Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justi_25

makijaż ślubny

Polecane posty

Wszystko zależy od umiętności i dogadania się z makijażystką. Jeśli Ktoś kto zaliczył kurs 5dniowy maluje ludzi i bierze za to pieniądze to potem tak wychodzi. Na dodatek pseudo wizażystki nie używają profesjonalnych kosmetyków tylko takich ogólno dostępnych dlatego po kilku godz makijaż nie wyglada dobrze. Aby zostać dobrą wizażystką trzeba się uczyć kilka lat, potem pracować za darmo doskonalić się. Dziewczyny pytajcie zawsze dziewczyn które was malują gdzie się uczyły ile czasu jakich kosmetyków używają. Nie dajcie się oszustką!!!! Jeśli wam się nie podoba to niech poprawiają albo nie dawajcie kasy Makijaż jest sztuką która ma sprawić, że bedziecie piękniejsze, będziecie czuły się wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrowizaz
...a ja poprostu polecam swoje makijaże :) we Wroclawiu i okolicach. Moje zamiłowanie do wizażu, dusza artystyczna, wyczucie piękna i subtelności są gwarancją efektu jaki tworzę. Dodatkowo upinam piękne fryzury - to dla tych Pań które nie lubią tracić czasu. Serdecznie zapraszam, wro.wizaz@wp.pl www.wrowizaz.host77.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klainer
Mnie malowała przyjaciółka, która jest zawodową wizażystką. Wcześniej obgadałyśmy co mi się podoba i czy będzie mi pasować. Uzgodniłyśmy, że makijaż będzie delikatnie powiększający oko, bo mam okulary, a szkła jednak trochę zmniejszają. Byłam bardzo zadowolona, bo makijaż był naprawdę subtelny. Dopiero do pleneru ślubnego zrobiłyśmy mocniejszy i bardziej wyrazisty makijaż, ale wciąż daleko było do takiego "dyskotekowego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie w makijażu ślubnym i nie tylko pomoże wizażystka. Miałam ten sam problem,ale znalazłam świetne rozwiązanie nie tylko co do ślubu,ale kolejnych potrzeb, gdzie rozwiązaniem jest wizażystka. Moją jedyną i niepowtarzalną jest Pani Iza wizaz.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
do slubu nie wyobrazam sobie niczego innego jak delikatnymakijaż, mam wyglądać uroczo a ne jak wytapetowana tapeciara/:) delikatny makijaz ale dobrze kryjacy niedoskonałości, i podkreslający urodę. napewno obejdzie sie bez doczepianych rzęs-mam dlugie naturalnie i bez ciemnych krech pod i nad oczami-tragedia. tak bede sie czula dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalałaś dziewuszko?
spójrz na datę pierwszego postu Klaudia. Ja tam wolę mocny makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damilio
Zobaczcie to www.makijaz.radom.pl i co powiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie są ceny wykonania takiego makijażu? wcześniej pewnie trzeba zrobić próbny. ostatnio znalazłam taką wizazystkę, która za makijaż ślubny chce 300zł i za sam próbny 300zł. 600zł to bym zapłaciła jakby zrobiła z mojej twarzy twarz jessici alby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 1 profesjonalizm
Postaw na profesjonalizm http://www.makijazslubny.biz/ Makijaż ma być trwały wytrzymać całą noc i dobrze prezentować się na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majomi
Jezu 600zł??? :/ jakaś masakra!! Moja kosmetyczka razem z próbnym bierze 150 :) tylko że jest z Rzeszowa więc polecam wszystkim Paniom z Rzeszowa i okolic salon Wszystkim wBrew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_2012
Ja mogę ci polecić bardzo dobrą wizażystkę i wspaniałą kobietę, tu http://wizaz.waw.pl/ jest salon tej Pani. Sama Korzystałam z jej usług i byłam mega zadowolona i zachwycona. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijazslubny
