Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OUPiS

jak to jest z tym chrupkim pieczywem?

Polecane posty

Gość OUPiS

Jesć te wszystkie chleby WASA czy nie? Bo ja już nie wiem, czy to zdrowe i dobre na odchudzanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze czas zmienic
jadlam na diecie i musze przyznac ze spowolnily tempo chudniecia,szybciej spadalam bez wasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
jak to jest z tym pieczywkiem?zamierzam je jesc zamiast zwyklego ale sa rozne opinie....no i co jest najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUPiS
Ja obecnie wcinam wase żytnią... i nie wiem, czy tuczy tak jak normalny chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalorii w 100 g ma tyle co normalny chleb, tyle , że te kromki są takie lekki e i nadmuchane. Ja tam jestem tadek niejadek całe zycie, ale po dwóch kromkach takich wynalazków jestem głodna, a po malutkiej kromeczce razowca jestem najedzona aż do obiadu. Jak macie silną wolę, to dwie kromki Wasy są nisko kaloryczne, ale na pewno nie nakarmią na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.*.*.*.
kalorii to mają 2x więcej niż zwylky chleb bo chlebb ma zaleznie od rodzaju okolo 250 na 100 gram a wasa prawei 400. Kromka wasy to 35-40 kcal i sie nie najesz, a kromka razowego to 80 kcal i sie bardziej najesz :) wybór jest prosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankadietmanka
wasa ma wysoki indeks glikemiczny, dlatego zalicza się do produktów tuczących. niski indeks ma jedynie wasa pełnoziarnista, i ją można jeść bez obawy o tycie. żeby dowiedzieć się ile jej można zjeść nalezy sprawdzić w dietmanie. prawdopodobnie wszelkie dane o wasie pojawią sie w najbliższym czasie na jedzdobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile rzeczywiście
będzie to prawdziwy chleb razowy, a nie tylko zaciemniane karmelem pieczywo pszenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 3 miesiecy jem pieczywo chrupkie (wasa pszenne zwykle, ok. 22 kcal- kromka chleba bialego 128 kcal) i schudlam 11 kg. Zrezygnowanie z normalnego pieczywa bylo najradykalniejsza zmiana w mojej diecie bo jem czasem i pierogi leniwe, troche frytek, pije dosc czesto kakao slodkie itd. Nie umeczam sie generalnie, a nie tyje- wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy go jadalam
waga nie spadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUPiS
No niestety ciemno pieczywo to tylko zabarwiony karmelem zwykły chleb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OUPiS
Miało być, że często się tak zdarza, ze jest to tylko zabarwione białe pieczywo... ale ze mnie gapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba
pełnoziarnistego razowego jest pożywniejsza i zdrowsza niż 4 kromki chrupkiego a i ciekawostka nie można jeść tylko pieczywa chrupkiego i popijać go wodą bo pęcznieje w żoładku i może daje uczucie sytości ale niesety bywa niebezpieczna dla żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie oszustwo jak się patrzy :/ gowork.pl/opinie_czytaj,4687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×