Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo Polki naj

W którym kraju NAJBRZYDSZE dziewczyny?

Polecane posty

Gość no tak no tak
"Polacy mają np.: Daria Werbowy Kasia Struss Anna Jagodzinska Anja Rubik Agnieszka Buzala Anna Nacon Magdalena Frąckowiak Kinga Rajzak Marcelina Sowa Monika Jagaciak" A kto to taki, i czy znane w skali miedzynarodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiastaaaa
Gość aaaa... na których
wybiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos Polki nie widze...
Top 10 Most Popular 1. Agyness Deyn 2. Caroline Trentini 3. Coco Rocha 4. Gisele Bündchen 5. Naomi Campbell 6. Kate Moss 7. Lara Stone 8. Natalia Vodianova 9. Raquel Zimmermann 10. Sasha Pivovarova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugua
po pierwsze Kinga Rajzak nie jest Polką tylko Slowaczką i wcale nie jest ladna tylko wychudzona. po drugie co do najlepszych modelek na swiecie to masz jakas nieaktualna liste bo w pierszej 10 sa az 2 polki ania rubik anna jagodzinska a w pierszej 50 jest jeszcze co najmniej 3 swiene polskie modelki: kasia struss jag jagaciak magda frackowiak i dla waszej wiadmosci znawcy sa to rzeczywiscie modelki znane na calym swiecie tylko wy wiecie g**** o modzie bo mysliie ze swiat sie kreci wokol D&G, channel i versace. wszedzie na swiecie sa piekne kobiety ale juz sam fakt ze w 50 najlepszych modelek jest 5 polek oznacza ze co 10 modelka na swiecie jest Polka:P w Polsce jest bardzo duzo pieknych i ladnych dziewczyn tylko tego nie dostrzegamy bo tu mieszkamy i idac ulica nie zwracamy uwagi na takie szczegoly ja sie tyle nasluchalam o jakie to nie sa Czeszki, jak jedziesz za granice to koncentrujesz sie na takich rzeczach jak uroda kobiet ,moda i zabytki,dlatego ci sie wydaje ze o jakie czeszki fajne bo sie naogladales kelnerek i odpicowanych laluni w dyskotekach. miaszkalam i studiowalam 2 lata w czechach i zupelnie obektywnie mowiac w Czechach procentowo jest znacznie niej ladnych kobiet niz w Polsce , bardzo duzo juz mlodych czeszek cierpi na nadwage.ale sa tam tez ladne dziewczyny. ani w niemczech ani w anglii nie mieszkaja same pasztety.ale jest ich tam duzo..i duze...szkotki zazwyczaj nie powalaja uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio
Do Asienkaaaaa. LADNE I GLUPIE I CO Z TEGO JAK WY NIE POTRAFICIE LOGICZNIE MYSLEC, Z E JUZ NIE WSPOMNE O PRAWIDLOWYM PARKOWANIU, PRAWIE JAZDY, KTORE LATWIEJ WAM ZDAC BO JAKIES KRETYNY NA EGZANINIE PATRZA NA NOGI I SPODNICZKI , DEBILE I MŚYLA PEWNO NIE WIDOMO CO, Z E NA KAWE SIE UMOWIA I NIE WIADOMNO CO BEDZIE, ZALOSNI FACECI W SREDNIM WIEKU, SKYRWYSYNY , CO NALZEY IM SI EW LEB..... ITP WIEM TO NIE WASZA WINA RAZCZEJ...O ILE Z PREMEDTYACJA NIE KOKIETUKJECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio
DO NIEWIASTA BOZE KTO TO JEST JAKOS POLKI NIE WIDZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio
TY Z WYGLADU ZADNA FOTA poLKI NIE PRZYPOMINA , NIE NIE OBRAZAJ NASZYCH RODACZEK , BO ALBO MARNA JAKOSC FOT, ALBO TO NIE pOLKI SA, NO NIE UWIERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio
