Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasia_24

Ginekolog godny polecenia - WROCłAW

Polecane posty

Gość Kasia_24

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego ginekologa we Wrocławiu. Takiego, któremu mogłabym powieżyć prowadzenie ciąży. Jest to dla mnie bardzo ważne. Czekam na odpowiedzi, za które z góry dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakiej to ulicy nic nie m
nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLLLaaLaa
Witaj Ja chodze do Arkadiusz Szpyrko do Polikliniki na Grabiszynskiej bardzo dobry, miły i interesuje sie pacjentkami. A jesli chodzi o ciaze to moja siostra chodziła do dr Zurawskiego on przyjmuje w Dolmedzie prywatnie a ma dyżury na położniczym oddziale w szpitalu na Brochowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix92
Może komuś się przyda. Polecam dr Artura Kucharskiego ze szpitala Orthos w Komorowicach pod Wrocławiem. Świetny specjalista z cudownym podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja chodze tez do doktora szpyrko jest wspaniałym lekarzem ma dosc dobra opinie teraz przyjmuje na domejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mommytobe
A gdzie jest jakiś ginekolog specjalista od leczenia niepłodności? W Komorowicach ktoś będzie? Muszę mieć laparoskopię, a tam mam w sumie najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilenka
Piotr lachowski - świetny pan doktor, bardzo dużo gada i wyjaśnia :) Ja przezyłam już wielu ginów, bo staramy się o maluszka i on mi podpasował najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam dr Lachowskiego - zaszłam dzięki niemu w urpagnioną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyLady95
@mommytobe koleżanka @Kasix92 poleciła dr Artura Kucharskiego ze szpitala Orthos w Komorowicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja ze swojego doświadczenia, po wizytach o wielu różnych specjalistów w końcu trafiłam do doktora Macieja Zalewskiego w Orthos w Komorowicach. Super podejscie do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze polecam cały zespół Invicty. Ale jeżeli chodzi o lekarza, to miałam przyjemność leczyć się u Pani dr Krzemieniewskiej. Doktor podeszła do problemu profesjonalnie i poważnie. Najważniejsze – udało się osiągnąć cel leczenia, a to jest najważniejsze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×