest biust większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wielbiciellla
kolego jezeli uwazasz ze cos tracisz... to powiem ci, ze to tylko i wylacznie wina twojego MALEGO PENISA. jezeli bylby odpowiedniej wielkosci nie byloby problemu. masz MALEGO i tyle... ha ha ha ... wstyyyyyyyyyd........ zyg zyg marchewka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
zy zyg błąd buahaha seler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na razie obojetne
"a tobie>?" Czyżby to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczytaj sobie to
co sam napisałeś i zastanów się kolego.Tobie może podobac sie duzy biust i to uwazasz za normalne ale jak ktoś powie ze lubi u mezczyzn wysoki wzrost to dla ciebie to sa banialuki.Czy tak trudno jest ci zrozumieć że jeśli dla ciebie pociągająca kobieta to taka z duzym biustem, to dla kobiet mogą byc pociągający wysocy męzczyzni??Może i wzrostu ci nie brakuje ale chyba gorzej z czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to p5rawda
a masz wwogole penisa zeby wsadzic go w cycki? a po 2 wez sobie kobiete powyzej 100 kg i napewno bedzie maiala duze cycki! ajak nie cycki to tluszcz proste a nie uzalasz sie na tym forum! widac ze dawno nie bzyklaes he a jak nie podoboja Ci sie POLKI to spadaj do iinego kraju i nie wracaj pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinatia
no tak oczywiście DESKI już bronią się najeżdzając na dużobiuściaste My tez sobie piersi nie wybierałyście i jakbyście mogły to spierdalajcie jak najdalej od naszym piersi nie obrażajcie nas tylko dlatego że jakiś koleś n was coś złego mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja nie widzialam ze
uprawiam hiszpoanski. Czlowiek sie uczy do starosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kamyczek do ogródka
ja lubię małe ale oglądam się za dużymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudu93818
moim skromnym zdaniem, to nie jest to chyba wyłącznie kwestią 'Polskich' kobiet że nie mają wielkiego biustu. Ale to tak na marginesie. Poza tym - człowieku, trzeba się na coś zdecydować. Wiadomo, że jak laska jest szczupła i nie urodziła dziecka to nie będzie miała biustu C albo D. Bo niby skąd? Na romiar biustu mają wpływ: tkanka tłuszczowa i gruczoły. Jeżeli nie ma tkanki tłuszczowej - a nie ma, jeżeli jest szczupła - to pozostają gruczoły, które zazwyczaj (bo oczwyiście są wyjątki) rozwijają się dopiero w okresie ciążowym. Cóż się więc dziwić, że większość młodych kobiet nie ma wielkiego biustu? To zupełnie naturalne. A przypatrz się dojrzałym kobietom, matkom - one jakoś też były dziewczynami z małym biustem - i teraz mają duży. A jak podniecają cię laski z wielkim biustem - okej, twoja sprawa. w większości wypadków - biust jest sztuczny. Jak to wolisz - no to droga wolna. Biologi się nie oszuka. A na biust trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie mylisz
ja mam 20 lat, waze 47 kilo i mam miseczke D nie mam ani grama tluszczu na sobie a co pozatym, mam jeszcze pare kolezanek w moim wiewku z takimi piersiami i zgrabnymi figurami wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj, może powinnaś czasem wyjść z domu. Ja na swoim kierunku studiów na 50 dziewczyn z15 ma czym oddychać i to dośc solidnie typu biust D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojejej
male chude z wielkim biustem....to moze jedz czesciej obiadek;) zart;) zeby sie nikt nie obrazil czasem...a tak na marginesie to ZENADA co wy wyprawiacie jedna sie chwali ze ma czym oddychac druga sie zali ze nie a koles ma ubaw bo ma 190 :)buahahahahah do ksiazek ludzie!!zrobcie cos dobrego dla drugiego czlowieka a nie pitolcie o cyckach i kutasach ...a ty pan wielbiciel zarzadz swojej dziewczynie zeby non stop myla podloge na kolanach ponoc od ciaglego zwiasania biust rosnie;) jestescie tak powierzchowni ze rzygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
uwielbiam kobiety szczuple i z dużym biustem a nie takie powyżej 100kg. Rozumiem to , że ktoś może lubić wysokich facetów ja uwielbiam szczuple , ładne kobiety z duzym biust istna poezja po prostu , tylko takie kobiety dla mnie są seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie_pytaj_kto
to jest forum.. tu sie chyba dykutuje, a nie opowiada o upodobaniach, chyba ze masz z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
ja nie mam problemu ty najwidoczniej masz a piersi masz duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to p5rawda
do tej co sie myli ..a skad wiesz ze twoje kolzeanki maja duzy cycki? sprawzdalas? mosze nosza dobry stanik...albo w twoim miescie jest tyle przypadkow bo w ,oim raczej nie ma...a ty wilebiciel przyznaj sie ile cm ma twoj penis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×