Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DWAJ_SZALENI

BURDELl for the first time in my life... Please help

Polecane posty

Gość Dżoana24
Żałować to możesz siebie. Ja się lubię fakać jak to ktos określił i tobie nic do tego cnotko. Zmów za mnie różaniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka a skąd pewność ze to wszystko to nie tylko czysta artystyczna prowokacja mająca charakter pejoratywnej autokreacji mająca na celu stymulować to forum do różnego typu wynurzeń opiniotwórczych? Mam prośbę - nie oceniaj nikogo pochopnie po tym co ktoś pisze w necie ani po tym, jak ktoś wygląda... Pracę magisterską piszemy i dziękujemy Wam wszystkim za nader interesujący materiał. Prosimy o jeszcze. Łączymy wyrazy szacunku - Radosław Trybała i Dariusz Bogacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow wow wow
czyli koleśie zakpili sobie z całego towarzystwa tutaj najwyraźniej ale to tylko pokazuje zasciankowosc i jadowitosc niektórych ludzi stąd, ech te nasze polskie piekiełko, zascianek europy .......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje,że zdobytego w ten sposób materiału i tak nie wykorzystacie. I tak myślę,że jesteście żałośni. ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z przedmowca. Jestescie zalosni. Kozacy... No i co? Nabralam sie... I co? Macie satysfakcję z tego powodu? Ps. Piękne, barokowe wręcz słownictwo nie zawsze oddaje inteligencję człowieka.. Tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austin from Cali now in Krakow
Sorry for not using polish but I thought it will be more readable :D. DAWJ_SZALENI wassup guys I agree. This is my opinion: they do call it the oldest profession after all, there's gotta be a reason. consider: there's a lot of talk of being 'worthy' of hot bytches and how they despise certain behaviors and attracted to others but if you devolve then they'll probably leave you etc etc etc. who the fvck needs the hassle? who the fvck needs to be judged so constantly and have such dire consequences waiting on just the other side of foul up. sure, if you're already a made man and a chick is just an overnight bag in your already brimming truckload, good for you, you've got it made. but if in your heart of hearts, you just want some female affection in your life... I MEAN... FVCK! I'D SAY THE VERY NATURE OF THE MAN WOMAN RELATIONSHIP AS DICTATED BY NATURE IS A BIG REASON WHY MEN ARE LOSING INTEREST IN WOMEN... NEVER MIND THE FEMINAZIS! -------------------------------------------------- and it all comes down to whether you're suitable to provide for her and her accustomed lifestyle. WTF.... it is a CONVOLUTED AND DRAWN OUT transaction of prostitution: an exchange of goods for services rendered. -------------------------------------------------- y'know what, FVCK the companionship and all that other stuff. i'll get a fvcking dog. i just need a woman to fvck every now and then. and if it's true that you must 'keep up' this dj **** even if you're married, she'll never be a true friend. you'll never really let down your guard. she'll be an ever present judge. -------------------------------------------------- i've been single a long time. a loooooooooooooooooooooong time. the only thing that i am really unhappy about is my lack of sexual activity. by nearly all accounts, i'm pretty dull but i'm fine with that. a quarterly delivery of the latest CINEFX magazine is jolt enough for me. do i really need some chick hasslin' me about that? to be constantly evaluated based on another's sensibilities? i always always felt that status symbols and such were bullshyt accoutrements of slaves to the system. what do i care if i'm considered 'HIGH STATUS'?! and now i see from the seduction subculture that WOMEN enforce this enslavement. i must care cuz they care. bullshyt bullshyt bullshyt. in my case, women are subverting my desire to be independent and as i am. women are the MOTIVATING FORCE BEHIND COMMERCE?! HAH! i'm pretty happy with my life as it is. do i need an odious potential harpy? -------------------------------------------------- men want sex. women want means. fvck... prostitution seems to be THE WAY. ahhhh... that's it.... cultivate the rage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dlonie