Dziewczyny, nie robiąc pseudo reklamy - zapraszam do siebie:) http://www.abram-makeup.com Wykonuję profesjonalne makijaże na każdą okazję. Specjalizuję się m.in. w makijażach ślubnych. W cenie makijażu ślubnego: użycie rzęs kępek, utrwalenie makijażu specjalnym fixerem oraz dojazd na makijaż w dniu ślubu na terenie Warszawy! Makijaże dla dodatkowych osób w dniu ślubu W CENIE PROMOCYJNEJ! Makijaże wykonywane są sprawdzonymi kosmetykami, które gwarantują, że makijaż wytrzyma całą noc! Podczas makijażu próbnego omawiamy sobie wszelkie kwestie związane z odpowiednią kompozycją stylizacji, makijażu i dodatków. Często Panie pytają, a ja podpowiadam jaką fryzurę wybrać, jaki bukiet byłby odpowiedni. Zapraszam do współpracy! Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu makijaży ślubnych zaowocowało powiększającym się gronem usatysfakcjonowanych klientek:-) HTTP://WWW.ABRAM-MAKEUP.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
Pani Joanno Pani się lepiej już tak nie chwali, bo dobra wizażystka nie musi sama siebie reklamować w internecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karismo Kraków
A ja jestem własnie po probnym makijażu, jestem bardzo zadowolona.Makijaż delikatny, oko fajne rozświetlone. Malowałam się u p. Magdy Chochół. Początkowo miałam malować się u p. Szajnar ale był problem z terminem.. Prblem mam niestety z fryzurą- znacie kogos kto robi jakies fajne upięcia? Interesuje mnie teren Krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaMakeUP
jeśli szukasz dobrego fryzjera polecam Agnieszkę Łatkę i zresztą całą ekipę w Avant Apres na ul.Kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuććoe na luz
makijaż za 600zł? a mnie krytykowali że dużo zapłaciłam jak płacilam 250 razem z probnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia1984
Polecam wizażystkę z Warszawy Annę Żurawską. Miła pani z dużym talentem, bardzo dobrze wykonuje swoje zadania za niską cenę. Podaje jej stronę http://metamorfozastudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Szczecin to bezapelacyjnie polecam p. Adę Zacharewicz (www.makijaze.szczecin.pl) która z twarzą czyni cuda!!! Wykonała mi makijaż ślubny, który nosiłam przez dwa dni, choć nie powinnam się przyznawać ;) hihi makijaż był bajeczny, taki jak chciałam, i nic się nie swieciło na twarzy a to ważne. Polecam polecam i jeszcze raz polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod lewe oko,pod prawe oko i makijaż masz na 3 tygodnie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia111111
Hejka! Chcialabym polecic wizażystke Martynkę Przybyszewska, zrobiła mi na ślub najpiekniejszy makijaz na świecie, goscie mąż byli zachwyceni, wygladalam calkiem inaczej, pieknie ale nie bylam wymalowana, Martys podkresila tylko to co we mnie najpiekniejsze:*dziekuje, Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaatkaaaa
Jam makijaz slubny robiłam w Black Pearl, kolo Galerii Krakowskiej. Byłam bardzo zadowolona, makijaż prześliczny, naturalny i co najważniejsze bardzo trwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika12345678
Moja siostra makijaż ślubny robiła w salonie Black Pearl w Krakowie przy ul Szlak. Kosmetyczka zrobiła jej bardzo naturalny makijaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, od jakiegoś roku zajmuję się wizażem, jestem też studentką kosmetologii, zapraszam na tani makijaż, hennę, depilację woskiem, kawitację i itp kontakt makijazkielce@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zajrzeć do poradnika jak to ma wyglądać i dlaczego? karinazienkiewicz.com / makijaz-slubny-poradnik-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka22
No co wy? Ja wolałabym postawić na profesjonalną makijażystkę taką jak Pani Szajnar z Krakowa. Widziałam na jej stronie tutaj http://szajnar.pl/ jak malowała inne dziewczyny i szczerze mówiąc chciałabym spotkać kogoś takiego w mojej okolicy. Samemu malować sie na właśny ślub to jak dla mnie przegięcie. Pare groszy sie wyda i wyglądasz jak książniczka a nie zombi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za miesiac biore slub i na makijaz slubny jestem umowiona do salony Black Pearl w Krakowie przy ul Pawiej :) bardzo mi sie podoba, jak tam maluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×