Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja w krainie niepewności

udowodnić romans

Polecane posty

Gość Alicja w krainie niepewności

Niedawno zobaczyłam w billingu telefonu komórkowego męża rozmowy telefoniczne z jego atrakcyjną koleżanką z pracy. Nie było ich dużo, ale fakt ich występowania wydał mi się niepokojący. Kiedy pokazałam mu billing i powiedziałam, że wiem do kogo są te telefony i chcę wyjaśnień, w jakim celu zostały wykonane wykazał ogromne zaskoczenie, i wręcz nie wiedział co powiedzieć. Skończyło się na braku konkretnego wytłuumaczenia, bo "nie ma tu czego tłumaczyć", nic się przecież nie stało a rozmowy były o tzw. duperelach. No i na koniec tylko - ja cię nie zdradzam. Hm... a może odkryłam to we właściwym momencie? Po prostu jeszcze nie zdążył. Dodam tylko że jesteśmy małżeństwem z 12-letnim stażem i zawsze uchodziliśmy za wzór. A mnie nieczego nie brakuje. Czy jest to więc fałszywy alarm, czy rzeczywisty alarm? Mężowi zawsze ufałam, ale nie ufam kobietom. Proszę, uświadomcie mnie, bo żyję teraz w stresie czy mój mąż jest w stanie emocjonalnie i fizycznie zaangażować się w związek z inną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mający kochankę
Jak będzie chciał to i tak zdradzi...teraz zobaczysz, że na następnym bilingu nie będzie żandej rozmowy..a niepwność pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mysle
badz ostrozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×