Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo Polki naj

W którym kraju NAJBRZYDSZE dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
Racja, Latynoski sa męskie, agresywne, niskie i mają wąsy...ALE wydaja fortune na operacje i wtedy moga wygladac bosko. Mnie dziwi stereotyp Hiszpanek. Widział ktoś kiedyś stado młodych Hiszpanek? Małe, przygrube, z wielkimi zębami. Już nie mowie jak sie starzeją. Polki tez jak sie nie zrobia to strasza, ale chociaż uroda delikatniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest ciekawe -taka odmiana kobiety jest najpiękniejsza do której równają w innych zakątkach globu. Po zapoznaniu sie z azjatycką i latynoską i izraelską medycyną kosmetyczną wnioski następujce.. Ideał to -mały prosty nosek ! -duże okrągłe oczy nigdy skośne ! -jasna/bardzo jasna karnacja skóry -jasny kolor oczu , najbardziej pożądany błękitny -tu już producenci soczewek się kłaniają ... -włosy jasne/rude -szczupła figura ale z kobiecym tyłkiem i piersiami Jeżeli tak macie to jesteście idolkami/podziwiane/nienawidzone przez setki milionów kobiet z całego świata które marzą by tak wyglądać ! Reasumując w kraju gdzie takie kobiety dominują powinno być najwięcej najpiękniejszych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypowiem sie o urodzie kobiet bo wszystkie sa ladne. Mnie sie przytrafilo chyba cos milego, bo niemiec powiedzial,(po pracy czekalam na autobus) ze jestem z dalekiego wschodu ..pytam dlaczego....bo ukrainki to piekne kobiety:):O mile co?...a ja...ze wchodu ale nie tak dalekiego bo z Gdyni:) Pozdrawiam wszystkich pozytywnie wypowiadajacych sie o kobietach:) Dziekuje:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie mówię tutaj o mieszkankach Kijowa czy odessy gdzie naprawdę trafiają sie piękności ale to dzięki przemieszaniu się genow i ogólnie tego ze mieszkanki większych miast w każdym kraju sa piękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zydowki są brzydkie maja końskie twarze i sa bardzo wredne i bezpardonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywają przepiękne Żydówki. I mądre są. Służą w IDF i są super dziewczyny. Część Półek ma w sobie żydowskie geny (te ładniejsze). A te brzydkie Polki to kałmuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to mnie rozsmiessyles zydowki maja długie lby jak konie dlugie chaczykowate nosy i welkie uszy to są cechy etniczne zydow niedouku , właśnie te które maja w sobie slowiamskie geny sa ladne a nie na odwrót , popatrz na Adama sandlera tak wygląda osoba pochodzenia zydowskiego długi jak kon łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wielkie latynoskie zady nie podobaja ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa 2 zasadniczo rozne grupy Zydow: Aszkenazi (przewazali w Europie Srodkowej) i Sefardyjscy (z Europy Srodziemnomorskiej). Ci pierwsi uroda nie grzesza, drudzy za to sa przepiekni. Klasyczne owalne twarze, ogromne migdalowe oczy, cienkienosy, oliwkowa cera, cudne krecone wlosy. Uwazam BliskiWschod wlasnie za ideal urody. Ani zbyt czarni, ani zbyt bladzi, ideal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owalne twarze czyli końskie łby , ja tam wolę slowisnki i azjatki bo mają ładne główki a nie takie koniuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam te zdjęcia żydów sefardyskich i nadal nie powalaja powiedziałabym że sa brzydsze od niemek i to dużo , mają zbyt ostra urodę jak na kobiety nawet gorsza od latynoskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemki są niektóre bardzo ładne np sarah brandner , polki są ładne ale za mało wymieszane a geny powinny się mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie afrykanki : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem obstawiam kraje arabskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@06:31 Polki genetycznie są właśnie bardzo wymieszane. Jest u nas dużo kobiet z ciemnymi oczami i włosami, a to w żadnym wypadku nie jest uroda słowiańska. A tak przy okazji, które Azjatki waszym zdaniem są najładniejsze? Koreanki odpadają ze względu na powszechne u nich operacje plastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo slowianska uroda to nie sa blond włosy i niebieskie oczy ?? Blond włosy i niebieskie oczy to cechy narodowe German i nordykow , typowo slowianie mają ciemne włosy i zielone albo szare oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.18 -dokladnie jak piszesz . Bo -blada trupia cera bardzo jasne slomkowe włosy oraz wodniste blade oczki to nie jest cecha slowiańska a germańska/nordycka .Podobnie jak mikoronoski i małe wąskei usta . A co do Polek to akurat tak bardzo wymieszane nie są . Oczywiscie są widoczne np cechy urody semickiej czy mongoloidalnej lecz poziom wymieszania u nas nie jest specjlanie duży .To mit obalony badaniami -większość ma pochodzenie zachodniosłowiańskie ze specyficznymi haplogrupami DNA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to bez watpienia najgorsze pasztety na tle innych narodowosci, a w dodatku puste w chuj. Nawet sie nie umywaja do ukrainek albo rosjanek. Wspolczuje polskim mezczyznom ze musza sie obracac w ich gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tak sobie teraz przypomniałam jak byłam dzieckiem to byłam blondynką z zielonymi oczami i miałam pełne czerwone usta (do teraz mam) i wiecie jaka miałam jazdę, wyzywano mnie od Murzynów przez te właśnie wargi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa tępy badanie tak samo jak Ukrainki i Rosjanki między nami roznic nie ma poza tym ze statystyczna polka jest wyższa i ma większy biust w wyniku ewolucji bo u nas siie syje lepiej , za to Polacy są szpetni jak rosjanie i Ukraińcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myślisz że jak będziesz chwalił Rosjanki to jakaś ma ciebie smieciu poleci , Rosjanki sa bardzo wymagające jeśli chodzi o wykształcenie a przede wszystkim portwel , na polaczka nawet by nie nasrala one wiedzą ze polaczki to golodupce i to skape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myślisz że jak będziesz chwalił Rosjanki to jakaś ma ciebie smieciu poleci , Rosjanki sa bardzo wymagające jeśli chodzi o wykształcenie a przede wszystkim portwel , na polaczka nawet by nie nasrala one wiedzą ze polaczki to golodupce i to skape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy mnie jak polaczki maja sie za bog wie kogo dla rosjanek czy ukrainek one wiedzą że polska to ciut lepszy wschood i Polak w przeciwienstwie do niemca to zadna partia , koleżanka z Ukrainy myślała ze jak przyjjedzie do polski to zobaczy Mercedesy i wille i sie rozczarowała , teraz koonczy studia w ppolsce a na poolaczkow nawet nie patrzy bo opowiedziała ze Polacy to lenie bez honoru i że poszula męża na zachodzie i ma rację dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga stwierdziła że Niemcy sa chociaż bogaci Ukraińcy chociaż honorowi a Polacy nie dość ze biedni to jeszcze męskie d***** zdradzajace żony (prawda jest taka że Ukraińcy sa twardzi als wierniejsi od polakow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielki, brzydkie, grube, głupie. Moze 1/1000 zalapie sie na skale 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×