Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

/*-*

fotoodmładzanie twarzy laserem

Polecane posty

Gość do Malwa765....
Naprawdę??? Wiesz spadaj z tą twoją reklamą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna_foto
Hej, miałam robione fotoodmładzanie aparatem z technologią elos, moje znajome mi go poleciły i nie żałuję, że się zdecydowałam bo jestem teraz zadowolona z efektów. Tylko pytajcie o certyfikaty i przeszkolenie personelu, bo szukając gabinetu natknełam się na pewne oszustwa. Trzeba uważać, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile wam płaca za te reklamy
bo ja już żygam od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez te
fora to najlepsze miejsca dla gabinetow na reklamowanie swoich uslug, takie realia niestety. chirurdzy plastyczni robia to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam dziewczyny!
Ja jak widzę,że ktoś podaje nazwę gabinetu czy kliniki oraz nazwisko lekarza,to takie miejsca omijam szerokim łukiem i radzę robić to samo - gdyż te gabinety,kliniki i lekarze nie są warte żadnej, podkreślam ŻADNEJ UWAGI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca się zgodzę. Myślę, że każda reklama jest warta uwagi. Zawsze można wejść na stronę pooglądać jak wypowiada się lekarz, czy potrafi nazwać coś przystępnym językiem i czy ma zdjęcia przed i po zabiegach. Należy natomiast uważać na zdjęcia, które klinik otrzymują od producentów preparatów na których pracują. Jeżeli mają ich setki - to macie pewność, że są to zdjęcia ich autentycznych pacjentów, że mają doświadczenie i otwarcie powiedzą Wam czego należy się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_H
byłaaam na takim zabiegu :D kupiłam jakąś zniżkę no i poszłam :D rewelacja! na dodatek wcale nie bolało. W moim salonie akurat używali do tego urządzenia GB3 Glam Beauty i nie czułam, że w jakiś sposób może być to niebezpieczne albo mi jakoś zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sambada
Ja też byłam na fotoodmładzaniu i powiem Wam, że nie myślałam że to przyniesie aż taki efekt. Skóra wyraźnie nabrała koloru, pozbyłam się niechcianych zmarszczek, jednym słowem rewelacja. Jak chcecie wiedzieć gdzie byłam, to w Yasumi epil w Toruniu. Polecam, bo to naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też byłam i co
i gówno, wyglądam znacznie starzej niż przed zabiegiem, skóra wisi jak u mopsa, a reklamacji nikt nie przyjmie, radzę uważać na to całe fotoodmładzanie, bo tu same reklamy gabinetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajka873
W Studio Piękna w Krakowie robiłam zabieg, akurat jest promocja za 59 zł wiec super, skorzystałam i polecam. Fajne efekty. Pozbyłam się zmarszczek i przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan_nna
cześć, na kompleksową odnowę skóry polecam zabieg triniti, elosem, bardzo dobry zabieg. Efekty widziałam już po pierwszym zabiegu. Nie piszę gdzie robiłam bo zostanie uznane za reklamę a nie o to chodzi....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
pieprzycie jak potłuczone! robiłam w tym tygodniu fotoodmładzanie na IPL FR do tego masaż twarzy, maseczka 4 dni nie mogłam sie śmiać, twarz ściągnięta troszkę bledsza niestety, przebarwienia są nadal....a miało ich nie być podobno z czasem bedzie lepiej wybuliłam 400pl i co? jest prawie tak samo , jak przed więc, co wy robicie, że wam zmarchy znikają i cera jak u niemowlaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one tylko reklamują swoje gabi
nety, bo na to nikt nie chce chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusciłam pawia
czy tu choć jeden klinet napisał wpis? Jkie te gabinety nachalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Concordia może zabieg miałaś wykonany na jakimś lipnym sprzęcie, albo osoba która go wykonywała średnio dobrze umiała to robić? Wiem, że zaczerwienienia są normalne po zabiegu laserem, ale nie powinny utrzymywac się zbyt długo. Po kilku dniach powinno wszystko wrócić do normy. Zabiegi Harmony XL przynoszą niezłe efekty. To jest porządny sprzęt, nie żadna chińszczyzna no i przede wszystkim pamiętacjei żeby taki zabieg wykonywał lekarz, a nie kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam
