Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justi_25

makijaż ślubny

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem najlepsza kosmetyczka jest w Black Pearl w Krakowie i tam wlasnie robilam makijaz slubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem umowiona na swoj makijaz slubny do Black Pearl w Krakowie:) bylam juz tam kilka razy, robilam makijaz na slub kolezanki i mysle, ze to dobry wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka1988
hej, ja polecam sympatyczną wizażystkę z Warszawy, która dojeżdża do domu, wykonuje makijaże próbne, jest otwarta na sugestie. ja byłam z niej super zadowolona. przy okazji zrobiła makijaż mamie i kuzynce. jej stronka metamorfozastudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na makijaż ślubny ! W cenie makijażu ślubnego: użycie rzęs kępek, utrwalenie makijażu specjalnym fixerem firmy KRYOLAN oraz dojazd na makijaż w dniu ślubu na terenie Warszawy i okolic! Makijaże dla dodatkowych osób w dniu ślubu W CENIE PROMOCYJNEJ! Zapraszam do zapoznania sie do mojej całej oferty, odnowionej na rok 2014 na stronie FB: facebook/MegalomaniaMakeUp Makijaże wykonuję na profesjonalnych i sprawdzonych kosmetykach: KRYOLAN, BIKOR, MAX FACTOR, INGLOT, ART DECO, ELF i inne. Zabłyśnij w najpiękniejszym dniu swojego życia i ''Umaluj się w usmiech'' z Megalomanią :-) Zapisz sie juz dziś zanim ktoś Cię wyprzedzi. działam na terenie: WARSZAWY, MIŃSKA MAZOWIECKIEGO, OTWOCKA. Megalomania - Make Up Artist Magda Domańska 530 898 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja polecam Wam www.urodaidieta.pl - zrobicie wszystko :) teraz szukam stylisty co do ubioru...... przybrania sali ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam ten sam problem co większość przyszłych panien młodych. Mój makijaż próbny przypominał makijaż sceniczny, a nie delikatny makijaż ślubny. Z pomocą przyszła mi przyjaciółka, polecając mi panią Ewelinę Szajnar z Krakowa. Kiedy się spotkałyśmy byłam już bardzo zrażona do makijażystek, nie wierzyłam, że może znaleźć się ktoś, kto rzeczywiście spełni moje oczekiwania. Jakie było moje wielkie zaskoczenie, gdy okazało się, że u pani Szajnar jest całkowicie odwrotnie. Co najważniejsze, makijażystka nie śpieszyła się, dbała o każdy nawet najmniejszy szczegół. Potrafiła wprowadzić luźną, bezstresową atmosferę w tym ważnym dniu. Powiem nieskromnie, że makijaż był cudowny, jak z okładki czasopisma. Jeśli ktoś szuka dobrego makijażysty w Krakowie to podsyłam link: http://szajnar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa11123456
A ja sama zrobię sobie makijaż. Wcześniej przedłużę sobie rzęsy. Jeśli chodzi o samo malowanie to stawiam na naturalny efekt - nie będę cudować. Wystarczy baza, podklad, puder i róż, a do oczu kredka, eyliner, tusz i rozświetlacz lub jasny cień. na usta ewentualnie błyszczyk lub cielista pomadka. Myślę że jeśli stawiam na gęste, długie rzęsy to nie ma co szaleć z makijażem aby nie wyglądać sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak i ja, te makijaże próbne mnie przeraziły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niezadowolona z mojego makijażu ślubnego i niestety przez moje złe doświadczenia będę usługę tą odradzać innym. Ponoć makijażystka świetna, więc miałam jej tylko dać zdjęcie makijażu jaki ja chcę. Pani na zdjęciu wyglądała genialnie i specjalnie szukałam zdjęcia z kobietą o takim samym kształcie twarzy jak mój. Niestety, panna makijażystka zrobiła totalną samowolkę :/ bez pytania mnie zmieniła kolor i układ cieni do powiek. Dowiedziałam się o tym już po wszystkim, po skończeniu malowania, jak nic nie mogłam zmienić bo ślub miałam zaraz po makijażu, tylko został czas na przebranie się w domu. Kolor inny, układ cieni inny. Miały być jasne po wewnętrznej stronie oka a ciemne na zewnątrz. Ona zrobiła jakoś ciemne nad rzęsami i lekko na zewnątrz, a reszta jasna. Prosiłam, żeby nie używać różu, róż oczywiście został nałożony. Rzęs w ogóle prawie nie było widać, bardzo oszczędziła na tuszu. Ponadto, mam twarz w kształcie serca i zamiast uwydatnić jej zalety, to makijażystka tak się skupiła na "zowalizowaniu" mojej twarzy, że koniec końców wyglądałam jak pyzata, co na maxa widać na zdjęciach i nie bardzo przypominam na nich siebie. Jedyne,co było dobre, to puder w kolorze mojej skóry - tu przyznam, w ogóle się nie odznaczał. Najgorsze jest to, że dostałam ten makijaż w prezencie ślubnym od kochanej cioci, która jest dobrą znajomą tej makijażystki i nawet nie mogłam powiedzieć, że nie zapłacę za taką fuszerkę, bo było już zapłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak wyszłam z próbnego, to aż się przeraziłam: twarz pomarańczowa, szyja biała, sztuczne rzęsy odpadły w drodze do domu, brwi zostawiła "gołe" - traagedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze był to próbny makijaż a nie w dniu ślubu ;) Na ten ważny dzień lepiej zainwestować dodatkowo w próbny makijaż i poprawić co się chce póki jeszcze jest czas. A co myślicie o paznokciach? Jak wyglądały Wasze w dniu ślubu? Ja miałam typowy francuski manicure a w sobotę byłam na ślubie u koleżanki i miała hybrydowy GELeration z Jessici i nie powiem, przyciągał wzrok i wyglądał bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się boję niewypału z makijażem, najbardziej wolę naturalne makijaże, ale nie chcę wyglądać na ślubie "codziennie";/ zastnawiam się nad opalizujacym, trochę wpadajacym w zloty http://organizerslubny24.pl/blog/75/makijaz-wiosna-lato-2014, obawiam sie tylko zeby nie wypadl jak z solarium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1987
