Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna wielka stopa

Mam duże i szerokie stopy. Jakie buty byłyby najlepsze.

Polecane posty

Gość Panna wielka stopa

Jestem szczupłą osobą, a te stopy spędzają mi sen z powiek, może nie są o tyle duże co strasznie szerokie. Kupiłam śliczną sukienkę ślubną, najlepsze buty pewnie byłyby te ze spiczastą końcówką, ale w moim przypadku to niemożliwe. Byłam dosłownie wszędzie, a buty, które pasowałyby mi do sukienki były na mnie za małe:( wkrótce ślub, a ja wiecznie martwię się skąd wytrzasnę buty. Na codzień chodzę w butach sportowych, nigdy nie zakładałam szpilek, bo w żadne moja stopa się nie mieściła. Co ja mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumofilce z profilowaną
wkładką :D na wysokie wody :D:D:D będą dobre jak będzie deszcz padał :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
Tzn masz sliczne stopy. A te piekielnie ostre oblesne szpice frytki juz sa dawnoi nie modne. Przeciez sa sliczne balerinki z okraglymi noskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna wielka stopa
Tak tylko zależy mi też na tym, żeby te buty były w miarę wysokie, niekoniecznie obcas, ale coś na grubszym koturnie, narazie nie znalazłam fajnych butów. Jak dalej tak będzie to rzeczywiście założę gumofilce. Mam ładnie, zadbane stopy, przeszkadza mi tylko ta szerokość, najlepiej pewnie bym się czuła w sandałkach, ale nie wiem czy takowe byłyby odpowiednie do sukienki. Buty ślubne nie mogą być nawet troszkę przyciasnawe, już wielokrotnie na ślub koleżanki założyłam za ciasne buty byleby tylko ładnie wyglądać, a rano umierałam, wręcz wyłam z bólu. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o rady..... palca przecież sobie nie obetnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkkkkkkkkkkkkkk
:P,:D,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale balerinki na obcasie też można kupić. Skracają obtycznie stopę no i są dość szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię doskonale... Mam rozmiar buta 42/43, no i spróbuj tu kupić buciki (nie buciory!) na własny ślub... Miałam totalnego farta, bo przypomniałam sobie jakie buty udało mi sie kupić na swoją studniówkę kilka lat wcześniej. Były to buty firmy RYŁKO. Przystępna cena, wykonane ze skóry, białe, kremowe, na obcasie i bez... Nie wiem gdzie mieszkasz, ale możesz wyguglować sobie gdzie mają najbliższy sklep... Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm tak sie zastanawiam
Pociesze CIe:). Mam inny problem. Nosze rozmiar 39 - 40, natomiast moje stopy sa niesamowicie waskie. O dziwo to tez jest problem. Mam waskie stopy i bardzo delikatna skore. Prawie wszystkie buty "lataja" mi na stopach i to ciagle przesuwanie sie nogi w bucie powoduje obtarcia. Tez musze szukac butow szczegolnie uwaznie. Mysle o sandalkach, tylko tez musza dobrze paskami trzymac stope, bo inaczej moje nogi "wychodza" z butow i laduja na chodniku. uszy do gory, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm tak sie zastanawiam
A tak w ogole to najlepiej chodzi mi sie w butach niesportowych takich, ktore maja nieco uniesiony przod, ale takie na slub nie sa chyba eleganckie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-luśka
Ja bym też poleciła buty ryłki tam jest duży wybór i w dodatku masz dwie tęgości choć ta druga mniej popularna nie zawsze jest dostępna w sklepie. Poza tym wiele osób wypowiadało się o tychże butach w samych superlatywach, więc sama chyba kupując sobie ślubne buty skorzystam z ich oferty a mam ten sam problem co Ty czyli stópkę nie dość ze szeroką to jeszcze w rozmiarze 39/40. Jeszcze jednym problemem jest to że nie mogę mieć wysokiego obcasiku bo mój facet jest mojej wysokości więc ja na szpili przy nim wyglądałabym raczej śmiesznie. Całuski i powodzenia w szukaniu ps. i koniecznie daj znać jak Ci poszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka....
Też mam szerokie stopy ... Najbardziej wstydzę się chodzic w klapkach bo wyglądam jak kaczka ... Nienawidzę ich ... ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doliniarz 1964
Witam! ile cm maja wasze szerokie stopy ? ja mam szerokosc 10,5 do 11cm. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doliniarz 1964
No tez tak uwarzam! ale mysle ze sa szersze wiec dalej wpisujcie swoje i sie okarze . POZDRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płetwy...
10-10,5 i myślałam, że tylko ja mam taki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhj
ty masz problem bo masz szerokie, a ja z kolei mam za szczuple zeby ubrać buty bez zapięcia. mimo ze rozmiar dobry to i tak mi ze stopy lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płetwy...
jak widać odchylenia od nnormy w jedną i drugą stronę nie są ciekawe... a ja zawsze myślałam, że osoby ze szczupłą stopą mogą przebierać w butach jak w ulęgałkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam problem rozm 41 i dosc szczupla stopa, a jak na zlosc buty 41 robią strasznie szerokie:O w zime do kozaków przynajmniej moge grubą skarpete zalozyc ale latem :O na cywilny kupilam 40 byly przy male ale noga ladnie wyglądała na koscielny nei moge takzrobic bo nie dam rady przetanczyc calej nocy w zamalych butach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płetwy...
na ślub kupiłam dwie pary 1. do kościoła i do fotografa, 1 taniec i dokąd dam radę 2. do przetańczenia reszty wesela i były ecru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -hop3-
Noszę obuwie nr 37 i niestety mam z ich kupnem problem :( mam krótką, ale szeroką stopę i w żadne szpilki się nie mieszczę! nawet z japonkami mam problem, bo stopa mi się ''rozlewa'' i wystaje. adidasy po jakimś czasie też są rozciągnięte i wygląda to okropnie! gdy widzę w sklepach tyle pięknych butów na obcasie to płakać mi się chcę bo żadne na mnie nie pasują, są po prostu mega ścisłe i nie zrobiłabym w nich ani kroka! pomóżcie i podpowiedzcie jak mogę kupić sobie szpilki żeby były dobre. może znacie konkretnie jakieś sklepy, gdzie robią buty na małą i jednocześnie szeroką stopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie czy wy czytacie
daty z topiku??;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×