Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupotę da się leczyć

poczytajcie

Polecane posty

Gość głupotę da się leczyć

Penis musi być długi i gruby. To już wiemy. Nie pomogą żadne tłumaczenia, że liczą się przede wszystkim umiejętności mężczyzny. Zostawmy to tym, którzy naprawdę myślą, że rozmiar nie jest ważny. Ich już opisywałem. Teraz czas zająć się cipkami. Pisałem o nich wielokrotnie, toteż nie będę powtarzać wciąż tych samych tekstów, poza jednym - cipka musi być ciasna. Pamiętajcie kobiety, że tu nie ma zlituj. Możecie mieć małe cycki, grube nogi, pryszcze na ryju i włosy na sutkach, ale cipa ma być ciasna. I wy macie dopilnować, by taka była, mowa tu zwłaszcza o laskach po ciąży. Ćwiczyć mi, kurwa, mięśnie Kegla, bo nic gorszego nie może się przytrafić facetowi, jak ładowanie w powietrze. Poza tym, pochwa musi też być ładna. Na całe szczęście coraz wiecej panienek zdaje sobie z tego sprawę, prawdopodobnie dlatego, że regularnie czytają tego bloga. Otóż okazało się, że w ciągu kilku ostatnich lat, pięciokrotnie wzrosła liczba operacji kobiecych narządów płciowych. Jeszcze do niedawna mało kto słyszał o takich dziwactwach jak labioplastyka czy liposukcja. Są to najczęstsze zabiegi, polegające kolejno: na korygowaniu wielkości warg sromowych i odsysaniu tłuszczu ze wzgórka łonowego. Na to ostatnie decydują się głównie czterdziestki, chuj wie po co, przecież i tak ich ciała w całości są do wymiany. Mogę zrozumieć zrozumieć kobiety posiadające tzw. hotentocki fartuszek(powiększone sromy), ale ni chuja nie potrafię skumać, po jaką cholerę coraz więcej pizd daje pod nóż swoje łechtaczki. Co ciekawe, 3/4 kobiet nie ma pojęcia, jak naprawdę wygląda ich własna łechtaczka. Określają ją najczęściej jako guziczek, natomiast w rzeczywistości organ ten jest odpowiednikiem penisa i nawet przypomina go kształtem. Rzecz jasna jest to bardzo upośledzony penis, bo ani się odlewać nie może, ani spuszczać. Na dobrą sprawę nie ma żadnego zastosowania poza dawaniem przyjemności. Podobno w Stanach przeprowadza się rocznie nawet do 100 tysięcy operacji pomniejszenia łechtaczki. Pod tym względem kobiety mają fajnie, bo dla facetów jeszcze nie wymyślono bezpiecznych metod zmieniania rozmiaru fiuta i całe życie musimy męczyć się z tym samym ptakiem. Przyznam się, że nie jestem do końca przekonany co do sensu robienia operacji plastycznych. Miałem w swoim życiu wiele cip. Jedne były ładniejsze, inne brzydsze. Chyba tylko raz zdarzyło mi się posuwać kobietę o pieknej, idealnej piździe. Niestety była taka sztywna w łóżku, że współpracę z nią zakończyłem po dwóch razach. Generalnie jednak cipy nigdy nie stanowiły dla mnie jakiegoś większego problemu. Ich wygląd miał znikome znaczenie przy podnieceniu i praktycznie żadne podczas stosunku. Były wprawdzie wyjątki tak brzydkie, że na ich widok musiałem zacząć walić konia, żeby mi w ogóle stanął, ale patologie przecież zdarzają się wszędzie. Cieszę się, że nigdy nie miałem przyjemności być z kobietą, która wjebała sobie kolczyk w łechtaczkę. A są takie, powiem wam, kumpel mi się zwierzał kiedyś, bo taką dymał. Mówił, że robienie minety to była gra nerwów - a nuż coś zahaczysz, urwiesz, wykrwawisz i zabijesz. Podobno tej jego kobiecie ktoś źle nałożył kolczyk i miała jakieś problemy z oddawaniem moczu. Popuszczało w gacie biedactwo. Tak to jest jak się chce być trendy, dżezi i stajlisz. I jeszcze słowo o micie wygolonej cipki. Gdy zapytasz przeciętną dupę, dlaczego goli sobie włosy łonowe, odpowie ci, że tak jest estetyczniej, poza bardziej higienicznie. Po takiej odpowiedzi możesz jej spokojnie jebnąć w pysk. Za głupotę. Nie wiem, kto wymyślił, że golenie pizdy równa się dbaniu o higienę. Jest wręcz odwrotnie! Włosy na cipie nie są tak dla jaj, bo matka natura chciała nas wkurwić. One stanowią barierę ochronną dla narządu płciowego, w miarę skutecznie zatrzymują bakterie chcące się dostać do szparki. Nie od dziś wiadomo, że lekarze często nie tylko nie zalecają golenia wzgórka, ale i sugerują ograniczenie chodzenia w stringach, a to dlatego, że tak jak przy normalnych majtkach pot spływający po ciele rozchodzi się po materiale równomiernie, tak w przypadku stringów koncetruje się wszystko na jednym cienkim pasku i brudy łatwiej dostają się zarówno do dupy jak i cipy. Innym mitem, na szczęście coraz mniej popularnym, choć wciąż krążącym wśród nastolatek jest twierdzenie jakoby wyszczanie się po stosunku miało zapobiegać zapłodnieniu. Głupie to, ale niech już stosują, bo odlanie się po seksie ma zbawcze skutki dla cipki - oczyszcza ją z bakterii przeniesionych z brudnych męskich fiutów. Ale to już temat na osobną bajkę. Cipy jakie są, takie są. Ich wygląd w mniejszym stopniu doprowadza kobiety do kompleksów, niż mężczyzn-mikrusów, ale to powoli się zmienia. Żyjemy w