Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jusdkjbk

glupie pytanie......ale prosze o odpowiedz

Polecane posty

Gość jusdkjbk

nie jestem z nim od ponad roku a on od pewnego czasu zaczol sygnaki puszczac czasmi sms ja to olewam aha i wiem ze ma laske czy jsk mu odpuszcze to co sobie pomysli? moze to naturalne ze mu puszcze a jak znow wyjdzie ze mi zalezy tzn ze on tak bedzie mysal a roztalismy sie przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mu nie puszczaj! pewnie ma jakis kryzys i sobie o tobie przypomniał! jak chce to niech zadzwoni albo przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, sygnałka możesz odpuścić. nic takiego- strzałka. a może warto, bo bedziesz wiedzieć jak on podchodzi do tej sprawy. w razie czego olej go, jesli będzie wysyłał jakieś niedwuznaczne znaki mając dziewczynę. ja przynajmniej bym odpuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym odpuscila.Przeciez to nie znaczy od razu ze na niego lecisz.No chyba ze rozstaliscie sie w niemilych okolicznosciach i zostaliscie wrogami.Jesli rozstanie bylo pokojowe to puscilabym sygnal.Ale pamietaj aby byc czyjna i zeby wszystko w razie czego bylo na Twoich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty byś chciała,żeby jakaś była puszczała sygnałki do Twojego faceta??? Zastanów się i odpowiedz gotowa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty byś chciała,żeby jakaś była puszczała sygnałki do Twojego faceta??? Zastanów się i odpowiedz gotowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diegusia, to różnica- puszczać strzałki i odpuszczać... Autorka topiku nie zastanawia się czy puścić mu -------->, tylko, czy odesłać tą, którą już od niego dostała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diegusia ale to nie ona zaczela z tymi sygnalkami.Jezeli on do niej dzwoni to dlaczego ona ma sie zachowywac jak dzikus? W koncu moga zostac kumplami.Sygnalki jeszcze o niczym nie swiadcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe tez że pokłócił się ze swoją laska i puścił ci sygnał, żebys mu odpuściła - dzieki czemu zdenerwuje swoją byłą albo chociaz sprawi że będzie zazdrosna.. ja bym nie odpuszczała... albo odpusciłą pobawiła się nim a potem perfidnie kopnęła go w dupę..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram napaloną dziewczynę...moje zdanie powidziałam i tyle,nikogo nie chcę urazić,ale prośba była o odpowiedz to odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuszczając mu strzałkę, nic złego nie zrobisz. to tylko najwyżej o nim xle swiadczy, ze Ci puszcza. A i tak myślę, że to żadna zbrodnia. poza tym jakbym ufała swojemu facetowi, to nie byłabym zazdrosna, nawet jesli jego była odpuściłaby mu strzałke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojego chlopaka laska była puszcza sygnałki po to żeby mnie wkurzyć i niekiedy jej się to udaje,dlatego wiem,że takie coś nie ma sensu...nigdy nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi i co myśli ta druga strona.....!Po co sobie wrogów i kłopoty robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka musi teraz przetrawic to co zostalo tutaj napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz mu
że pomylił numer telefonu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusdkjbk
dziekuje wam wszytkim za rady:) no wiec wlasnie to nie ja zaczelam mu puszczac tylko on a ja jeszcze ani razu ale jak bede miec dola albo depresje puszcze mu a moze napisze sms co u niego co sie stalo ze o mnie przypomnial a rozstalismy sie hm no pokojowo tylko wiecie jak to jest ma sie byc znajomymi a on sie nagle przestal odzywac i owgole zeby nie ranic jak kiedys napisal poztym byl dupkiem ale coz chyba nas cignie w wiekszosci do takich moglabym miec teraz faceta dobrego milego i wogole ale to nie jest to i niechce go ranic a od czasu kiedy byly zaczol puszczac sygnalku kurcze mysle o nim ale uprzedzam i tak wiem ze nic z tego nie bedzie nie rozwale zadnego zwiazku a poztym to niemialby sensu chocby nawet byl wolny tak sobie przynajmniej mysle aha wlasnie on zawsze traktowal mnie jak lester na jakas rane i temu z nim byla i sie rozstalam a teraz jest sczzesliwy przynajmniej na tekiego wygalda nie wiedilam go odkad sie rozstalimsy zmienilam sie on podobno tez tylko znam jego kolega i ostnio sie spotkalm a on chodzi z moja kolezanka wiec z tad to wiem p.s. przeprszam za pismo byki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to będzie
twój największy błąd, daj sobie z nim spokój i tak nic z tego nie będzie, nie oszukuj się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picz Blak
nie ma glupich pytan:D jaaasne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj musisz postepowac z nim ostroznie.Jezeli piszesz,ze zawsze traktowal Cie jak plaster na zlamane serce to daj sobie z nim spokoj.Ten facet nie zasluguje na Ciebie.Kazdy ma prawo do szczescia ale takiego prawdziwego.Ja nie chcialabym byc tylko pocieszycielka a on widac tak Cie traktuje.Nie daj sie i badz dzielna.A sygnalek? Hmmmm ja bym odpuscila.To przeciez o niczym nie swiadczy.Ale on musi wiedziec gdzie jest granica.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×