Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aiszza

ZAJADY, co na nie?

Polecane posty

Gość lkjh;lfiy6u7itfidrcvh
jesc duze ilosci kapusty kiszonej,pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd pamiętam borykałam się z problemem zajadów, ale za namową koleżanki kupilam sobie w aptece maść Lips i problem zniknął. Naprawdę pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd pamiętam borykałam się z problemem zajadów, ale za namową koleżanki kupilam sobie w aptece maść Lips i problem zniknął. Naprawdę pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zajady polecana jest maść z witaminą a, ale mi nie pomogła, pomógł natomiast krem apibon z propolisem w aptece, naturalny kosztuje okolo 7-9 zł ale trzeba smarowac 3 razy dziennie. Po 2 dniach zajad zniknął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba witamina a i d
jak miałam brałam kilka kropel witaminy a i d taka mała buteleczka mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy
polecam smarowanie srebrem nanokoloidalnym ,mozna tez srebro pic,skutecznosc 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
ja od 3 msc walcze z zajadami u córki, ciagle powracaja. Na wizyte do dermatolaga czekam juz 2 msc. A leki od pediatry nie pomagaja.Stosowalam: hlorhinalid h, vratizolin, lips,clotrimazolum,triderm.przemywam rumiankiem,woda utleniana, dawalam wit B do kacikow i dodatkowa lyka i kurcze nic. Cos tam sie goi ale strasznie wolno.Myje buzie przemywam kaciki po kazdym zjedzeniu czegokolwiek,zeby 2 razy na dzien. Nie mam juz sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
detromycyna 2 % smarowac , i brac witamine B doustnie. przejdzie na bank !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubięśnieg
Kurcze, też walczę z zajadami od dłuższego czasu. Nie mogę się ich pozbyć. Nie są to typowe zajady, tylko pęknięcia w kącikach ust - też upierdliwe. Uwaga, co mi NIE POMOGŁO: 1. maść i tabletki LIPS 2. picie drożdży 3. maść ALANTAN 4. łykanie vit. B complex oraz vit. B2 5. smarowanie maściami zawierającymi antybiotyk np. Tribiotic Teraz spróbuję Pimafucort i żelazo. Jak te farmaceutyki nie pomogą, to chyba się wysmaruję jakimiś odchodami lub wydzielinami, nieważne czyimi, bo MAM SERDECZNIE DOŚĆ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalom
Długo borykałam się z zajadami lecząc dostępnymi w aptece masciami i witaminami.Najlepiej działał Pimafukort,ale tylko wtedy,gdy posmarowałam... Od tygodnia leczę się olejem lnianym (kwasy omega3 i 6) Ogólnie czuję się lepiej i zajady zaczęły się goić...Spróbujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubięśnieg
Odkąd zaczęłam łykać żelazo, problem znikł. WRESZCIE NIE MAM ZAJADÓW!!!! HURA! I to bez Pimafucortu. Równolegle łykam jeszcze GOLD OMEGA 3. A w ogóle sądzę, że najrozsądniej jest zrobienie sobie morfologii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
dzisiaj bylam zrobic corce wymaz z tych zajadów i zobaczymy . Juz nie mam sil biedna stracila apetyt bo ja to boli. Wynik za tydzien. Bede pisac co tam z naszymi zajadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula1974
Kocham Was! Myślałam, że tylko ja dostaję szału z pękającymi kącikami ust. Witaminę B i drożdże łykam już od miesiąca i ...nic. Poję się również olejem lnianym i ...nic. Mam pimafucort-spróbuję... Aż się boję iść jutro do dentysty..chyba się rozerwę od ucha do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zajady mnie pomaga maść cynkowa. jak dotąd żadne inne specyfiki tak dobrze nie wysuszały tego dziadostwa. odpukać dawno już nie miałam, podejrzewam, że ważną rolę odgrywa tutaj odpowiednia dieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
mi na zajady pomoglo plukanie jamy ustnej corsodylem, to taki plyn z apteki do plukania , od nieswiezego oddechu. mi pomoglo, ale caly czas plucze, pozatym biore witamy b. ale jestem przekonana ze to ten plyn pomaaga. efekt murowany, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romaszka
Pozbylam się zajadów w tydzień, a męczyli mnie od dłuszczego czasu. Co robilam: codziennie piłam rano 1/4 kostki drożdży i łyżezcka cukru na szklankę ciepłego mleka natszczo i smarowałam maśćią TORMENTIOL co 3-4 godz., na noc też. Zaletą tej maśći jest jej kolor pudru i jest nie widoczna. To jest maść na szybkie gojenie ran, w aptekach bez recepty, ok. 5zł. Po drożdżach nic nie jadłam 2-3 godziny by nie było zakłuceń żoładkowych, pilam tylko kawę. Ale spoko z żołądkiem - leciutkie rozluznienie i nawet stracilam 1kg. Teraz nie mam już zajad, ale piję drożdzy 2-3 razy w tygodniu, bo mnie smakują. Widocznie organizm potrzebuje. A maść Tormentiol my od lat mamy w apteczce bo rewelwcyjnie szybko goi różnego rodzaju zadrapania i rany. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulka
Jestem ciekawa bo mi się zrobił zajad po wizycie u dentysty tak mi usta z jednej strony po której robił zęba obrał narzędziami ze teraz mam zajad z jednej strony czy to może z powodu braku witamin. Zaznaczam ze w innej sytuacji mi się nie zdarzają. I co byście mogły mi na to poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika899
2 miesiace zajady non stop.... az kupilam VITAMINUM B2 HEC Na Zajady , 2 dni i sladu nie bylo :)) koszt- ok 9 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młotek
dobra jest masc Bepanthen, po posmarowaniu na noc zajadów rano nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młotek
dobra jest masc Bepanthen, po posmarowaniu na noc zajadów rano nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, na zajady wit. B2, jej niedobór powoduje właśnie zajady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiolek1989
Ja polecam maść Curiosin. Zawsze pomaga i bardzo szybko działa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Metode z majtkami również potwierdzam. Mi moja babcia to poleciła i pomogło .. Od 5 lat nie mam zajadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkami12345
Pij codziennie kefiry, maślanki lub jedz jogurty naturalne, wtedy zajady nie będą się pojawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko już było, jeszcze tylko tych majtek i arbuza nie próbowałam.......no i nie mam wyjścia! Jutro zacznę kurację ostatniej szansy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedna obrzydliwosc,ale bardzo skuteczna....wydzielina z ucha (zolta :() mialam zajady chyba 5lat temu i koniec nie wiem ,juz co to .kiedys mialam jak ktos mial zajady w obrebie 500m.to i ja je mialam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaT2139
Korzystaliscie z preparatu o nazwie Vitaminum B2 hec na zajady? Bo szukalam informacji dotyczacych tego produktu i nie wiem co myslec. Moze moglibyscie cokolwiek powiedziec mi o tym produkcie? Jest sens go kupowac, testowaliscie jakies zamienniki? Na tej stronie zanalazlam troche opinii o Vitaminum B2 hec na zajady: http://www.listalekow.pl/vitaminum-b2-hec-na-zajady/ - uwazacie, ze to prawdziwe komentarze? Wolalabym sie nie rozczarowac i wydac bezsensownie pieniazki, dlatego licze na Wasze sugestie. Dzieki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×