boze na takim poziomie w Polsce sa studenci!!!! musicie kupic chyba tego mgr.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paxton
chyba nie wierzysz ze podali swoje prawdziwe nazwiska? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze w ich teorię o pracy magiserskiej. Nie wierze w ich historię o burdelach. Wierzę, że są typowymi \"kozakami\" (takimi, jak opisalam wyzej), siedza przed kompem i sie bawia. Na scianie obowiazkowo plakat z rozebrana panienka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam strony z pozycjami
DISCO POLO Facceten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZTYRLIC-8
hahaha!praca magisterska!jasne!ZENADA TOTALNA.plus sa tak mało inteligentni że myslą ze ktos w takie zakonczenie topiku uwierzy;) Chlopcy jesli faktycznie byscie zbierali materialy to byscie nie zwineli sie tak szybko. Zreszta naprawde szkoda slow-ktokolwiek by to nie byl to dawno nie spotkalam sie z tak "malymi" (w sensie duchowym) ludzmi, nie majacymi szacunku do siebie, z bardzo malym poczuciem wlasnej wartosci. Zycze szczescia w zyciu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Austin youre so fuck damn right! thnx for beeing on our side. Haha unfortunately all these morons cannot even understand half of what you wrote. Poor people.. BTW Where do you stay in krakow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZTYRLIC-8
Kretynami to jestescie wy;) zaklamanymi, niedorozwinietymi emocjonalnie dzieciakami a nie facetami;) Jedno jest w zyciu pewne - to co dajesz swiatu wraca do ciebie ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam to i nie wierzę.... dwóch kolesi pyta o burdel a tu robi sie istne piekło.... ja nie rozumiem ludzie co was boli? lepiej wydymać jakąś naiwną 16 na dyskotece? a co do słownictwa tych dwóch panów to trzeba oddać im sprawiedliwośc i stwierdzić że jednak coś w łebkach mają i nie jest to siano ... no cóż kaczyzm rządzi jak widzę.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka a ciebie to juz widze na którym z kolei topiku i zawsze sie strasznie ekscytujesz, potepiasz i oskarżasz :o a już twoje ulubione okreslenie to \"żal mi cię/was\" itp ty musisz byc strasznie idealna chyba ... albo świat chcesz zbawić... no cóż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZTYRLIC-8
klopoty z rozumieniem tekstu widze... nie chodzi o to, ze panowie szukali burdelu tylko o to co zaczeli mowic przy okazji tych poszukiwan o swoich postawach zyciowych ktore sa totalnie beznadziejne, potem zaczeli cos sciemniac o pracach magisterskich no totalne dno. Ale z jednym sie zgodze nie ma semsu sie ich czepiac - dla nich kara sa ich bezwartosciowe charaktery. aAle powtarzam, ze dobrze im zycze - glownie madrości i zeby bylo facetami a nie chloptasiami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztyrlic ale z drugiej strony w pierwszym poscie nie było nic bardzo głupiego ... potem jak ludzie na nich naskoczyli to zaczeli prowokowac i sie tym wszystkiem bawic przynajmniej ja to tak odebralam ... zreszta pierwszy post tez prawdopodobnie byl prowokacja :) mnie przeraza fakt ze ludzie tak reaguja na niemal niewinna wypowiedz a tu jest forum erotyczne , a tu wiekszosc aie bawi w jakies autorytety i mowi co jest dobre a co złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachatłukum im wszystkim żal róznych burzycieli porządku moralnego a potem jak w kinach czy teatrze jest film którego wyświetlania / wystawiania chcą zakazać, to sa w pierwszym szeregu pikiety broniącej prawa artystów do wyrażania swojego punktu widzenia itp... Taka nasza polska podwojna moralność - gość nie ma jaj do tego by sobie raz na ruski rok wyskoczyć do przybytku rozkoszy, to oficjalnie będzie potępiał, groził i wyszydzał a sam fantazjuje na ten temat i trzepie kapucyna w zaciszu domowych pieleszy... Pozdro dla oświeconych i zdystansowanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot... Własnie o to mi chodzi. O to tzw. kozactwo! Gosc nie ma jaj, to bedzie trzepal kapucyna zamiast isc do burdelu.. Moze woli sie onanizowac, niz krzywdzic jakas dziewczyne z Ukrainy, ktora zarabia w ten sposob na zycie? Lub jest zmuszana do tego? Słyszeliscie takie słowo jak wrazliwosc? Kozacy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztyrlic-6