świecie piękna i estetyki, poprawiamy sobie wszystko co się da, to i o intymne części ciała zaczyna dbać coraz więcej kobiet. Mimo iż uważam to za głupie i niepotrzebne. Znam ten gatunek i wiem, że większość decyduje się na pójście pod skalpel nie z powodów zdrowotnych, ale z powodu własnej głupoty. Wydaje im się, że będą atrakcyjniejsze. Drogie kobiety, prawda jest taka, że przy zadbanej pipce nawet z przerośniętego sromu i wielkiej łechtaczki można zrobić swój atut. Zresztą, na cipie świat się nie kończy, macie jeszcze Panią Dupę, w której mieści się tyleż gówna ile przyjemności. Zatem trzymcie te zwieracze w gotowości, bo nie wiecie, kiedy fiut mój w nich zagości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomonamy Ci
głupotę da się leczyć - że większość tu o tym doskonale wie. Kopiowanie z internetu tekstów świadczy o tym,że jesteś pusty i czas do szkoły w końcu iść.Ktoś kto miał w wżyciu wiele cip,nie chwali sie tym - to nieeleganckie i trąci wiocha.Szczytem Twojej głupoty jest pisanie o czystości fiuta.Autopsja ? Polecam kontakt z dr.Samsonem.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupotę da się leczyć
Tekst nie jest mój. Jest to skopiowany tekst, który znalazłem w internecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l love You Chochlik
❤️ Twój tajemniczy,cichy wielbiciel.Pelen oddania,przyjażnie otwarty, pragnący odważnie.:D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l love You Chochlik
I jeszcze jedno. Chcę całować twoje stopy. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Or
Ciasne i ladne cipki przytrafiaja sie bardzo rzadko, prawie tak rzadko jak tluste ladne pytongi - jak sie znajdzie trzymac i nie puszczac.....wiekszosc z nas facetow nigdy wam o tym nie powie ale malo ktory jest zadowolony z walorow cipki, choc dla ogolnie przyjetej radosci z dymania faceci znosza dzielnie wasze przepastne szpary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l love You Chochlik
Znam Cię znam,tak jak Ty mnie. Lubie zołzy.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l love You Chochlik
Marzę o tym byś mnie sprała pasem, po czym wykorzystała mnie jako swoją popielniczkę :P Dlatego tak kocham zołzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l love You Chochlik
Znaczy się że mnie rozszyfrowałaś ? :D I nie tylko stopy chciałbym caować,nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tekst KOMINKA z jego bloga... ogólnie blog jest zabawny tylko tejego przemyslenia na temat hmm... cipek sa odrzucające. he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l love You Chochlik
Nie pasem,pejczem.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l love You Chochlik
Mojej pełnej oddania miłosci nie da sie ukryć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupotę da się leczyć
plywam nago w kanale La Manche i robie za holownik dla Queen Mary :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudu8
hahahahahahahahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l love You Chochlik
Poza tym chcę lizać Twoje buty i żebyś mnie związała.. aaaaaaj płonę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love You Chochlik
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love You Chochlik
Masz kominek ? Może trzeba podobnie jak buty - przeczyścić ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love You Chochlik
Jasne :D Ale będę pracował nago :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było skierowane
głównie do poporodówek - one mają cipki jak wory i potem męzowie czay faceci szukają ciasne bo ich babki mają wielkości główki - blee - nie ma nic gorszego chyba dla faceta niz pchanie dziury jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love You Chochlik
A szkoda,bo warsztat pracy jest potencjalnie odkrywczy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love You Chochlik
Lepiej - moją sekretarką :-p Albo p.Prezes Osobista. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love You Chochlik
To nowy zawód.Prezeska Osobista.Asystentka nie pasuje do wizerunku firmy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love You Chochlik
Nie mam mowy o chłodnym układzie tylko o gorącym. Firma jest dwuosobowa.Dwoje prezesów. Miałbym wyrzuty sumienia,traktując Cie jak asystentke. Zreszta jednego dnia ja bym "rzadził",drugiego Ty. Kasa na pół. Za czyszczenie kominków,rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love You Chochlik
Ja bym czyścił,Ty bys wystawiała faktury :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love You Chochlik
Pracuje Ofiarnie. Ide czyścic kominek sasiadce.:-p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to pewnie masz malego chu** skoro tak bardzo musisz miec ciasne :) haha chlopie idz lepiej na recznym sobie zjechac :) pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×