Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szaninka

KOLOR WLOSOW-doradze jaki ci pasuje

Polecane posty

Gość ale jesteś okropna
podszywaczko.... co ci przeszkadza, ze szaninka udziela porad... kto chce, skorzysta z nich, kto nie chce - niech nie przeszkadza innym. Farbę mozna przecież wybrać też z innej firmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Róża_
Dziewczyna chce doradzić a ktoś się jej czepia nie wiem dlaczego. Wątpię, żeby komuś chciało się poświęcać swój czas żeby robić innych "w konia" przynajmniej nie w takim temacie jak tu. Ja mimo wszystko ciut wyżej opisałam swój wygląd i czekam na radę Szaninki. Co to komu szkodzi jak ktoś nie chce to niech nie zagląda na ten wątek - proste - bo po co? Zeby sie uczepić chyba tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaczek
Oczka mam niebieskie, takie bardzo typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do wszystkich
dlaczego uważacie mnie za podszywaczkę? zaraz dalej będę dopasowywała wam kolorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli komuś przeszkadza to,że jesteśmy naiwne, niech wcale tu nie zagląda. Nasze włosy, nasza naiwność - nasza sprawa. TYle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaa.........
Hej. Mój kolor włosów (naturalny) to jasny blond :) w cieplym odcieniu(miodowy, zlotawy), mam duzo pasemek naturalnych. brwi mam dosc jasne, ale wyraźne, sredniej grubosci. cere mam taka srednio-jasna tez w cieplym odcieniu, piegów nie mam, zadko rumience, ale zaraz znikaja :P. Oczy jasno piwne, złotawe takie troche :), powieki takie jak reszta skóry. usta róznie... raz rózowe ( blade ) raz czerwone. Opalam sie najpierw lekko na czerwono-brazowo, a potem to na ciemny braz ( tez zlotawy hehe :) ) Aha , wlosy mam ( te najdluzsze) prawe za lopatki a te najkrótsze gdzies tak do szyji ( scieniowane mam ) no i grzywka na bok, taka troche dluzsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawaj dawaj szaninka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do bum cyk cyk tralal
najlepiej wyglądałabyś w odcienieach śliwkowych, fioletowawych. Brąz z bakłażanem to kolor zdecydowanie dla Ciebie:) http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/decore/colornuanc.jsp np. kolor 3/66 jest bardzo korzystny albo 3/66 połyskujący ametyst z: http://www.wella.pl/consumer/consumer_products/safira/tabela_odcieni.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Róża_
Szaninko a mi też doradzisz? na poprzedniej stronie jestem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Podaję informacje: 🌻 powieki mam nieco ciemniejsze niż cera 🌻 opalam się dość szybko njapierw na czerwono a później brązowieję kiwta] nie mam piegów i ani rumieńców - mam bardzo bladą karnację kwiat] brwi są czarne od wielu lat kolor włosów to czerń granatu a obecnie mam ciemny rybin - nie wie co da się zrobić przy tym kolorze, czy uda się go radykalnie zmienić. Ale myślę że jako fachowiec coś mi doradzisz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Podaję informacje: 🌻powieki mam nieco ciemniejsze niż cera 🌻opalam się dość szybko njapierw na czerwono a później brązowieję 🌻 nie mam piegów i ani rumieńców - mam bardzo bladą karnację 🌻 brwi są czarne 🌻od wielu lat kolor włosów to czerń granatu a obecnie mam ciemny rubin - nie wiem co da się zrobić przy tym kolorze, czy uda się go radykalnie zmienić. Ale myślę że jako fachowiec coś mi doradzisz teraz jest tak jak miało być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do *wiosna*
goń się na drzewo, dupodajko:o Możesz się ogolić na łyso, jak na zawszonego brudasa przystało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores86
1.jasny brąz 2.czarne, dosyć gęste 3.zielone 4.lekko ciemniejszy 5.oliwkowa(naturalna) 6.ciemny róż 7.opalam się od razu na kolorek brązowy problemów z włosami nie mam.jest ich dużo, ale sa delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do dolores86
aby zrobić dobrą pajdę, trzeba wziąć dużą rybę i dużego kurczaka i dusić na małym ogniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaaaaq
szaninka ;( szninka a kiedy mi dobierzesz kolor? czekam i czekam ..... bo w swieta tez chialabym juz zmienic fryzurke..... bo juz mam odrosty nawet :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna*
Szaminka zrób sobie czarnego nika bo się pod ciebie podszywają i nas obrażają :( a to nie jest przyjemne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekxxx
Szaninko o mnie tez zapomnialas:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninko wróć do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez prosze o porade
1. jany blond (ale nie złocisty) 2.ciemny blond, średnio gęste 3.niebieskie 4.taka jak cera 5.brzoskwinka hehe:P 6.raczej ciemny 7.opalam sie na czerwono, ale potam szybki brązowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jej sięznudziłą zabawa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik83
1. kolor włosów - brąz (średni) 2. brwi - średnio gęste 3. kolor oczu - zielone przechodzące w niebieski 4. powieki - kolor taki sam jak kolor cery 5. cera - normalna, brak piegów i rumieńców 6. kolor us t- różowe 7. pierwsze opalanie na czerwono a póżniej już na brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pzrepraszam,ze nie pisze ,ale jestem na urlopie i nie za bardzo mam czas.Ale bez obawy odpisze wszystkim jak tylko wroce,moze niektorym w tym tyg. POZDRAWIAM I WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222111222
1.szatynka,wlosy troche mysie 2.średno geste ciemny braz 3.niebieskie z pomaranczowymi refleksami 4.blada,stosuje wiec co jakis czas samoopalacz.Wtedy mam tekko opalona twarz 3.ciemniejsze niz cera,cienie pod oczami,duze powieki 5.żółtwa,mam zwiany tradzikowe 5ciemny rózowy 6.jesli nie bylo to intensywie to odrazu na baraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×