Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teriza

Samo białko?

Polecane posty

Gość same ulozymy
menu ,opierajac sie na tabeli zawartosci weglowodanow i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
no wlasnie :) a podoba wam sie ten pomysl? moze wyprobujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
na tym pierwszym linku jest jadlospis tylko trzeba wejsc jadlospis pod nazwa dieta lutza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) nabiegłam się dziś 3,600 i zjadłam 975 kcal czyli jest oki mam nadzieje ze wytrzymam juz bez jedzonka. Zrobilam sobie herbatke miętową (z prawdziwej mięty nie tam zadną z torebki ) i zastanawiam sie co tu dzis jeszcze robic :) qrcze mam ochote na grejpfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
to zjedz :) kurcze,ja pozarlam dzisiaj paczke orzeszkow :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkujący
U mnie też kolejny (3) dzień na diecie minął - 1900kcal za mną, ale zastanawiam się, czy nie za mało wcinam. Poczekam jeszcze trochę i najwyżej skoryguję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkujący
Nie mam pojęcia ile ważę i mnie to w ogóle nie interesuje (coś koło 80kg - ale dokładnie ile, to naprawdę nie wiem, przy 182cm). Ważne jest to, jak wyglądam. 1900kcal przy zapotrzebowaniu na poziomie 2700kcal da mi spadek wagi w 2 miesiące ok. 6-7 kg, głównie samego tłuszczu (a nie wody i mięśni). Dużo ćwiczę, ale moję mięśniątka :) przykrywa warstwa tłuszczyku, której chcę się pozbyć, żeby ładnie odsłonić mięśnie. Kiedyś stosowałem diety cud -> 1000-1200kcal przez bardzi długi czas, na zmianę z efektem jo-jo, i spaliłem tyle mięśni, że jak teraz o tym sobie przypomnę to mi smutno a oczywiście na jo-jo nabierałem sam tłuszczyk :( Nigdy więcej takiego błędu, na szczęście zmieniłem o 180 stopni nawyki jedzeniowe i teraz będzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak ogolnie jestem mało ruchliw, siedzacy tryb życia, wiec biegam codziennie ale mysle ze moj 1000kcal jest dla mnie odpowiedni dlatego ze sie nie głodze i jem to co zdrowe wiec mysle ze tez powoli osiagne swoj cel mam jeszcze 9kg do zrzucenia. Ostatnio nic mi waga nie spada Ale uda mi sie prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka totalna
teriza - mierzylas sobie zapotrzebowanie na kcal? bo 1000 to naprawde za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkujący
1000kcal na diecie to stanowczo za mało :( Duże szanse na jojo, spalanie mięśni, spowolnienie metabolizmu, pogorszenie stanu zdrowia, brak sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
ta wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do 1000 to dla mnie naprawde w sam raz. Bo jestem caly dzien najedzona i ani troche glodna wiec chyba nie jest zle a poza tym to nie wiem chyba musialbym wstawac o 6.00 i jesc snaidanie aby zdazyc zejsc przez caly dzien te np 1500 albo inzcaej opychac sie przy tych posilakch ktore jem teraz a to chyba nie o to chodzi. Jedyne rozwiazanie to chyba moglabym slodyczami nadrabiac sprawe a to juz wogole do d... pomysł :) wiec sami widzicie . A tak wogóle to ostatnio nic nie chudne wiec jzu wogole nie wiem o co chodzi :\"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
porazka totalna ......to bylam ja ja na wage narazie nie wchodze.bedzie dobrze,nie martw sie. moze metaboilzm nie pracuje......rozruszaj go troche:) moze jednak wiecej kalorji? i co zjadlas ten chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb jem, i grejpruta tez zjadłam wiec przekroczyłam 1000kcal ale sie nie martwie. a metabolizm mam chyba w porządku bo chodzi o przemiane materii tak? czyli jak czesto do WC :)) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
Hihi, Teriza, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no bo jesli do WC to ja kojarze ze to jest Przemiana materii a Metabolizm ?? nie wiem skad mam wiedziec biologie mialam ostatnio w podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
Metabolizm = przemiana materii !!! Google się kłaniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
cale szczescie ide jutro na silownie. musze spalic te ochlapy! a z bieganiem to cie podziwiam,serio. nie lubie biegac. ale wiesz co zauwazylam? ze na biezni tasmowej nie mecze sie tak szybko jak na normalnym joggingu. ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dzis chlopak doradzil abym biegala na palcach a nie na pięte i szybciej mi szło :) PS.Mam motywacje do biegania w koncu bede policjntką... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
pani szeregowa policjant? kupilam krem ujedrniajacy dzisiaj. ciekawa jestem czy cos wskora bo biust maleje w szybkim tepie. szkoda tylko,ze kg tak szybko nie ubywaja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam kiedyś o sile sugestii...jak sobie wmówisz to tak właśnie bedzie :P wiec wystarczy mocno wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×