Rodzaj makijażu według mnie jest zależny od osobowości i stylu panny młodej. Ja gustuję w makijażu delikatnym i taki doradzałam swojej siostrze. Ale według mnie podstawową kwestią jest wykonanie i wytrzymałość makijażu. Siostra miała pod makijaż zastosowaną bazę wygładzającą która utrwala makijaż i rzeczywiście przyniosło to pożądany efekt. Super sprawa - https://www.youtube.com/watch?v=yGSP3G4VUNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie prze slubem przyjechala pani wizazystka z http://maquillageart.pl/oferta/uslugi-mobilne/ i oni zajela sie moim makijazem. Bylam bardzo zadowolona bo byl delikatny, ale i wytrzymaly. Nie czulam sie jak w masce, a na zdjeciach wyszedl super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapietruszki88
Marcheweczka1987, a siostra sama się malowała czy wiazystka korzystała z tej bazy? Ja bym chciała sama spróbować zrobić makijaż, zawsze to jakaś oszczędność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1987
natkapietruszki88 - z Siostrą same robiłyśmy sobie makijaż. Najpierw zrobiłyśmy wywiad środowiskowy co komu się sprawdziło. Siostra też miała okazję wcześniej spróbować tej bazy cashmere. Ostatecznie kupiłyśmy ją. Ze względu na sytuację rodzinną ślub był tylko wśród najbliższych, ale od południa do późnego wieczora makijaż się utrzymał. Jeśli posiadasz umiejętność podkreślenia linii oczu i w ogóle makijażu oczu to ja bym się nie zastanawiała i sama robiła sobie makijaż. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietruszka88
Myślę, że dam sobie radę ;) a którą z tych baz konkretnie miałyście? wygładzającą czy wygładzająco-rozświetlającą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1987
Z cashmere - bazę wygładzającą. Raczej musimy używać kosmetyków matujących skórę niż tych które rozświetlają - stąd nasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadrecka
Do pani, która szukała kogoś we Wrocławiu: Śmiało możesz uderzać na Horbaczewskiego, do salonu urody Belle. Sama przetrzepałam pół Internetu i trafiałam na wiele makijażystek, które robiły naprawdę piękne makijaże, ale wygląd to nie wszystko, bo dla mnie liczyła się przede wszystkim trwałość. Nie chciałam, żeby po mszy mi wszystko spłynęło z twarzy. No i mój makijaż na szczęście przetrwał cały bal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoras z Pan szukala makijazystki w Krakowie, polecam salon Black Pearl. W tym salonie robilam makijaz i fryzure na slub. Nikt mi niczego nie narzucal, wygladalam naturalnie i elegancko do samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o zrobieniu przed ślubem ust permanentnych? Nawet już upatrzyłam sobie linergistkę, Aleksandrę Górecką i widziałam sporo jej "dzieł". Kobitki wyglądały naprawdę pięknie, tylko waham się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość98
swój makijaż w sesji plenerowej powierzyłam profesjonalnej wizażystce. niestety twarz na zdjęciach jest pomarańczowa! źle dobrała mi podkład! zapłaciłam 100zł i mam zmarnowane zdjęcia. do ślubu malowała mnie inna wizażystka za 40 zł i makijaż wyglądał o wiele lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_1983
Polecam www.jola-styl.com.pl :)jesli jestescie z Wrocławia pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka polecila mi Black Pearl w krakowie i tam ide na makijaz i fryzure na slub, probny makijaz juz robilam i wyszlo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta9008
Ja zdecydowanie polecam Panią Sylwię Hubicką. Makijażystkę i stylistkę fryzur z Krakowa. Dojeżdża do klienta, bardzo fajne jest to, ze nie musiałam się martwić o zgranie fryzjerki i makijażu w odpowiedni termin. Wszytko w jednej osobie:) Kontakt do niej znajdziecie na jej stronie internetowej www.sylwiamakeup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaa
profesjonalnym wizerunkiem ślubnym a co za tym idzie makijażem i fryzura ślubną zajmuje się pani Sylwia Hubicka. Podczas próbnego makijażu wszytko ustala i analizuje, tak że super! Dojeżdża do klienta w dniu ślubu wiec nie musimy sie stresować ;) jej strona http://www.sylwiamakeup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijażystki najchętniej nawaliłyby tonę makijażu, bo są po prostu kiepskie. Ja miałam tylko takie sztuczne rzęsy http://noblelashes.pl/ i dodatkowy makijaż oczu nie był mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black pearl to moim zdaniem najlepsze miejsce, w ktorym mozna robic makijaz slubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co polecacie w Gnieźnie lub okolicach? jest ktoś z tego regionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×