Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość -inka-

Poradźcie, jak uczcić 25 rocznicę ślubu rodziców

Polecane posty

Gość bolon
Zrobiliśmy tak, że najpierw przygotowaliśmy taką pyszną kolacje, daliśmy rodzicom antyrame z dużą liczbą zdjęć od początku ich małżeństwa i do tego wykupiliśmy im masaż. Byli bardzo zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasszz
Słuchajcie, ja swoich rodziców wysyłam na tydzień do Egiptu. To będzie taki połączony prezent gwiazdkowy i na rocznicę. Ale jednak na samą rocznicę chciałem zorganizować przyjęcie niespodziankę, Nie mam w ogóle koncepcji. Bardzo chcialbym to zaangażować kilka osób z rodziny, wiem, że to nie stanowiłoby problemy, tylko dokładnie nie wiem co mogłoby być w takim przyjęciu, żeby było na prawdę wyjątkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more
Mi się najbardziej spodobał pomysł colazione - rodzice sobie odpoczną, pobędą razem ze sobą, będą mogli się nacieszyć swoją obecnością, a przy okazji mogą zjeść coś dobrego, napić się fajnego wina, poddać zabiegom relaksacyjnym -sama chciałabym taki prezent na rocznicę ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakąś salę wynajmijcie i pokaz fajerwerków??? Ja bym tak spróbowała zrobić. Potem jakiś piękny tort wymyślny - ja zamawiam bardzo często z tej cukierni: http://cukierniatortykatowice.pl/, zobacz jakie świetne teraz robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli prezent jest z cyklu praktyczny to ok,ALE NIE RÓBCIE W PREZENCIE ŻADNYCH DURNOSTOJEK !!bo rzadki ktoś się ucieszy ,ale często odwdzięczy się równie durnym badziewiem przy jakiejkolwiek następnej okazji,w gronie najbliższych dobre jest dawanie kasy-o ile macie takie zwyczaje np na inne uroczystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joburusma
Zorganizujcie im jakąś fajną kolację. Może Wam w tym pomóc taka osoba, która wie czym jest design żywności http://izabelaplociennik.pl/ Raz na jakiś czas można zaszaleć i zjeść coś, co naprawdę super wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DAJ IM BILET DO EDGIPTU ZA KTORY BEDA MUSIELI SAMI ZAPLACIC albo jakies gadzety w sex shopie wibrator dla matki a dla ojca gumo wa lale z ciasn pi.. Czka bo pewnie starej juz rozszerzona i paczke gumek i viagre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wyjście z rodziną czy przyjaciółmi to bym polecał restaurację Ganesh ( www.ganesh.pl ). To kuchnia tradycyjna, indyjska. Oprócz dań typowo dla dorosłych, mają też specjalnie przygotowane menu dla dzieciaków. Na czas oczekiwania ostatnio mój synek dostał kolorowankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może coś w eleganckim guście? mnie bardzo podoba się restauracja trzej kucharze kraków i mają dość obszerne menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze zorganziuj i jakos fajnie tą rocznicę. Np. urzadz jakas mala imprezke dla rodziny w ladnym miejscu. ja swoim wyprawilam w Dworku Bobrza www.bobrza.pl i było naprawde fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakiś weekend w hotelu ze spa? Coś, żeby mogli się trochę oderwać od rzeczywistości i spędzili czas tylko ze sobą. Taki czas tylko dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloom3
Myślę, że na pewno impreza w jakimś dobrym lokalu. Można też zdecydować się na tego typu występy akrobatyczne http://nashiart.com . Dzięki temu z pewnością będzie to niezapomniana impreza, którą będą pamiętać i rodzice i zaproszeni goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślisz o https://pokazy-iluzji.pl/ ? Moim zdaniem taki pokaz to świetna okazja na to, aby spędzili trochę czasu razem w dniu rocznicy, a "magiczna" atmosfera z pewnością pomoże uczynić ten dzień naprawdę niezapomnianym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zorganizowaliśmy rodzicom mini przyjęcie w Restauracji Tequila Rumia byli bardzo zaskoczeni tą niespodzianką ;) w końcu najważniejsze są właśnie takie spotkania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zgadaniu ze znajomymi moich rodziców postanowiliśmy zorganizować imprezę - niespodziankę. Zebrali się ich wszyscy najlepsi znajomi! To była dopiero niespodzianka. Zrobiliśmy sporo dobrego jedzenia, puściliśmy ich ulubioną muzykę z czasów młodości. O 24 postanowiliśmy zrobić pokaz fajerwerków - okazał się on możliwy do wykonania za sprawą petard zakupionych z Hurtowni K. Windorpski http://www.fajerwerkigorzow.pl/ . Wszyscy goście byli nimi zachwyceni a w szczególności rodzice. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak my robiliśmy prezent akurat na 30stą rocznicę ślubu rodziców, to też się długo naszukaliśmy, zanim zapadła ostateczna decyzja, wybraliśmy w końcu rejs statkiem po Wyspach Kanaryjskich z Itaki https://www.itaka.pl/rejsy-statkiem/pomysl-na-prezent/ i bardzo się prezent spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie iść wszyscy na rodzinną kolacje i tak uczcić rocznicę ślubu rodziców. Polecam restaurację instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. To piękne i wyjątkowe miejsce, mają bardzo dobre obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że rodzinny obiad w restauracji w tej okazji to jak najbardziej świetny pomysł. My byliśmy ostatnio na rodzinnym obiedzie w Chacie z Zalipia w katowicach. Bardzo fajna i urokliwa restauracja z pysznym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćert6578
jak macie większy budżet to może jakaś wycieczka? w Itace mają zawsze jakieś fajne oferty i promocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka12
Ja swoim rodzicom zorganizowałam mini-przyjęcie w ich ulubione warszawskiej restauracji - Akademii. Zaprosiłam najbliższych przyjaciół i rodzinę, wcześniej ustaliłam szczegóły z obsługą restauracji i zaprosiłam nic nie spodziewających się rodziców na obiad. Chodzimy tam często, więc niczego się nie domyślili wcześniej. Wszyscy byli zachwyceni, obsługa spisała się na medal, a rodzice do dziś wspominają ten dzień. Było pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka

Ja z rodzeństwem zorganizowaliśmy przyjęcie dla naszych rodziców na sali w rancho Colorado w Trzcielu, ponieważ ja z mężem wyprawiliśmy tam wesele i każdy był zadowolony. Rodzice byli bardzo wzruszeni, zaprosiliśmy około 30 osób, jedzenie było pyszne, sala piękna, wynajęliśmy również hotel na gości- pokoje ładne, obsługa również na plus- dobra organizacja, a ja z mężem mogliśmy przy okazji powspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolina

taka wycieczka wymaga większej kasy, a my wybraliśmy drzewo życzeń https://www.olx.pl/oferta/obraz-3d-prezent-na-30-40-50-rocznice-slubu-dla-rodzicow-rocznica-CID88-IDy87xy.html i za 120 zł mamy super prezent na taką rocznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris

zróbcie im imprezę niespodziankę 🙂 to jest idealna okazja. Jak mieszkacie koło Pruszkowa to w Kaniach jest bardzo fajna sala na takie imprezy: Astoria. My ostatnio robiliśmy tam urodziny i wszystko się udało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może elegancka kolacja w jakimś fajnym lokalu? Ja urodziny z rodziną często świętuję w restauracji włoskiej Venezia, która mieści się na Krakowskim Podgórzu. Może warto przemyśleć takie rozwiązanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×