Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzyciel erotyczny

a ja w moich erotycznych marzeniach to ...

Polecane posty

Gość Marzyciel erotyczny

No właśnie co Wy? Bo ja to, w erotycznych marzeniach - podczas masturbacji, uprawiałem już seks z moją ciotką, kuzynką i matką kolegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma w twoim środowisku rówiesniczek? obcych przy tym...tylko musisz kuzynki sobie wyobrażać? albo matki kolegów........... coś z tobą nie tak....przykre to ale prawdziwe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel erotyczny
Hmmm...no wymieniłem tylko te nietypowe, bo całą okolicę też już przeleciałem :) Najbardziej lubię obserwować z okna panienki i wówczas ... ale to już musi przejść do lamusa, bo nie ma to jak odczucia "live".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel erotyczny
Ahh ... może masz rację, że wybierałem często te, które były najbliżej w zasięgu, no i jakoś mnie kręciły - ale tylko na tę sytuację - masturbacja. P.S. człowiek coś pisze, chce się podzielić a tu od razu na niego najeżdżają i wyzywają od nienormalnych. Może z Tobą coś jest nie tak, że nie masz takich mysli ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy z nas ma jakieś swoje marzenia erotyczne....ale zapewne łatwiej to wszystko zrealizować ze stałym partnerem czy partnerką...... nie lepiej gdybyś poszukał sobie dziewczyny..........przecież jest ich wszędzie mnogo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel erotyczny
A ja w moich marzeniach, to przywdziawszy strój Batmana, biczuję wędzonym węgorzem panią Jadzię ze stoiska rybnego w naszym osiedlowym Lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel erotyczny
Wiem, wkrótce to się stanie jawą (lub kawasaki ;) ). Miałem parę spraw, które musiałem rozwiązać, żeby nic nie stało na przeszkodzie w ułożeniu sobie świetnego związki. Aczkolwiek nie wiem, jak rozwiążę wówczas sprawę tego co było do tej pory - bo t ow jakimś sensie mi się bardzo podobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przy biczowaniu....nie wiem czy wiesz....zajadanie draży jest nieodzowne....:) ich brak w ustach odbiera smak rozkoszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wtedy
gdy draze sa odpowiednio nieswieze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyutryutyu
to jak rozumiem z autopsji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzycieI erotyczny
zapomniałem, do węgorza najbardziej pasują draże orzechowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z Margaritta,Gdyż ja mam już 40 lat,onanizuję się od 27 i niewyobrażam sobie seksu z kimkolwiek po za mną samym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×