Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niby z wawki

dlaczego nie lubi się ludzi z wawki?

Polecane posty

Gość niby z wawki

Od trzech lat mieszkam, żyję i pracuję w wawce i od tego czasu spotykam się w innych miastach z "niechęcią" do mnie...a przecież jestem normalna, skromna tylko, że trochę lepiej zarabiam ..czy to jest grzech?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby z wawki
a mi sie wydaje ze zazdrosc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffgff
a czego tu zazdroscic? tez mieszkam w wawce pare lat i jakos nie spotklam sie z takimi reakcjami jak Ty no chyba, ze sie z tym obnosisz ze mieszkasz w "stolycy" - to mnie nie dziwia takie reakcje skromna, która delikatnie wspomina ze lepiej zarabia?!! ładna skromność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffgff
a czego tu zazdroscic? tez mieszkam w wawce pare lat i jakos nie spotklam sie z takimi reakcjami jak Ty no chyba, ze sie z tym obnosisz ze mieszkasz w "stolycy" - to mnie nie dziwia takie reakcje skromna, która delikatnie wspomina ze lepiej zarabia?!! ładna skromność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffgff
a czego tu zazdroscic? tez mieszkam w wawce pare lat i jakos nie spotklam sie z takimi reakcjami jak Ty no chyba, ze sie z tym obnosisz ze mieszkasz w "stolycy" - to mnie nie dziwia takie reakcje skromna, która delikatnie wspomina ze lepiej zarabia?!! ładna skromność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffgff
a czego tu zazdroscic? tez mieszkam w wawce pare lat i jakos nie spotklam sie z takimi reakcjami jak Ty no chyba, ze sie z tym obnosisz ze mieszkasz w "stolycy" - to mnie nie dziwia takie reakcje skromna, która delikatnie wspomina ze lepiej zarabia?!! ładna skromność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajki
odpowiedź jest prosta. To rdzenni ludzie z wawki nie lubią tych ludzi z wawki którzy nie są naprawdę z wawki tylko z innych miast (przyjezdni, którzy zabierają pracę :P Ja jestem przyjezdna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłem się w Wawie, moj dziadek i babcia wlaczyli w Powstaniu - i nie ma się tu czym chwalic że się mieszka w Stolicy ale... jak słysze że ktoś mieszkając 3 lata nazywa się WIELKIM Warszawiakiem to mi ciarki przychodzą po plecach. NIE chwale się tym wcale że jestem z Wawy. Nie mówie że to maisto jest najpiekniejsze bo nie jest (Kraków ładniejszy) ale właśnie tacy pseudo-warszawaicy, własnie przez nich jesteśmy postrzegani jako \"ludzie z warszawki\". Pozdrawiam wszystkich mieszkanców Mojego Kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego :D ale wczoraj byłam u mojej adwokat, ktora prowadzi postęp. spadkowe po moim ojcu. W gabinecie siedziała także druga starsza adwokat i opowiedziałam jej historię dlaczego siostra mojego ojca z WARSZAWY domaga się majątku po moim ojcu, to powiedziała tak \" wiadomo skurwysyny z Warszawki i wszystko wiadomo\" :D:D:D wykrzyczała tak to zdanie, że podskoczyłam na fotelu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że ogólnie na całym świecie jest tak, że ludzie ze stolicy sa zadufani w sobie, nieuprzejmi, pewni siebie. Tak juz po prostu jest a dlaczego ? Nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawka
Ja pierdole !!!Wawka !Co to wogole za nazwa .Powiem Wam cos dlatego Was nie lubia ,bo ledwo Wam sloma z butow odpadla a juz uwazacie sie za wielkich stoliczan .Ja tu mieszkam od urodzienia i nigdy nie odepchnieto mnie tylko dlatego . Buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawka
Pariss zareczam Ci ze tak nie jest.Wlasnie Ci przyjezdni ,wielcy stoliczanie tak psuja na opinie .Ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rodzina mieszka w wwie
od ponad 100 lat , fajni sa. Ale tacy nowi ppotrafia byc naprawde potworn ztreszta wielkie miasta ,a w dodatku stolice maja to do siebie,ze jest wielu przyjezdnych. NP Moskwa jest raczej straszna w porownaniu z Petersburgiem, po Londynie tez dziwni ludzie chodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego////
bo: -ludziom z warszawy wydaje sie, że są lepsi od mieszkańców innych miast -chwalą się swoim pochodzeniem wszem i wobec -poprzewracało im sie wszystkim w dupie, wyżej rają niż dupe mają -chcą się na siłe upodobnić do mieszkańców innych dużych miast europy i robią się przez to dziwaczni -są niemili i opryskliwi -a jeżeli tacy nie są to i tak mają we krwi coś takiego, że zawsze muszą choćby mimowolnie podkreślić to, gdzie mieszkają -a już najbardziej wkurzają mnie hasła tego tpu: "a, bo u nas w warszawie to jest..." wrrr już wiesz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawka
Tlumacz klempie a ona swoje trempie !!!!!Mowilam juz ze tacy sa 3-letni warszawiacy ,nie Ci rdzenni My jestesmy normalni ,nam nie odpierdala .Bo dla nas Warszawa to tak samo jak dla innych i ch miejscowosc czy to Kopydlowo ,czy Radom Czy Wolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawa123
w Twoim poscie jest odpowiedz. wszystko postrzegacie przez pryzmat pieniedzy. ot co... a zyciu nie o to chyba chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego////
