Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Animia

Rozdwajanie paznokci - co polecacie?

Polecane posty

Gość Nie ma nic
lepszego od zwykłego cynku.Kuracja ze 2-3 miesiace, a efekt rewelacyjny.Włosy, skóra, paznokcie i kilka kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatak
z wielkim bólem serca, obcięłam wszystkie paznokcie. Ale niesmaczne uczucie... Pomalowane odzywka joko-bomba witaminowa, czekaja na wzrost:). Dziewczyny, nie wiecie moze, czy ta odzywke trzeba codziennie nakladac nowa, dokladac warstwe, czy cos takiego? Czy w jednej warstwie chodzic jakis czas, bo tak zawsze robilam... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 13 lat
Ostatnio Powiedziałam Siostrze że Rozdwaja Mi Się Paznokcie Poradziła Mi Moczyć Panokcie W Skoku Z Cytryny/I Faktycznie Mi Pomogło.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettta
hej!mialam ten problem ale znalazlam lekarstwo:)ziola z pokrzywy.ogolnie wsmaciniaja paznokcie i dzialaja korzystnie na skore i wlosy.pilam herbatke raz dziennie i po 3 tyg mam twarde,nierozdwajajace sie juz paznokcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettta
aa.i przede wszystkiem to nie jest chemia ani tabletki tylko natura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorupki pd
jajek koszt tylko jajek ale za to jakie efekty kosmetyków za 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki o dżywki to jedno
a dobry pilniczek do paznokci to drugie. Szklany, który zamyka brzeg paznokcia diametralna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteknaplotek
co to znaczy skorupki jajek. Co dalej ztymi skorupkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dk873
Według mnie fajny jest lniany krem do rąk i pięlęgnacji paznokci. Ogólnie jest niedrogi i można spróbować. Na pewno nam nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela ;-*
ja stosuję lakier z firmy JOKO, a dokładnie ceramiczny Nano utwardzacz. Polecam wszystkim ;) Paznokcie się nie łamią i nie rozdwajają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiak00
http://shinybox.pl/?ref=4c8a51f - wejdz i zarejestruj sie na stronie SHINYBOX co miesiąc do zgarniecia za darmo pudełko pełne kosmetyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam fajny preparat na łamiące się paznokcie, słabe włosy oraz poprawiający wygląd skóry. Sama zawsze miałam problem z łamiącymi się paznokciami. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne i długie paznokcie, kiedy ja musiałam swoje mieć cały czas obcięte, bo gdy były ciut dłuższe od razu się rozdwajały i łamały... Utrapienie. Próbowałam różnych środków, ale szczerze mówiąc zbyt wiele nie dawały, a nawet jeśli były jakieś efekty, to krótkotrwałe. W końcu trafiłam w internecie na sklep Vitero, który sprzedaje produkty firmy CaliVita, mają oni właśnie świetny lek bez recepty "Beauty Formula". Jest to kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Nie wiem jak Wam, ale mi "Beauty Formula" pomaga. Także z czystym sumieniem polecam. Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://vitero.pl/pl/p/Beauty-Formula-90-tabl./161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokcie jak nowe
A wiecie co mi pomogło?? Paznokcie żelowe! Kiedyś obgryzałam paznokcie, od dziecka. Jakoś w liceum chciałam o siebie zadbać, no to jakoś udało mi się tego oduczyć:) Do dziś pamiętam smak tej paskudnej odżywki.:) Ale niestety, nie rosły, rozdwajały się;/ I nawet nie łamały się, tylko ciągneły, takie miekkie były, wystarczy ze zawadziłam o ubranie czy cokolwiek. A długość? Jak jednocześnie miałam dwa takie DŁUGIE że sięgały poza opuszek to był mega sukces:) z reguły mialam jeden długi :) A na studiach koleżanka namowila mnie na żele:) nosiłam je jakoś poltora roku. A teraz super, zapuszczone, ładne, twarde paznokcie :) Ale to pewnie tylko mi pomoglo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta baksik
Wprowadź sobie oliwkę z muszelkami new nails na kilka tygodni, a powinno być o wiele lepiej. Paznokcie wymagają odpowiedniego podejścia, a nie olewania - zanim moje wróciły do ładnego wyglądu, również musiałam zrobić swoje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogła odżywka unglax nakładana na paznokcie regularnie co 3-4 dni. płytka była w opłakanym stanie po paznokciach hybrydowych i już nei miałam nadziei że ją odbuduję, ale dało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia123
Odżywka do paznokci powinna pomóc. Ja od zawsze używam odżywki z Golden Rose. Paznokcie są bardzo wytrzymałe i twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkapee
Na rozdwajające się paznokcie dobra będzie odżywka Total Action z eveline, trzeba stosować ją przez kilka tygodni, po tym czasie należy ją odstawić. Taka kuracja daje naprawdę dobre efekty, paznokcie są mocniejsze, nie rozdwajają się i można je spokojnie zapuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pure Collagen w kapsułkach od Noble Medica. Genialny produkt, który w składzie ma kolagen z ryb morskich. Mi bardzo pomógł na problemy z paznokciami i na suchą skórę. Bardzo polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze miala straszne paznokcie. Miekkie, rozdwajajace sie, nie bylam w stanie ich zapuscic. Przez jakis czas rocilam zelki, ale zrezygnowalam i po moje paznokcie byly po prpstu tragiczne. Teraz postanowila sie wziasc za siebie.
Stosuje ciepla oliwe z oliwek codziennie, wcieram tez keratyne i uzywam odzywki Eveline 8 w 1. Jest bardzo tania a super efekty. Jestem nia naprawde pozytywnie zaskoczona!!

Zapisałam sie również do szkoly robienia manicure:

https://natalialarina.pl/

Chcę robić sobie pazurki samodzielnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre są odżywki z tej serii Bio Vegan Nail Care z Bielendy, mam akurat odzywkę z olejkiem z konopi siewnych. Wzmacnia i odżywia paznokcie,. Już się tak nie łamią, nie rozdwajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na rozdwajające się paznokcie pomogła odżywka SOS z wapniem i kolagenem z Eveline. I w sumie tyle. Zastosowałam kurację według zaleceń producenta i efekty były widoczne już po tygodniu/dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na rozdwajające się paznokcie pomogła odżywka do paznokci z Eveline 8w1 Total Action. Zdziwię się jeśli znajdzie się kobietka która nie zna tej odzywki ;) Dla mnie to SZTOS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rozdwajające się paznokcie ja stosuje Amocon Forte C. Po 3 miesiącach efekt jest mega!!! Nie muszę już nawet stosować hybrydy bo moje paznokcie w ogóle się nie łamią i rosną jak szalone. Fajna forma bo saszetki do rozpuszczania, dostępny jest w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2009 o 18:43, Gość mnie pomaga tylko napisał:

odżywka Sally Hansen "nailgrowth miracle" (złota buteleczka). Maluję nią co dwa dni, nie zmywając poprzedniej warstwy, albo pod kolorowy lakier jako podkład. Rosną mi paznokcie super mocne, nie rozdwajają się no i rosną bardzo szybko! Aha, odżywka jest dość droga, ja zazwyczaj robię tak, że zużywam jedną buteleczkę, potem robię przerwę, ale jesli tylko zauważę, że coś zaczyna się rozdwajać, znowu sięgam po odżywkę. Średnio jedna buteleczka co 4-5 miesięcy mi wystarcza, żeby utrzymać paznokcie we względnie dobrym stanie.

Także polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×