Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lelek zbycho

Co myslicie o takiej kobiecie?

Polecane posty

Gość Lelek zbycho

Znam taka, ktora ma chlopaka spotyka sie z nim, ale jednoczesnie spotyka sie z zonatym.Niby z chlopakiem laczy ja cos wiecej, ale z zonatym sie spotyka bo.... no wlasnie o co chodzi? jest mloda, wiem ze kocha swojego chlopaka(moj kumpel) ale widzialem ja jak z takim jedny co ma zone do samochodu wsiadala. Nie wiem czy powiedziec kumplowi i co mam wogole o niej myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffff
a mozę się kumplują? ja tez mam faceta a spotykam się tez z innym - ktory jest moim kumplem od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelek zbycho
Wiem, ze flirtowali troche w barze, jakies usmieszki, spojrzenia jak jej chlopaka nie bylo, raz przez przypadek ktoregos dnia widzialem jak wsiadala do jego samochodu. Spotykalismy sie wielokrotnie w pubie znajomi ten zonaty ze swoimi znajomymi. Cos miedzy nimi iskrzylo a ktoregos dnia widzialem ich razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelek zbycho
Moze sie kumpluja tylko dlaczego to ukrywaja,niby nic tylko takie dwuznaczne spojrzenia,on jest zonaty i nie mieszka w naszym miescie, tylko studiuje. jakos dziwnie ze sie kumpluja, spotykalismy sie kilka razy w pubie on ze swoimi znajomymi i nasza paczka, a pozniej widzialem ich razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelek zbycho
Dodam ze jest duzo starszy i wczesniej go nie znala, poznalismy go wspolnie jakie 2 miesiace temu i spotykalismy go tylko w tym pubie z jego znajomymi. To nie jest jej kumpel ani przyjaciel od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawa bardzo dziwna
Mysle, ze to jakis flirt, cos sie moze rozpoczynac, skoro razem poznaliscie tego starszego zonatego ona go wczesniej nie znala cos miedzy nimi iskrzylo... Mlodej spodobal sie starszy facet z kasa i sie zabawia a zonaty korzysta z mlodej dupki i oszukuje zonke ze niby studiuje a dupke inna obrabia fuj taka panienka gowno warta zero morale a ten facet wykorzystuje sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi jak zwykle
o to samo sponsoring dowartościowanie się, rywalizacja między kobietami bo skoro kocha swojego chłopaka...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wtrącaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek zbycho
Powiem kumplowi po co mu taka lala, ktora go oszukuje, za nim panny biegaja wiec... a ta jego poprzedni zwiaek rozwalila a teraz z zonatym sie prowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewex
to chyba zwykła dziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mysle ze to zwykla
dupodajka a do tego nastepny zwiazek rozwala, ehh niektore to maja dupe zamiast mozgu ]Powiedz kumplowi co i jak i niech ja zastawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solnyszko
dziwka, nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też niekiedy wsiadam do samochodu, którego kierowcą jest żonaty facet - czy w związku z tym jestem zdzirą? a co z tymi co jeżdżą autobusami, albo tramwajami - o metrze nie wspomnę, bo to tylko w stolicy ? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mysle ze to zwykla
ej katarzynka przeczytaj calosc, to nie byl jej kumpel i nie mowa tu o tramwaju, poznali sie paczka z jego paczka w pubie, koles tam studiuje, dojerzdza zinnego miasta ma zone wczesniej nie znal tej panny a ta pokryjomu sie z nim spotyka do tego widoczne byly usmieszki i flircik wyciagnij wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek zbychu
To obcy koles ok. 30, oni sie spotkali wieczorkiem, ta szybciutko taka przestraszona ogladajaca sie na boki wsiadla do jego auta, ciekawe co na to jego zona czy tez bylaby zadowolona ze malolate wieczorowa pora wozi, ktora poznal w pubie, bo z pewnoscia nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie pytanie źle zostało postawione :O:O:O bo wg mnie brzmieć powinno : co myślicie o takim facecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilof
A może to nie kolegi laska a twoja?co?i nie wiesz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co sądzisz
o facecie, który ma babke i spotyka się z mężatką ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek zbychu
Ona tez ma chlopaka oj katarzynko, cos z czytaniem ze zrozumieniem p[roblemy, a poza tym ja o kolesiu tez dobrze nie mysle, ale mam go gdzies o kumpla mi chodzi, ktorego dziewczyna z zonatymi sie szlaja po nocy, a ten zonaty to mowilem ze chce pewnie wykorzystac to zwykly dupek pewnie no ale co myslisz o kobiecie ktora ma chlopaka twierdzi ze go kocha a z zonatym sie prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek zbychu
kurna przeciez pisze ze kolegi,i nie wiem czy mu powiedziec, jego poprzedni zwiazek rozwalila. ja ja zauwazylem po prostu z tym gosciem jak sie spotkala, a wczesniej spotkalismy go z jego znajomymi w paubie kilka razy to obcy chlop. Wkurza mnie ta panna bo kumpel fajny gosc wogle to zle ze to widzialem mialbym spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona rozwaliła jego poprzedni związek, a to niby w jaki sposób ?:O:O:O bo jeżeli dla niej porzucił swoja byłą już partnerkę, to znaczy, że sam sobie rozwalił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilof
Oj coś mi się wydaje,że to twoja panna,inaczej byś się tym tak nie przejmował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek zbychu
Ok katarzynka nie bede opowiadal jak bylo ok? fakt co robi teraz a wczesniej strasznie mieszala w jego poprzednim zwiazku ale to przeszlosc teraz szlaja sie z zonatym facetem poznanym w knajpie jakies 2 miesiace temu, razem gadalismy my i jego kumple kilka razy, to nie byla znajomosc ani koleza\enstwo takie aby on wozil ja gdzies, ot obcy facet z ktorym dobrze sie w pilkarzyki gralo, a tu nagle widze ich razem a koles zonaty i dzieciaty a ta ma chlopaka mojego kumpla i go oszukuje.Oboje sa beee facet to dupek a ona? to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek zbychu
ok kilkof niech bedzie ze moja, przeciez to net i co za roznica, pisze ze kumpla bo kupla ale jak chcesz moze byc moja, ja pierdziele co za ludzie do takich pierdol sie czepiaja a na pytanie odpowiedziec nie potrafia: Co sadzicie o takiej pannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×