może nie wszyscy są opryskiliwi i niemili, ale sama zauważ, już w swoim topiku zaczęłaś się wywyższać: "a przecież jestem normalna, skromna tylko, że trochę lepiej zarabiam ..czy to jest grzech? :)" wy macie już to we krwi, że zawsze musicie podkreślić swoją "wyższość" rozumiesz? i nieważne ile mieszkacie w tym mieście owszem, zdarzają się wyjąti, niektórzy warszawiacy to porządni ludzie, ale każdy z was uważa się właśnie za taki wyjątek, a przecież nic się z powietrza nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego////
hmmmm a tak nawiązując, do fragmentu twojej wypowiedzi, ten uśmieszek na końcu to w ogóle dał wiele do myślenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem dlaczego
ja jestem z krk, i lubie warszawiakow ale pol roku temu, jak bylam w bieszczadch, stalam w kolejce w sklepie, a tu nagle wchodzi chlop i mowi "prosze mnie przepuscic, ja jestem z warszawy":o niezle jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiem co ja mysle
To zakomlpeksieni przyjezdni z wiosek robnia sie na warszaiwkow i udaja, ze zarabiaja nie wiadomo ile jak pojada w swoje strony... Ja mieszkalam w Warszaie dokladnie trzy lata, akurat na zrobienie magisterki - przyjechalam z innego miasta, nigdy nie mialam kompleksow, ze jestem kims innym... prace mialam srednia.... Znam realia Lubie Warszawe i wcale nie uwazam, zeby warszaweicy byli zarozumiali, poza tym nie dziele ludzi na miejsce pochodzenia, bo znam totalnych burakow- warszawiakow oraz normalnych , jak i odwtotnie.... ....... wolalabym zeby ludzie nie mysleli stereotypami ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spotkałam się z tym, że ludzie żywią niesamowity strach, gdy chodzi o interesy z warszawiakami, mój mąż jak słyszy, że ktoś jest z Warszawy to nawet z nim nie gada o interesach-pracował w W-awie przez 3 lata i mówi ze tak jak tam to nigdzie go tak na kasę nie wyręcili. Prowadzi usługi budowlane więc duża kasa poleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmkwlsls
wiesz kiedy poziom inteligencji w warszawie spada do zera? wtedy kiedy odjezdza ostatni pociag do krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mądre mówisz \"wawka\"... dlaczego//// > to własnie tym przyjezdnym się wydaje i oni się z tym obnoszą, chwalą... NO nagle z małego miasteczka, wsi STALI się światowcami, mieszkańcami stolicy... Ja nawet nie mówie że jestem z Wawy. Bo choć ludzie mnie nie znają to już mi łatkę przyklejają - o koleś z warszawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego////
może ja przytoczę jeszcze fragment innego topiku: "szukam ludzi z wawy" "Ja rozumiem, że wyścig szczurów, że ważniejsze mieć, niż być, ale szukam w tym tłumie podobnych do mnie osób, dla których to wcale nie jest najważniejsze - bo wierzę, że takie osoby istnieją, tylko cholernie trudno je spotkać." autorka tego topiku też, jak widać uważa się za osobę niezwykle wartościową, niezwykłą, posiadającą mądrość życiową w której istnienie (jak sama zasugerowała) można wręcz wątpić :o "bo wierzę, że takie osoby (czyt. takie jak ja) istnieją, tylko cholernie trudno je spotkać" to dopiero żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmkwlsls
smiac mi swie chce jak widze tych wszystkich warszqawiakow (jestem tam czesto-interesy), to prawda jak ktos powiedzial, oni staraja sie upodobnic do innych mieszkancow duzych miast... po pierwsze wraszawa jest brzydka, jaraja sie nowymi butikami itp, wystarczy gdzies pojechac w gory czy nad morze i od razu widac kto z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzz
a ja mam kolege z warszawy (rodowity warszawiak) i nie zauwazylam w nim NIC z trych cech jakie przypisujecie warszawiakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msmkwlsls > o to własnie jest to o czym mówie. Poznałeś tych \"eks-warszawaików\" , zachowujesz się dokładnie tak jak oni ... kiedy po latach mieszkania w stolicy przyjadą na swoje rodzinne ziemie..\"przecież jam teraz warszawaiak\". Nie mówie że wszyscy są wpożątku i normali - O NIE... czasem aż się wstydze za moje miasto, za tych mieszkanców (sytuacja w tej kolejce) ale LUDZIE nie można od razu dzielić wszystkich jednakowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego////
---->>> Ziko " to własnie tym przyjezdnym się wydaje i oni się z tym obnoszą, chwalą... NO nagle z małego miasteczka, wsi STALI się światowcami, mieszkańcami stolicy..." jeszcze raz: "no nagle z małego miasteczka, wsi stali się światowcami, mieszkańcami stolicy" i jeszcze raz: "świaowcami, mieszkańcami stolicy" poczytajcie swoje wypowiedzi mówie wam, wy macie coś takiego we krwi, nad czym może już nawet nie panujecie, ale zawsze musiecie podkreślić "niezwykłość swojego pochodzenia' uważacie się za światowców, to przecież wieśniaki z innych miast psują wasz wspaniały, światowy wizerunek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmkwlsls
no a ja mam kolezanke ktora przeprowadzila sie do wawy jakies 2 lata temu (a dokladnie do jednej z podwarszawskiej wsi, ale teraz to wszystko podolaczali) i co przyjezdza to podkresla ze ona jest z warszawy zenada. widac jaki wplyw maja warszawiacy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×