Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo Polki naj

W którym kraju NAJBRZYDSZE dziewczyny?

Polecane posty

IRLANDKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAJNAJNAJNAJBRZYDSZE!! blee zygac sie chce :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eDiJlB
chciałam wam powiedzieć ze na urodę patrzą jak na modę . teraz zaczęła wchodzić na wybiegach słowiańska uroda . w kilku artykułach wyczytałam że na 50 kobiet z róznych krajów jest aż 7 polek i to w pierwszej 10 !!!! mi osobiście podoba się uroda Brazylijek, Rumunek (cyganek) , murzynek . a odstrasza mnie Angielek ( te małe usteczka i świdrujące oczy) ;/;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajkabosmana
Niech autor/autorka topiku pokaze swoje zdjecie-to sobie ocenimy kretyna/kretynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holandia. Zawsze myślałam, że ładni ludzie wokoło to norma ale jak tam pojechałam to zmieniłam zdanie. Holenderki są po prostu brzydkie, na pewno można znaleźć jakieś ładne "okazy" ale są one w zdecydowanej mniejszości. Co do Angielek - są i ładne, i brzydkie. Grube i chude. Urodą nie dorastają Polkom do pięt ale stylem biją nas na głowę, przynajmniej w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dodam jeszcze, że Angielki przynajmniej mają fajnych facetów do wyboru :) Nie żebym miała coś do Polaków ale znowu - stylem i zadbaniem Anglicy wygrywają. Dodam, że nigdy z Anglikiem nie byłam. Z Polakiem też nie :P Co do Słowianek - zdecydowanie przodują w urodzie. Codziennie widuję tysiące ludzi, bardzo różnych narodowości i Rosjanki, Ukrainki, Polki, Czeszki itp. są w większości bardzo ładne. Zresztą na wybiegach też królują, zwłaszcza Polki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririrriri
moim zdaniem tu nie chodzi o to czy w danym kraju sa brzydkie czy ladne dziewczyny bo wkazdym znajdzie sie ta ladna i ta brzydka ta mniej zadbana i wiecej...bardziej chodzi otyp urody...kazdy kraj ma charakterystyczny np.w polsce najczesciej widujemy blondynki o jasnej karnacji z zaokraglonymi rysami twarzy ....np w azji ludzie mają skośne oczy i nie sa zbyt interesujący,aczkolwiek znajdzie sie tam i te urodziwe...wg mnie angielki sa mało zadbane, maja brzydkie rysy zapadniete policzki i pokrecone oczy ;p niemki najczesciej sa rude i piegowate;p aczkolwiek wg mnie nie ma brzydkich kobiet sa poprostu zadbane albo nie.Również piękno to pojecie wzgledne , sa gusta i gusciki a o gustach sie nie dyskutuje takz nie ma co na ten temat polemizowac /pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhnfjfgjfgjfgj
o co chodzi ze stylen Anglikow, jaki oni maja styl i jak dbaja o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririrriri
ubieraja co popadnie sa grube maja przetluszczone wlosy i sa blade;] na takie tam trafialam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalem o anglikow
p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrezia
moim zdaniem najbrzydsze kobiety są w Mozambiku i Zimbabwe. w Tadżykistanie też są same paszczury :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzyduleeee
Najbrzydsze to Polki - sprzataczkiza granica, z daleka rozpoznac po tlenionych wlosach z odrostami , w adidasach albo bialych kozaczkach do szpica .... brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka12
francuzki zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzyduleeee
francuzki sa ladne zgrabne i maja klase ...czego polkom zdecydowanie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle wam powiem123
CUDZE CHWALICIE A SWEGO NIE ZNACIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareckipl
pracuje w Dani od ponad roku i przez ten czas niewidziałem ładnych dziewczyn w tym kraju nawet na baletach ale i tak uważam że takivh bazyli jak w nemczech to niema na całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peter pan
absolutnie w kazdym kraju sa ladne i brzydkie kobiety, lub niezadbane, wszystko kwestia gustu. W Europie zachodniej dziewczyny nie korzystaja az tak czesto z solarium jak to ma miejsce w Polsce. Opalona dziewczyna - nie znaczy ladniejsza ! Polki nawet jesli o siebie dbaja to i tak wygladaja czesto jak wiesniary w porownaniu do dziewczyn z europy zach. Mowie tu o wiekszosci, nie o wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze to arabki
:D Tak wstretne, ze az geby szmatami na dzien zakrywaja :D Ale macie problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________________________
najbrzydsze holenderki najładniejsze arabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derdzederdze
Szwedki najbrzydsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielki i amerykanki sa beeee polki, francuzki, hiszpanki i brazylijki ale neiktore ;p to najpiekniejsze babeczki na swiecie swoja droga irlandki tez sa brzydkie to samo babeczki z krajow skandynawskich... blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ta, Polki najbrzydsze i najgorsze, a jak co do czego to byleby z nia do lozka pojsc ;// slowianki najladniejsze czyli Polki, Słowianki... i Japonki a brzydkie sa amerykanki, albo puste tlenione szczapy albo spaslaki leniwe zajadajace sie fastfoodami leeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoooooooo
dziewczyny w Polsce zaczynają przypominać transwestytów.założą niebotyczne szpile wyrobione na solarium długie tipsy i potworne makijaże.takich jest pełno.a Polacy są okropni!przeważnie niscy nijacy , nie są rasowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrogant
Moim zdaniem to nie zależy od kraju, ale od MIASTA. Piszecie, że Niemki są brzydkie, ale ja nigdzie nie widziałam tylu tak pięknych kobiet, co we Frankfurcie nad Menem. Piękne są też Francuzki w Lyonie, Portugalki w Porto, Hiszpanki w Barcelonie i Włoszki w Mediolanie. Polki są według mnie zbyt wulgarne.. Co do mężczyzn to najbrzydsi są w Wielkiej Brytanii, szcególnie Walijczycy. Polacy też mi się bardzo nie podobają, pijaki, brak dobrych manier, celu w życiu, brak romantyzmu - dla mnie to ma znaczenie. Za najprzystojniejszych mężczyzn uważam Francuzów, głównie z Lyonu i Aix en Provence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMan
Najbrzydsze to polki i niemki, ale chociaz niemki sie nie puszczają tak jak poleczki... Ukrainki i Brazylijki są najładniejsze i chyba najwierniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krol Macius I
Niemki, mieszkam w Niemczech i całe szczescie, ze zona przynajmniej polka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaj
Najładniejsze są polki nigdzie nie ma tyle pięknych lasek co u nas ładne są też inne słowianki nie to co brzydkie Niemki czy Angielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjsdfghsdfghj
Zdecydowanie kobiety z Wilekiej brytani(uk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiastaaaa
nana_c napisala: A jednak Niemcy maja Heidi Klum i Claudie Schiffer- kogo maja POLACY? :P Polacy mają np.: Daria Werbowy Kasia Struss Anna Jagodzinska Anja Rubik Agnieszka Buzala Anna Nacon Magdalena Frąckowiak Kinga Rajzak Marcelina Sowa Monika Jagaciak pierwsze ktore przyszly mi do glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×