ja naprawdę robiłam fotoodmładzanie laserem sPTF i jestem naprawdę zadowolona. miałam 4 zabiegi - mniej więcej co miesiąc. mam 40 lat. nie mam wielkich zmarszczek a chciałam raczej ujędrnić cerę. na zniknięcie kurzych łapek czy bruzd raczej nie liczyłam. no i patrzę, patrzę teraz w lusterko i widzę jędrną, ładną cerę... :)))) to naprawdę działa, tylko chyba zależy od naszego nastawienia - jak liczymy na cuda i na to, że zmarszczki znikną - to będziemy rozczarowane. Ale jak nasze oczekiwania są rozsądne - to uwierzcie mi, jest efekt. Moja buzia wygląda rzeczywiście młodo i zdrowo. Chyba wyrównał się jej koloryt, no i poprawiło napięcie... Generalnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz na operacjach plastycznych
mniej reklam, widocznie biznes się kręci?! A u was, zastój?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorynka567
Słuchajcie a czy któraś z Was może miała wykonywany zabieg IPL Pulsar jeśli chodzi o likwidacje zmarszczek ??? Szukam opinii, bo w Zielonej Górze z cec-efekt można teraz wykonać ten zabieg, a przed latem właśnie można byłoby go już zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośśśka2
Ja na razie odpuściłam sobie tego typu zabiegi i postawiłam na taką pielegnacje http://www.nantes.pl/seria-lift.html Czasami to kwestia zle dobranego kremu pielęgnacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to mawiaja
CZY KTOS ZNA DOBRY GABINET W WAWIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiring
Na fotoodmładzaniu nie ma oszczędzać, należy wybrać sprawdzony i dobry gabinet, gdzie zabieg wykona lekarz. Ktoś już wyżej wspominał o zabiegach Harmony XL, które faktycznie dają świetne rezultaty. Poza tym warto kupować zabiegi w pakietach, coraz więcej salonów ma taką opcję w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak fotoodmładzanie to tylko laserem Glam Beauty - najszybszy efekt i najbardziej widoczny - reszta to ściema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna.
Muszę przyznać, że zabiegi fotoodmładzania to super sposób na pozbycie się przebarwień i zmarszczek. Człowiek wybierze się kilka razy do Yasumi epil i efekt jest widoczny przez dłuższy czas. Wiadomo, że wydać trzeba, ale jest to na pewno potrzebne każdej kobiecie, nie tylko, żeby lepiej wyglądała, ale przede wszystkim lepiej się czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasumi epil ???-masakra
Yasumi epil to najtańsza sieć oferująca te zabiegi, ich sprzęt to najtańszy jaki może byc. MOze teraz widac efekty ale późniejszy zanik tkanki tłuszczowej nie jest wart żadnej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, bo fotoodmładzanie to dobry sposób na odmłodzenie skóry za pomocą światła, a podczas zabiegu można zamknąć drobne naczynka, pozbyć się zmian pigmentowych i pobudzić kolagen do działania, a przez to wzrasta napięcie skóry i spłycenie drobnych zmarszczek. Ja zdecydowałam się na zabieg harmony w Dermedzie w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dobra znajoma była na tym zabiegu i tak: 1) efekty są widoczne jak najbardziej, ale nie warto robić tylko jednego zabiegu, trzeba go powtarzać, ona np. chodziła do Denique raz w tygodniu, 2) jeden zabieg kosztuje coś około stówki, jakoś tak, więc to znośnie. Ilość zabiegów zależy od Ciebie, jak się umówisz z kosmetyczką... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking lekarzy. Jak wybrać dobrego specjalistę i nie dać się oszukać? http://goo.gl/sXx5Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,ja wykonywałam zabieg odmładzania laserowego laserem Fotona w Klinice Beautymed Dr Krzysztofa Mirackiego .Trochę obawiałąm się tego zabiegu ,ale lekarz bardzo profesjonalnie podszedł do tematu i widać było ,że ma doświadczenie.Nie był to przyjemny zabieg i oczywiście łuszczyłam się po nim ,ale polecono mi odpowiednie kremy nawilżające które stosowałam i efekt złuszczania nie był taki tragiczny.Obecnie moja skóra bardzo się poprawiła i widać dużą różnicę .Polecam zabieg i klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina1, Estetik na Sikorskiego 139 ?Jakie ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonada202
mialam fotoodmladzanie robione laserem sptf chyba tak sie nazywa, w krakowie robilam w laime i powiem tak, ze efekt mnie zadowolil, ale mam 30 lat i chcialam koniecznie zrobic sobie te zabiegi razem z mamą i mama (ma 54 lata) zrobila sobie taka samą serię i u niej widać zdecydowanie większą róznicę, nie wiem z czego to wynika, ale ma na prawdę świetny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×