Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo Polki naj

W którym kraju NAJBRZYDSZE dziewczyny?

Polecane posty

Gość Slavonic_Unity
Dodę i Katarzynę Dowbor ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balllajkdsfuisd
w polsce jest wiele pieknych dziewczyn natomiast niemki to paszczury kiedy byłam w niemczech to widziałam tylko kilka naprawde ładnych dziewczyn aha i one z wiekiem robią sie coraz brzydsze malują siejak nie waidomo co te niektóre mają umiar ale ogólnie to koszmar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malibuuuuuuuu
na polaczkow owszem leca skosnookie filipinki co szukaja jelenia,wszyscy angole wiedza ze to prostytutki ale oczywiscie nie polaczki!!!!!!egzotyki im sie zachciewa bo na polke to ich nie stac-po co sie wysilac jak taka dupy da za darmo.bedac tutaj 2 lata widzialam moze 3 fajnych polakow,reszta to buraki i chlejusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowaczki sa brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxMerry
brzydkie są Niemki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i Szwedki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bUmmmmmmm
Moim zdaniem najbrzydsze są : niemki, szwajcarki, holenderki, większość kobiet z Anglii i USA i szkotki, a przynajmiej większość z nich. Niemki mają różne kompleksy : długie zęby, koński ryj, małe oczka, brak biustu, zero kobiecości i dużo, dużo sadełka. Co prawda My, Polki, jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie, jesteśmy nieskończenie wiele piękniejsze od nich, choć czasem za bardzo dbamy o siebie. Może i mają tą ich Heidi Klum, może są u nich modniejsze ubranka, ale co z tego, jak one i tak są najbrzydszymi kobietami na świecie i wszechświecie??? Co do naszej pani Kwaśniewskiej to się mylicie. Merkelowa ma badziewną figurę i podkowy pod oczami.....Pani Jola Polka, to wiadomo :D U nas wszystkie kobiety są atrakcyjne, nieważne czy mają płaskie tyłeczki, czy nie......W Nowym Yorku nie spotkałam żadnej pięknej kobiety. Murzynki siedzą w McDonaldzie i wpieprzają....Nazamawiają tych swoich hamburgerów cały stolik, chociaż dupa ledwo mieści się na dwa krzesła... Więc jeśli uważacie, że Polki są brzydkie, to pojedźcie do Niemczech, albo do USA, Do do Polski będziecie uciekać:DI przekonacie się kto tu jest najpiękniejszy! Ps: co do Niemczech, to faceci nie są takimi brzydalmi jak niemki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa...
a ja sobie myślę że to wszystko są stereotypy bo to nie narodowość decyduje o urodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaa
w każdym kraju można spotkać zarówno brzydkie i ąłdne, ale oczywiście w tym temacie mówimy o charakterystycznej urodzie dla danego narodu, we Francji i Niemczech się bardzo dowartościowałam, jednak trzeba przyznac ze młode Niemki i Francuzki bardziej dbają o figure niż my, jednak jeśli chodzi o rysy twarzy to rzeczywiście Polki wydają się ładniejsze we Włoszech to zależy, na pewno ich atutem jest karnacja, w USA nie możemy mówić o jednym typie urody bo tam są wszystkie nacje świata, osobiście uważam, ze azjatki są ładne, takie to robią tu furrorę, niestety kiedy jest ich dużo wszystkie wyglądaja tak samo. mają bardzo ładne filigranowe sylwetki, rzadko spotykałam tam azjatkę z nadwagą, Wy faceci z Polski tacy mądzry jesteście, ale niestety prawda jest taka, że taka przeciętna POlka rzeczywiście robi niezłe wrażenie za granicą Pomyślcie czy wśród Waszych znajomych żadna nie wyszła za faceta zza granicy? Polki nie mają z tymżandego problemu, chce taka to ucieknie do lespzego świata z jakimś facetem, a Polacy? Tutaj troszkę gorzej macie, bo za bardzo kobiety zza granicy się wami nie interesują. A takimi Polkami? przecież już pare osob podawłąo przykłądy na samym forum, ze za granica lubią Polki i Rosjanki, prawda jest taka, ze polacy robią tylko z Polek zakompeksione kury domowe. I tak kółko sie obraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rvk
To, że holenderki są brzydkie to chyba mit wymyślony przez głupawych polaczków pracujących na polach w holandii, którzy mogą sobie tam co najwyżej strzepać gruchę bo żadna się nimi nie zainteresuje Oczywiście zdarzają się brzydkie tak samo jak wszędzie, ale ogólnie holenderki są o wiele ładniejsze, bardziej sexowne i nieporównywalnie lepsze w lóżku od polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgoda co do Holenderek, na pewno nie są tak piękne jak Słowianki, ale z tym, że są tak okropne to przesada. To samo w Belgii, tam dziewczyny są naprawdę ładne i zadbane i to zarówno francusko- jak i niderlandzkojęzyczne, spędziłem tam rok na praktykach to wiem. A co do Polaków - to bez przesady, może to co powiem będzie dosyć