DO BRZYDULE NO DOKLADNIE HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio
DO AGROGANT aMZO ETO BYLY SLOWIANKI POLKI ITP CO, BO U NAS NA SZA GRANICA RODOKOW CO NIE MIARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio
ZA NASZA GRANICA RODAKOW CO NIEMIARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio
SLUCHAJCIE DZIWECZYNY, DZIEWCZYNY I KOBIETY, ZA GRANICA NIESTETY BIJA WAS NA GLOWE, KULTURA, ZACHOWANIEM, ELOKWENCJA . ASERTYWNOSCIA I TYM ,ZE SA TAK PRAWDZIWIE MILUTKIE I NIE GRAJA NA POKAZ JAK WY ZAZWYCZAJ,FAKT,ZE NIEKTORE SA TEZ WYLUZOWANE, AL E SA TEZ I TAKIE W POLSCE JAK WSZEDZIE, PANIE LEKKICH OBYCZJOW ZA FREE I ZA CASH, A NIE GRAJAC. JAK TU NIE RZADKO. JAK NP. PANNY NA WYSPACH BRYTYJSKICH, SA MILE BO SA TAKIE SA Z NATURY, NIE JAK WY UDAJACE AKTORKI, ZE WYZWOLONE ITP. CHOC NIE MACIE POJECIA O TYM ....JA I WY... BO EMANCYPACJA KOBIET TO W OSTATNICH LATACH SIEGA CHYBA ZENITU U NAS,ALE BRAKUJE WAM KLASY I LOGICZNEGO MYSLENIA, KLASY I PROFESJONALIZMU DO ZACHODNICH DZIEWCZYN, A JAK ONE CIE KOCHA TO ZAZWYCZAJ I TAK RACZEJ SIE POSWIECA... JAK PANNA MEGO KUZYNA ANGIELKA , ZRESZTA ONO CHODZI Z NIM JUZ WIELE LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URODA URODA PRZEMIJA JAK WODA
URODA URODA PRZEMIJA JAK WODA. NO I CO POLKI MYSLA ,Z E SA TAKE NAJPIEKNIEJSZE, A TYMCZAEM JA BYLEM W ANGLII I BYLY TAM PIEKNE DZIWECZYNY, BYLEM W IRLANDII I BYLY TAM NIE RZADKO LADNE I PIEKNE WRECZ KOBIETY. NIE RZADKO, BYLEM TEZ W IRL PÓŁNOCNEJ I TAM FAJNE KOBIETY SPOTKALEM, FAJ NE I MILE. NO W KAZDYM KRAJU SA LADNE , NO KWESTAIA TYLKO ILE PROCENT POPULACJI, BO W POLSCE NA PEWNO WIECEJ NIZ TAM NP. TAM NA 10-3 A U NAS 5 CZY 7-10 NAWET. ALE NIE ZNACZY TO, Z E W INNYCH KRAJACH NIE MA PIEKNYCH DIEWCZYN, BO W KAZDEJ POPULACJI SA, SA PIKENE ANGIELKI, UKRAINKI , CZESZKI, ROSJANKI, SLOWACZKI , AMERYKANKI, INDIANKI, A NAWET WLOSZKI, FRANCUZI , HISZPANKI , CZY AUSTRALIJKI, CZY DUNKI CZY NORWESZKI . POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOBIETY . PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Polka
ale wcale nie uwazam ze jakos powalamy uroda. duzo Polek to po prostu wiesniary bez wyczucia stylu. najczesciej to tapeta na twarzy, tipsy i zbyt obcisle bluzki....aaa no i blond odrosty (!!!) no i solar ladne sa Francuzki (bardzo subtelne), Wloszki (zawsze elaganckie), podobaja mi sie tez dziewczyny z Azji bo zawsze sa naturalnie piekne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATURATLENIONA BLONDI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MA IDEAŁU
POLKI??? KTÓRA? TLENIONA BLONDYNA??? JEST ŁADNA?? SZTUCZNA??? PFFF JESTEM POLKA:) ALE: WSZYSCY MÓWIĄ ŻE DO ROSJANKI PODOBNA JESTEM. 