Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Do Noemi: a co Ty tu szukasz na tym forum?????uzgodniłyśmy już że czyta ten kto chce czytać, a wszelkie uwagi, krytyka i pochwały maja dotyczyć mojego związku a nie mojej skromnej osoby i tego czy mam wywlekac swoje zycie na forum czy nie. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania, proponuję ograniczyć się do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!WPIS TYLKO DLA TYCH KTÓRE TOLERUJA WYWŁEKANIE MOJEGO ŻYCIA OSOBISTEGO NA FORUM:::::: niestety, nie chcę szczegółowo opisywać mojego ginekologa jeśli chodzi o cechy zewnętrzne(proszę o zrozumienie)A jeśli chodzi o to jaki jest w łóżku, no cóż rewelacja. Gra wstępna to juz jest szczyt rozkoszy. Ja wiem, że to nieładnie porównywać ale mój poprzedni facet chyba nie wiedział do końca co to?Mogę powiedzieć że języczek ginka jest mięciutki i wszędobylski.i ginek delektuje się tym co robi.A jeśli chodzi o ciąże, na tą chwilę jest to bardzo drażliwy dla nas temat. Ale na pewno będzię przy porodzie i już uzgodniliśmy że nie będę zmieniała lekarza. W końcu on najlepiej wie jak się mną zająć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o wrażenia z pierwszej wizyty, to juz opisywałam. I rozmowę z nim na ten temat też więc nie ma sensu się powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle ze
agatka serio wywala za bardzo swój zwiazek na forum publicznym długo mam takie wrażenia, ale nic nie pisałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem...
każda tutaj za bardzo chlapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozdrawiam wszystkie co chlspią. A co myślicie o nowym topiku. POMILCZYMY?????? no może byście się wpisali?????dla tych co chca umówić ale nie moga bo ich się gnębi za to że mówią!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejka, słyszałaś????ty też za dużo piszesz!!!!!!!!ha ha ha no to po co caly czas wchodzą na fofum????pewnie po to by zobaczyć jak wiele piszemy, ciekawe są a teraz wielkie morały prawią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tak
gorączkujesz agatko - ty histeryczko:P twój gin owinął cie dookoła palca a ty paplesz wokół wszystkim o szczegółach z twego intymnego życia. Dlaczego tu jestem i to czytam? otóż jestem narzeczona ginekologa i z ciekawosci czytałam o przezyciach pacjentek w gabinecie. Ale sie tak nie wynurzam jak ty. Inne dziewczyny a tak w ogóle i kolejka maja zupełnie inny ton niż ty agatko. Nabierz troche dystansu do niepochlebnych opinii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatko nie zawrzaj na te glupi
e komentzrze, pisz caly czas o sobie, bo wiele dziewczyn to interesuje i czeka na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczono ginekologa!!!jako owinięta wokół palca histeryczka, czuje się wspaniale. No i jak wam dogodzić????jedna pisze że bardzo chce wiedzieć jaki kolor wlosow ma mój ginek i czy jest delikatny a druga czyta bo jest tylko narzeczona ginekologa?skoro masz doswiadczenie z ginem to czemu sie nie dzielisz???a moze się dzielisz ale pod innym pomaranczowym nickiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tak
Nie dziele sie bo to moja prywatna i intymna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dobre serce i się dzielę:P ale najlepsze kąski zjadam w samotności jak nikt nie widzi;) zresztą, za to mnie z forum już wypędzali - nudna jestem i z ginem nie sypiam:D, więc wypad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Smacznego tobie kolejko i sobie. Ja to musze naprawde robic wypad, bo darowałam sobie ginia i mam innego. A Pan Bóg kazał się dzielic....a tu masz nie chcą - dajesz o one krzyczą zachowaj dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
wracam dopiero dzis i przy okazji podnosze nowy gin - Pan doktor tak około 60-tki, siwy, ciuchutki jak myszka, odzywa się tylko jak musi cos powiedzidziec, wyjaśnic i odpowiedzieć na moje pytanka, wcale się nie usmiecha, ale buzia taka pogodna, miła, ogólnie sympatyczny starszy pan, wyznaje zasadę milczenie złotem jest, wiec to juz nie to co było z tamtym - nuda, no ale faz nie łapię głupawych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no i przyjmuje w przychodni wiec wizyty darmowe, niestety nie dorobił sie przez tyle lat praktyki prywatnego gabinetu, nad czym odrobine ubolewe, no bo to większa kasa niż etat w przychodni i w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę, bo fajny temacik i szkoda, żeby się zakończył:) mam nadzieje, że u Agatki wszystko ok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------------------
podnoszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------------------
podnoszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no to witam i podnosze Agatko jak sytuacja??? kolejka czy u ciebie cos nowego? Dewa, Nina a wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewa
witam :D a tak w ogóle - Podczytuję was w przerwie na kawę ;) :) Trwam przy swoim postanowieniu. No i jakoś taki spokój mam w głowie. Przynajmniej na razie . A jak u was? U Agatki widzę gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewa
kolejko - przeczytałam o tym spotkaniu :D rozwaliły mnie warkocze z kokardami ;) :D Nie dziwę się, że "trochę więcej" myślisz o nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewa
Aż mnie korci, żeby zadać Ci pytanie - co Ci mówił ciekawego oprócz standardowych wymian uprzejmości, jakieś ciekawe ukryte podteksty, albo coś w tym stylu? :) Ps. czy wy też tak fatalnie rano się czujecie? do godzin popołudniowych jestem średnio przytomna, żeby nie powiedzieć nieprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówił, mówił:D Tylk wiesz Dewa, ja zazwyczaj rozmawiam z nim tak pół żartem pół serio, więc trudno wysnuwać z tego jakieś poważne wnioski:) o mojego faceta często pyta i o to jak nam sie układa co do drugiego pytania - ja już jestem po dwóch kawach a w sobotę u mnie były straszne burze i ulewy - myślałam do południa, że zasnę na stojąco, jak ciśnienie leciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
wracam, mam dziś urwanie głowy ja jestem po jednej kawusi, wiecej nie moge Kolejka napisz o czym rozmawialiscie - moze powiedzial ci cos co mogloby wskazywac na szczegolne zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×