kontrowersyjne, ale jestesmy dosyć przystojnym narodem i wypadamy nieźle na tle innych narodów. Nie zgodzę się również z tym, że Polacy nie są atrakcyjni i nie są rozrywani... Cieszymy się dosyć dużym powodzeniem u Azjatek (Filipinek, Wietnamek) i dziewczyn z Ameryki Łacińskiej (Meksykanki, Chilijki etc.) Już nie wspomnę o tym, że cieszymy się powodzeniem u dziewczyn z WNP Ktoś powie - szukają jeleni, a Angole ich nie chcą ... ale to też nie do końca tak ...zreszta zawsze czesto w zwiazkach cudzoziemskich to facet jest bardziej z bogatego, a dziewczyna z biedniejszego kraju... u nas jeszcze dochodzi u facetów ciążący od lat schemat Polaka - pijaczka, złodzieja samochodow i harującego budowlanca upijajacego sie po robocie fostersem ...co nie jest do końca prawdą ... a co do Polek - nie są brzydkie, mają w sobie to \"coś\" i rzeczywiscie są atrakcyjne, mowie to bez dwoch zdań, czasem się nie dziwię Polkom, że z lekka zadzierają nosa w UK - bo rzeczywiscie maja sie czym poszczycyic ... poza tym z Polką w UK jest jak z psychologią na UJ :D - 15 na jedno miejsce ... hehe ... ale, żeby już totalnie siebie nie pogrzebać, to powiem, że z normalnym Polakiem (normalnym na poziomie, nie wywyzszającym sie, ale znajacym swoja wartosc, z zainteresowaniami, nie konczacymi sie na obalaniu kolejnej flaszki) też nie jest źle - z jakieś 4-5 chętnych na jedno \"miejsce\" też się znajdzie ... hehe Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisis
jabrzydsze sa chyba niemki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMJay
Jakie NAJBRZYDSZE? Prawie wszystkie Azjatki, czarne, latynoski. Wyjątki tutaj to niektóre Japonki, niektóre mulatki, a jak zdarzy się jakaś atrakcyjna latynoska (co jest niezwykle rzadkie), to swą urodą z polotem może konkurować ze Słowiankami. Najpiękniejsze kobiety świata są białe. Wśród Europejek najmniej atrakcyjna jest rasa germańska, ale Holenderki wypadają tu najlepiej. Bywają prześliczne. Wiele z nich to prawdziwe jasne blondynki. Najpiękniejsze są oczywiście Słowianki. Najwięcej "słowiańskości" mają Ukrainki i Czeszki - dużo tam prawdziwych blondynek. Polki są bardziej zróżnicowane w porównaniu z południowo-wschodnimi sąsiadkami, ale są równie piękne i chyba nawet bardziej zadbane. W każdym kraju znajdują się jakieś piękne kobiety, ale podchodząc do tego statystycznie (nie zaś wybiórczo), to Słowianki są najczęściej ładne. Moje typy: Ukrainki, Czeszki, Polki, Holenderki i Indianki (tu rzadkość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CICHOPEK
MAMY KASIE :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne
Jessica Simpson, Monika Bellucci, Angelina Jolie, Raquel Welch,Salma Hayek,Halle Berry, Jessica Alba, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggaa1235
mysle że polscy meżczyzni nie umią tanczyc . najbrzydsze widziałam niemki i z tym zgadza sie moja kuzynka , pozatym greczynki so blee , franuzki mają czest okropne nosy fujjj nie są ładne czasem to takie szkieletory chude bez biustu albo tłuste angielki to tłuste krowy heheh jak byłam w anglli w Newcastle to sie ubawiłam same grube delfiny w obcisłych miniówka i małych topa aż sie sadło wylewa widziałam tylko kilka ładnych a reszta to nic specjalnego dopiero jak sie przyjedzie do warsz\awy tak jak moi znajomi z anglii lub hiszpanii mówili mi otwarcie że polki są bardzo zadbane szczególnie gdy wychodzą na dyskoteke nie ubieraja sie bardzo wulgarnie jak te lachociągi z anglii moj jedne z kolegów powiedział że nigdy nie widział tylu pięknych kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hinduski sa piekne
Jak z basni 1000 i jednej nocy. gdzie polkom do nich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erger54
hinduski mówisz o tych czarnych bambusach ! ehehe może sie i robią na ładne ale jest ich tyle że są dla mnie mało atrakcyjen NA CALYM SWIECIE JEST OKOŁO 80% CIEMNO SKURYCH LUDZI MÓŻYNÓW , Z INDI , MUZUMANÓW , AZJATÓW HISZPANÓW , LATYNOSÓW itd muśle że to co jest piekne to czego jest niewiele czyli typowo wschodnio europejski wygląd a czym bardziej podróżuje tym bardziej doceniam to że mam blond włosy i niebieskie oczy. tak jak bedzie coraz mniej naturalnych blondyneki blondynów tak samo bedzie mniej ludzi z niebiesklimi oczami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erger54
myśle że polacy mogą być dumni z tego jak wyglądaja nie wyglądamy jak jakieś hindus albo bambusy :P wyglądamy bardziej szlachetnie i powinismy byc z tego dumni jak równiez geny z niebieskimi oczami i niebieslim oczam zawsze ulegają zmianie na brązowe jezeli kobieta ma dziecko z hindusem , hinczykiem lub azjatą . docenmy siebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co sie komu podoba....
