Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenna....

Dieta hollywoodzkich gwiazd....

Polecane posty

Gość wiosenna....

czy ktoś słyszał ? i stosował taką dietkę ? :) Słyszałam że w 10 dni ---> - 5 kg.....proszę piszcie.......:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna.....
nikt nie stosował? a moze ktoś sie skusi....? przedstawie króciutko na czym polega. A więc codziennie te samo śniadanko kawa z odrobinąmleka, jedna pomarańcza lub jabłko,dwa jajka na miękko,kromka chleba graham. Obiady to chude mięso + warztwa, sałata...Dozwolony na tej diecie jest biały chudy ser, jogurt naturalny, mleko, szpinak, chuda szynka, tatar, mała porcja ryżu.....dietka jest w sumie niezła...:) może dałoby sie wytrzymać te 10 dni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakos ciezko mi uwierzyc zep ojdzie az 5kg /10dni no chyba ze wazy sie naprawde sporo....co do jedzonka to nie jest jakos specjalnie malo , sadze ze da sie wyzyc nawet i 3 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna......
trzebabyłoby sprawdzić :) a dieta została przedstawiona w kwartalniku '' super linia'' nr.3 2004 r......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna.......
chciałabym tak z 5 kilo..:)może się skuszę , wydaje mi się że jest lep sza od kopenhaskiej....a tę tez przechodziłam i miałam 4 mniej:) Ale ta jest mniej regorystyczna więc byłoby łatwiej ją przejść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu no kopenhaga to faktycznie dosyc ostra i z pewnoscia dla zdeterminowanych,musisz niewiele wazyc skoro tylko4kg poszlo na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna........
...no..ważyłam 66kilo przy 1.61 wzrostu. a teraz waże 63.5....i przydałoby się trochę zrzucić:)...ale jak to ciężko idzie!!! i słodycze kuszą.....mogę spytać czym ty zastępujesz słodycze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka czyzbys
uwazala ze dieta bialkowa jest sluteczniejsza od innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wyglada prawidlowa bialkowa ale wiem ze tak jak ja jem to dziala,przynajmniej dziala w ten sposob ze nie mam ochoty na slodycze :) stosuje jedna wazna zasade-im blizej wieczoram tym mniej weglowodanow :) praktycznie wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! na tej stronie ja znajdziesz ale nie wiem czy cie to zadowoli... www.dieta.boo.pl/dieta-hollywoodzka.php jesli ci sie ona nie wyswietli to wejdz na głowna ta strone www.dieta.boo.pl/ podobno d.hoolywoodzka trwa 18 dni i chudnie sie 4-7 kilo, wiec lepiej stosowac kopenhaska bo jest krotsza papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×