Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno mi

żonka wyjechała

Polecane posty

Gość smutno mi

Żonka wyjechała a mi smutno !!! Pytanie 1 : po co to pisze ? Pytanie 2 : Co ja tu robie ? Pytanie 3: Czy już tesknie ? milosc ? dobrze zle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
oj tak bez zonki nie ma zycia:) zonka to polowa ciebie;) jak sie teskni to sie kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi
no wlasnie wyjechala 2 h temu na 2miechy :( ja z dziecmi zostalem caly domek na glowie hmm myslalem ze bedzie to latwiejsze a jednak tesknie ! ehhh i dotego pisze to na forum dla kobietek ( gdzies zobaczylem u kogos ta stronke )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty małpiszonie
jeden tylko wyjechała i już ci się zachciewa barabara a won mi do dzieci a nie tu przytulanek szukać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi
hehehe nie no nudze sie - dzieci wykapane ogladaja dobranocke ida spac a ja cholery dostaje z nidow dlatego jestem na tym formu hmmm moze faktycznie spadam , ide po piwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi
do "ty malpiszonie" czy ja cos napisalem o sexie ???? wal sie myslalem ze to normalne forum ale widze ze takie samo jak inne !!! \ \ \ \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
oj slodkie:) dzieci wykapane ogldaja dobranocke:) a ty esy do zonci pisac, calusy slac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi
dopiero o kolo 0:00 bede wysylal :) dzieci zarzadaly stanowoczo 2 bajki na kasecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taśta
taki jestes samotny wiec podajesz wszelkie mozliwe kontakty: mail, gg, tlen... :P rzeczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolka
fajny jestes :)masz brata??wolnego brata??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy...ale moze podaj jeszcze numer telefonu obok tych wszystkich maili,numerow gg..i adres,bo bron boze ktos moze miec problme ze skontaktowaniem sie z toba poza kafe...i nie gadaj,ze masz ta stronke od kogos podpatzona,bo ja tu juz od pol roku zagladam i zadnych maili obok ksywy nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój maz wraca
juz jutro:D:D:D calutki tydzien go nie było i strasznie sie ciesz,ze juz wraca do domku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolka
wlasnie jak ktos nigdy nie siedzial na forum to wypelnia te wszystkie rzeczy bo mysli ze trzeba eeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm jestem 1 raz na forum nigdy mnie to nieinteresowalo . zonka siedzi calymi wieczorami na swojim a ja chcialem zobaczyc co ja tu tak krecilo . do taśta : wieswz co mam to gdzies ze jest gg i email do mroowa : podal bym ale niemam takiego na karte :) a tak wogole to m myslisz ze co ? moze jak inne sexu szukam ehhh to chyba nie to forum . wyjasnilem wyzej dlaczego to pisze z ciekawosci - zonka poznaje tu duzo ludzi a mi sie nudzi wkoncu piatek i nudy w telewizji oprocz filmu oszukac przeznaczenie na tvn potem . a jak Ci przeszkadzam to olej ten post .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessna
cos mi sie zdaje, że ten "samotnik" i "wesolka" to ta sama persona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolka
to masz tego brata czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
a moze wessna i wesolka to te same osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolka
szkoda ze nie masz a tak to olej tych niezyczliwcow niektorych :Ppelno tu takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wesna : nie po co mialbym to robic ? ma za slaby net wolno odpisuje i zalozylem profil zeby sie nikt niepodszywal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolka
a zona wyjechala do pracy czy jak??musi byc ci ciezko;/ ja tak mialam jak wyjcechalam na 3 miechy na wakacje;/ciezko bylo bez mojego miska wytrzymac:(ale dalismy rade a to najwazniejsze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio do pracy . w tym kraju nieda sie zarobic normalnie tzn jak troche sie pozyje to ma sie dlugi a potem trzeba je splacic oprocz tego mieszkamy domku i trzeba co chwile cos naprawiac ja bym pojechal ale latwiej bylo zonke wcisnac mam cala rodzinke za granica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugerujesz,ze jakbys mial tel na karte,to podalbys numer??:> a czemu zonke latwiej?wydawalo mi sie,ze za granica wiecej pracy dla mezczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podal bym a co tam ! zawsze mozna wylaczyc zonke latwiej za granica mam w jednym miescie 3 siostry mamy i latwiej bylo jej znalezc prace niz mi mroowa a co ty sie tak o tel pytasz ? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu twoja bytnosc na tym forum to dla mnie nie lada ciekawostka...pamietam moje poczatki na kafe..przez pierwsze2 miesiace bylam na pomaranczowym nicku,100% anonimowosci,dopiero potem \"zalegalizowalam\" haslo... nie boisz sie,ze teraz setki fanek beda cie zaczepiac na gg albo na mailu??:P ao prace pytam bo czasem robie maly wypad za granice na podreperowanie funduszy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroowa co ty gadasz ze problem z kontaktem twoj profil ma maila ????? wiec nie kumam co sie czepiasz . jak ktos ma maila to juz malo do gg skype itd zawsze w necie mozna troche klamac no nie dlatego kazdy odwazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolka
hehehe moze mroowa ma tez duzo czasu:P:P:P mrowa on ma zone:>:>:> a wolnego brata nie ma:>:>:> ano ciezko w naszym kraju:Pniestety:(ehh zobaczysz jakos te 2 miechy mina:)najgorsze sa poczatki:)pozniej jakos leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMIEŃ Z SERCA
Szklanka wódki (250 g) zabija około 1000-2000 komórek nerwowych w naszym mózgu. Komórki nerwowe się nie regenerują. Ludzki mózg składa się z około 3 miliardów komórek nerwowych, z czego używamy na co dzień około 10% z nich. Zatem około 2,7 miliarda komórek jest niepotrzebnych. Szklanka wódki zabija 1000 komórek nerwowych. Człowiek może bez obawy o swoje zdrowie wypić 2 700 000 szklanek wódki. Przeliczamy:1 butelka (750 g) = 3 szklanki, zatem 2 700 000/3 = 900 000 butelek. Zakładając, ze maksymalny wiek przeciętnego alkoholika wynosi 55 lat a zaczyna on pić, powiedzmy mając 15 lat, to mamy 40 lat stażu. Przeliczamy lata na dni:40 x 365 = 14600 dni picia. Jeżeli możemy wypić 900 000 butelek bez oawy o nasze komórki nerwowe to: 900000/14600 = 62 butelki wódki dziennie! Wniosek: Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibyśmy pić po 20 butelek wódki na śniadanie, 20 - na obiad i 30 - na kolację... KAMIEŃ Z SERCA ! GORZAŁKA DLA WSZYSTKICH ! Podaj dalej, żeby ludzie nie żyli w nieświadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×