A ty wyzej naucz sie podstaw ortografii. taki z ciebie polak jak z koziej pizdy wor na make!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555555
Z AZJATKAMI TO OSTROZNIE BO JAK SIE TAKA PRZYCZEPI to ciezko sie jej pozbyc,wciskaja kazdemu kit jakie to one biedne nie sa i pokrzywdzone a w rzeczywistosci to paskudne wredne zdziry oby z facetem do wyra a potem wlecze sie taka za facetem ,angole ich nie chca bo wiedza co to za ziolka,wiec przezucily sie na polakow i szukaja jeleni, znam jednego co sie z taka zabawial a potem byl problem bo lazila ze w ciazy,nachodzila go straszyla ze powie jego dziewczynie w koncu przyznal sie sam do zdrady, ale do dnia dzisiejszego maja z z ta azjatycka pieknoscia problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja znajomosc kobiet
Ogranicza sie do wizyt w agencjach towarzyskich?? To przykre...szkoda ze tak malo niektorzy wiedza o swiecie i ludziach... Zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555555
jak by to byla pieknosc z agencji to nie bylo by z nia takich problemow,w rezultacie jest zolte azjatyckie dziecko ktore jest niczemu niewinne bo na swiat sie nie prosilo, no ale mamusia ma kase z niego i wszystko jej sponsoruja, bo ma angielskie obywatelstwo(naciagnela angielskiego jelenia na slub ,z dzieciakiem wlacznie)tutaj to powszechnie znana metoda na zapewnienie sobie bytu jesli jest sie leniwcem, rodza nawet 15-letnie bo po co maja sie dalej uczyc lub nie daj boze pracowac jak panstwo da!!!a to byla ich sasiadka taka mila i pomocna ze wskoczyla mu do lozka,i plakala jaka TO BIEDNA NIE JEST tylko ze teraz uzeraja sie z nia.i wierz mi to co one potrafia robic to naprawde w pale sie nie miesci normalnemu czlowiekowi z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjh
Ale CO CIE TO DO CHUJA - sam się lecz debilu !nawet się nie umiesz wypowiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytny wacek
najładniejsze są amerykanki, najbrzydsze zaś polki, czeszki, słowaczki, ukrainki i rosjanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjgfdsaSDFGHJKHGFD
Zdecydowanie najbrzydsze angielki. One tak po 40stce, wygladaja jak ludzie z niedorozwojem umyslowym. Sa grube, brudne, niezadbane, leniwe i chodza tylko po barach pic. Rownie brzydkie sa niemki. mysle ze to wina Hitlera. On tam segregowal ludzi na swoj sposob. Najladniejsze sa slowianki czyli Polki, ukrainki, czeszki itp. Amerykanki sa ladne niektore poniewaz wydaja tysiace dolarow na operacje, wiekszosc jednak to spaslaki 200 kilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki nie są
najładniejsze tylko najłatwiejsze . W każdym kraju można znaleść urocze kobiety , nie ma ladniejszych czy brzydszych a i nasze "'damy" zaczynają wygądać jak pokolenie McDonalda , oponki i wrzynające się paski w plecy no i ten gust białych kozaczków :))) Nie oszukujmy się Polki nie są najładniejsze to tylko babskie wytłumaczenie dla ich łóżkowej renomy , cóż ciężko się przyznać do kurestwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90909090909090909
POLKI NAJBRZYDSZE I PIERWSZE SA W LOZKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stawiam
ja obstawiam Niemki.Iralndki i Angielki bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×