Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wytłumaczcie mi to

jest dla mnie niemiły przy ludziach bo boi sie eby nie poznali ze mnie lubie?

Polecane posty

Gość wytłumaczcie mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
a ile ma lat? jak powyzej 7 to wspolczuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
po pierwsze ma koło 30 po drugie nie jesteśmy razem po 3 to dziwna, bardzo dziwna sytuacja :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
no wiesz... ja bym uciekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
to jest ..ehhhh...to jest baaardzo trudne....lepiej chyba jednak tego nie wywlekac na forum... ehhh..to pewnie ja jak tysiące innych głupich dziewczyn zakochuje sie nie w tej osobie co trzeba... lubie sobie wszystko gmatwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest niemiły to odpuść go. po co sie poniżać.. bez względu na to czy to chlopak, narzeczony czy tylko przyjaciel.. choć raczej wolałabym sformułowanie \"znajomy\" bo \"przyjaciel\" - to zobowiazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
olewa mnie przy moich znajomych... ale tu chodzi o miejsce pracy...moze boi sie ze ją straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
albo moze cie nie lubi tylko ci sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
moze :( wszystko mozliwe ale jak sobie gadalismy sami to kilka razy powiedział ze mnie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
tańcząca z garami - smiesznie, uprzedzam twoje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
ale to jest trudniejsze niz mozecie sobie wyobrazic..to nie jest taka luxna znajomośc...ehhh...no naprawde troche dziwnie mi o tym mówic... sa powody dla których moze i dla mnie by było lepiej ,zeby oni nie wiedzieli... chodzi o to, zeby nie przeginał w drugą strone...i nie czepiał sie przy nich o jakąs błahostke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, to znak,że doskonale wiesz, o co w tym przypadku można pytać. Oczywiście bywają sytuacje wyjątkowe, kiedy czlowiek po cichu mówi, co innego, a publicznie robi co innego.ale na ogół uprzedza lubianą przez siebie osobę,że z takich czy innych powodów - np. by nie stracić pracy , będzie zachowywał się tak i tak.Nie wyobrażam sobie fałszu wobec osoby, którą lubię, w ogóle nie lubię fałszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
on powiedziła, ze lepiej by inni nie wiedzieli ze gadalismy itd bo moze to muz aszkodzic..ale najeżdżając na mnie z pretensjami o błaha rzecz to troche przegięcie..moze zachowywac sie neutralnie, jak do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
gorzej niz szef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
wiem, ze kiedys będę musiała o tym pogadac...ale nie chce żeby ta znajomosc sie urwała, wiec spróbuje na razie gadac neutralnie...nie chce żeby wiedział, ze cos do niego czuję...bo nie jestem pewna niczego w tej chwili, i siebie, a tym bardziej niego....nie chce sie zbłaźnic albo zrazic go do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi to
wiem...w jakims sensie jest moim szefem...ale w przenosni...takich szefów to ja mam wiele... ehhh..mozę to jest na tyle błaha rzecz, ze niepotrzebnie robie z igły widły...sorrki za zabranie czasu bardzo dziekuje, ze chcieliście pomóc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×