Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aiszza

ZAJADY, co na nie?

Polecane posty

Gość gość
Na początku ktoś opisał metodę z brudnymi majtkami, a jeśli ja mam czyste majtki po całym dniu noszenia to powinienem ponosić jeszcze ze dwa dni czy może trochę w nie popuścić? Jeśli ktoś wie to proszę i informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tribiotic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane moje. na zajady cierpiałam kilka lat.maści cuda wianki na patyku..pomagały ale na chwilę.w końcu kiedyś moja podopieczna starsza pani mówi mi tak..aniu..to się leczy własnym lekiem..masz go w sobie..myślę sobie kurcze babci się pogorszyło..:):)no ale pytam znaczy gdzie..?a ona mówi.w uszach..woskowina z ucha to najlepszy lek.. jak każda z was teraz zapewne skrzywi się z obrzydzeniem bo moja reakcja taka własnie była:)pomyślałm sobie w życiu!!ale jakiś czas pózniej miałam impreze dużą i jak na złość 3 dni wczesniej zajad jak masakra jakaś!!wtedy własnie przypomniałam sobie słowa babci..mysle se boże..okropa jakaś ale w koncu to moje..spróbowałam..troche szczypało ale dziewczyny..na drugi dzień ranka zagojona..a na nastepny nawet czerwonego nie było a miałam duży zajad wręcz krwawił!!byłam w szoku.teraz mam ****ardzo rzadko ale jak już sie pojawi to problem znika nastepnego dnia..polecam naprawdę tylko trzeba się przemóc..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda000007
mam zajada ,boli dziwne bo odżywiam się dobrze ,nigdy nie miałam , ostatnio ssam olej taka kuracja oczyszczająca i możne to jej efekt uboczny , próbowałam różnych maści i zaczynam maścią ze srebra i tez piję srebro ,zobaczymy jutro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda000007
i pomogło ,dzisiaj nie ma śladu po zajadzie ,dla mnie srebro koloidalne i maść ze srebrem jest najlepsza ,już wiem co stosować każdy organizm inaczej sobie radzi i dlatego każdemu możne co innego pomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie srebro to szajs szkoda czasu i pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zajady najlepszy jest wg mnie mocz - jakieś 2lata temu miałam zajady. Meczyłam się z nimi 2 m-ce. Co mi przez noc przyschły to rano automatycznie po otworzeniu ust rana otwierała się i krwawiła. Próbowałam wielu rzeczy, moja mama od początku mi mówiła "posmaruj sobie zajady własnym moczem". Ja oczywiście zniesmaczona powiedziałam że absolutnie nie, że to obrzydliwe. W końcu miałam dość - nic mi nie pomagało więc zdecydowałam się na mocz - w końcu to mój a nie czyjś. Przy każdym siku smarowałam te zajady i po dwóch dniach nie było po nich śladu. Od tamtej pory nie pokazały mi się ani razu mimo że miałam je średnio raz na pół roku. Naprawdę, nie ma się co brzydzić jeżeli efekt jest prawie natychmiastowy. Teraz żałuję że tak się męczyłam te 2 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA ZAJADY witamina B 2 !!! brak tej witaminy powoduje zpalenie blon sluzowych ;i zajady i...sprawc sam niedobor wit.B2 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA ZAJADY WITAMINA B2 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam ciągłe problemy z zajadami i odkryłam szminkę Lips- dostępna w aptekach (szminka, bo jest jeszcze maść, która nie działa). Goi się bardzo szybko (1-2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nikt nie korzysta z "kuracji majtkowej"... Nie słuchajcie ludzi, którzy potem umierają ze śmiechu nad głupotą innych.. Przede wszystkim potrzebna jest końska dawka witaminy B. Jak tylko czuję, że coś mi sie robi na ustach biorę po 2- 4 tabletki dziennie i zajad lub opryszczka mija zanim się na dobre rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetta
ja jem końskie dawki witaminy B12 ( codziennie wypijam szklankę mleka + jogurt) dodatkowo co najmniej dwa owoce i na obiad duża dawka warzyw. Nie pije słodkich napojów, chipsów itp. Rok temu pierwszy raz w życiu pojawiły mi się zajady i niestety wracają cały czas, robiłam wyniki idealne. najgorsze, że nic mi nie pomaga ( kupnych maści nie używałam ( oprócz wit A) bo staram się unikać wszelkiego rodzaju tabletek i wynalazków farmaceutycznych) miód kupowany w pasiece, mocz, dodatkowa dawka wit B12. Nic nie pomaga ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez drozdze maja witaminy łyzeczke drozdzy zalac wrzatkiem i pic i po 3 dniach stosowanie nie ma zajadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam najlepszy lekarstwem jest krem o nazwie Travocort jest to krem na receptę ale warto jest na 100% skuteczny do tego witamina b2 przez 5 dni 3x 2 dziennie . dwa dni i po zajadach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pamiętać, że zajady powinno się podejść od dwóch stron. Objawowo i przyczynowo. Tutaj jest dokładnie wypunktowane, jak pozbyć się zajadów raz na zawsze: http://kurzlink.de/sposoby-na-zajady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzedni link wygasł. Tutaj są wypunktowane sposoby na zajady: http://t1p.de/yxer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje zajady, które były dość obszerne i bardzo bolące pomogła maść Lips na zajady. Jest kremowa, długo pozostaje na ustach, nie wysusza, daje ukojenie. Po jednym posmarowaniu odczuwa się ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie robią się zajady zawsze po odstawieniu zwykłego chleba - wystarczą 2 dni. I tak samo mi przechodzą po jego zjedzeniu (1 dzień po). Czyli prawdopodobnie brak witaminy (w drożdżach?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogła dieta zasadowa, zajady przeważnie tworzą się z powodu zakwaszenia organizmu, tak było w moim przypadku. Gdy zaczęłam jadać bardziej zasadowo przestałam mieć zajady. Korzystałam z bloga: http://przygoda-z-dieta-zasadowa.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zajady nie ustępują pomimo przyjmowania suplementów diety albo zmiany diety to idź jak najszybciej do lekarza bo może to być zagrożeniem zdrowia. Natomiast obok witamin i innych wspomagaczy jest problem z bólem skóry naokoło zajadow. Nie zawsze skuteczny jest tłusty krem albo pimadka. W wypadku gdy chciałbym sobie nawilzyc skórę i działać przeciwko bólu kup krem znieczulający z www.naporost.pl i zastosuje go w chwili gdy będzie najwiekszy ból i podrażnienie. Polecam Ci go bo sama sprawdziła i stosowała do zabiegu kosmetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamina B12 i smarowanie kącików ust maścią z witaminą A. Mi pomagało plus zmiana diety - wzbogacić produktami z dużą zawartością witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaHemoglobina
Od dwóch miesięcy to sporo, pewnie masz za mało witamin w diecie. Ja osobiście polecam bardzo firmę Pharma Labolatories inp LIPS sztyft. Cenowo naprawdę tanio, a co do skuteczności to jest lepiej niż by się można było spodziewać. Szybko przynosi ulgę, pewnie dzięki naturalnym składnikom. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvoria7
żelazo jest dobre na zajady, a wlasnie na Adamed Expert pisali, ze najlepiej przyjmowac je razem z witamina c to wtedy jest lepiej przyswajane wiedzieliscie o tym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu kto boryka się z zjada i proponuję udać się do swojego lekarza po maść Bactroban 20mg/g,też miałem ten problem, od tygodnia używam rano i wieczorem i znikły jak ręką odjął, a miałem z tym nie lada problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×