Ej wy naprawde jestescie prosci i macie bardzo ciasne horyzonty. Po pierwsze jestem dziewczyna i nie, nie fantazuje o tym jak to zdradzam mojego chlopaka w meskim burdelu bo to by swiadczylo o brakach w moim charakterze, o tym ze bym miala jakies duze kompleksy, niskie poczucie wlasnej wartosci, brak szacunku do siebie itp. Nie nie jestem jakaś swieta ale takie bredzenie debili mnie denerwuje i juz. I nie nie bronie praw artystow do czegos tam (bo juz nie wiem o czym oni znowu oisza), są slabi i sie bronią. Tak to jest forum i ja mam prawo pisac co mysle o takich chlopaczkach jak oni;) ktorzy teraz rozpaczliwe szukaja jakichkolwiek slow poparcia swojej glupoty. i nie nie pisze tu o poszukiwaniu burdelu co jako takie mi nie wadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwaj _szaleni - ja was tak do konca nie pochwalam , zwlaszcza ze ktorys z was napisał że ma dziewczynę... no to już jest podłe ... bronie tylko waszego prawa do korzystania z takich przybytkow uciech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztyrlic-6
sztyrlic 8 to ja ale mi nicka ukradl ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka ... ty nie zaczynaj teraz z obroną praw ukrainek w polskich burdelach... bo po pierwsze w lepszych burdelach a o takich mowili ci panowie to ukrainek raczej nie uswiadczysz a po drugie dziewczyny tam pracujące zarabiają całkiem nieżle ... wlasciwie to ja konczac studia o takich zarobkach moge sobie pomarzyc ... a gdyby zlegalizowac prostytucje to i prostytutkom lepiej by sie żyło i człowiek by sie nie bał że jakiegoś syfa załapie... ale cóż w naszym państwie do tego raczej nie dojdzie ... a zresztą ... to i tak nie na temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą znam dziewczyny któere zarabiają w ten spos.ób nie są do niczego przymuszane i cenią sobie to że stać je na wszystko... tak więc nie gloryfikuj wszystkich prostytutek , bo to nie jest tak że muszą... każdy ma swoja moralność i nie nam ją oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, ja naprawde nie mam nic do domów publicznych. Tylko do tego typu kozaków (przeczytaj sobie 2 pierwsze strony), co to \"meskosc\" mierza iloscia odbytych stosunkow... czytaj ze zrozumieniem. CALOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj oni napisali że idą do burdelu bo nie chcą wyrywać lasek na dyskotece ... tak więc jak dla mnie typowymi kozakami nie są , a jeśli chodzi o tekst \"pochwal sie ile ty zaliczyłeś i zobaczymy czyś taki kozak\" to wg mnie to było odparcie argumentu kolesia który atakował ich hasłem że jakoby idą do burdelu bo są tak lejbowaci że nie umieją sobie żadnej laski wyrwać ... tak więc sama czytaj ze zrozumieniem i przetrzyj czasem oczy jak ci je żółć zaleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już tak na marginesie to nie znam faceta który chociażby w duchu nie przekładał swojej męskości na ilość zaliczonych panienek ... oni po prostu tacy są :P i albo sie z tym pogodzisz albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztyrlic-6
stary cos sie uczepil tego burdelu!to nie o to chodzi tylko o to jak zaczeli wypisywac ze laza do burdelu i ze ich panny nic o tym nie wiedza i dzieki temu mysla ze sa tacy fajny i wszyscy faceci tak robią.Nie o sam burdel chodzi rozumiesz?? Chodzi o dwoch debili. Niech biora odpowiedzialnośc za swoje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×