24 LATA, WŁOSY BRAZOWE PRAWIE CO CZARNE NATURALNE, SNIADA KARNACJA, LECIUTKO GARBATY NOSEK, FIGURA NIC DODAC NIC UJĄĆ, OCZY PIWNE. WAGA 58 KG WZRSOST 169. NIE JESTEM ŻADNA PIEKNOŚC BO WIEM ŻE SĄ ŁADNIEJSZE ODEMNIE. KAZDY MA JAKIES MINUSY, BO NIE MA IDEAŁÓW. I TA KTÓRA PISZE ZE JEST NAJPIEKNIEJSZA TO SMIAC MI SIE CHCE BO PEWNIE TE CO PISZA ZE SA TAAAAK CUDOWNE TO PEWNIE MAJA TLENIONE KUDLY AKRYLE, CELLULIT NA PUPIE I WALI IM Z RYJA... TROCHE SKROMNOŚCI PANIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszy mnie ta debata o mniemanych pieknosciach, niezaleznie od nacji zainteresowanych :-D Na urodzie, faktyczniej czy wymyslonej, nie buduje sie zycia. Cos innego jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przepraszam!akurat włoszki brzydkie nie są;/ może kiedyś były grubsze,ale ostatnio zauważyłam że nie ma tam już spasionych dziewczyn.Może to obcokrajowcy takie tłuste;/ Mało ich tam.....Jak nie Albania to Rumunia. Prędzej w Polsce spotyka się tłuściochy i nie zadbane dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w polsce
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem Słowianki, Finki,
Wietnamki, Chinki, Filipinki i Brytyjki. Również wiele dziewczyn z Południa Europy, Południowej i Środkowej Ameryki oraz Indii i Iranu. W Afryce te ładne można też rzadko znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt sobie urody nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki alfonsie? Jestem kobietą,
bardzo ładną nawet jak na polskie warunki... no właśnie, jedynie na polskie niestety, bo żaden 2 metrowy młody Bóg nie spojrzy nawet na pchłę, za to małych grubych brzuchatych rodaków śliniących się na mój widok na ulicach Warszawy jest rój... :o A tato od dziecka powtarzał, że Polki najpiękniejsze na świecie... i wtórował mu każdy jeden napotkany polski mężczyzna. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak to jest niestety
ze te brzuchate dziady sie slinia...jak ciacho to nie spojzy albo zajety albo gej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CeZet
W dupie byliście, gówno widzieliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala555
NIEMKI i to nie podlega żadnym dyskusjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" W którym kraju NAJBRZYDSZE dziewczyny?" - Wlk Brytania - Włochy - Polska najpiękniejsze to oczywiście Czechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbrzydsze to z germańskich plemion (zwłaszcza Niemki) :P Najładniejsze to Polki, Słowaczki, Ukrainki, Rosjanki, Czeszki i reszta słowianek. Najbardziej zadbane to Japonki i Francuzki Francuzki nie umiałyby żyć bez swoich szminek, kremów i perfum :P Japonki to kąpiele potrawy z zieloną herbatą maseczki itp. Ale w każdym kraju są kobiety piękne i brzydkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fygydymyk
polki ogólnie są ładne,oczywiście są wyjątki holenderki są chyba najbrzydsze,mieszkam obecnie w Holandii i niestety to potwierdzam... jeśli o niemki chodzi to jakiś specjalnych różnic pomiędzy polkami a niemkami nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajeedna
SOMALIA- normalnie szok jak one sa brzydkie AMERYKANKI - konskie twarze, wygladaja jak czlowiek dopiero po operacjach plastycznych NIGERIA - duze wary, normalnie kłapia nimi jak kaczki POLKI- te slowianskie mordki sa irytujace, okragle na twarzy pyzy, ja na szczescie mam skandynawska urode:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×