Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

/*-*

fotoodmładzanie twarzy laserem

Polecane posty

Gość Jadusia
Yasumi epil polecam. Byłam na zabiegach fotoodmładzania, bo chciałam pozbyć się przebarwień i zmarszczek i efekt jest naprawdę super. Skóra wygląda o niebo lepiej, niż przed zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummma
Moja koleżanka była u siebie we Wrocławiu w Klinice Wiatroszak na takim zabiegu i musze powiedziec ze sama byłam bardzo zaskoczona efektami. Naprawde mega wypas jesli chodzi o wygładzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z moją poprzedniczką - też miałam odmładzanie laserem Glam Beauty i mimo iż wcześniej robiłam podobne zabiegi, dopiero te dały efekt. Skóra jest jaśniejsza, bardziej promienna i wygląda na zdrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka777
ja zdecydowałam się na serię zabiegów w http://www.cosmobelle.pl i moja skóra z zabieg na zabieg wygląda coraz lepiej:) myślę, że warto się zdecydować, twarz to jednak twarz i warto o nią dbać bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan 60
Czy sa panie z Elblaga lub okolicy,ktore odmladzaly twarz laserem u dermatologa,mam umowiony termin za tydz.i czytajac wypowiedzi,zaczynam sie zastanawiac :czy do Swiat buzia dojdzie do normy i czy beda efekty.... prosze panie o szczere wypowiedzi , dziekuje i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwoska344
Dobrze ze trafiłam na ten watek i mogę własnie teraz juz trafić na wlasciwy salon w Zielonej Górze. Na pewno własnie w takiej sytuacji już wiem gdzie trafić na zabieg foto odmładzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najepsze fotoodładznie to microfalówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonakobieta12
A ile zapłaciłyście za ten zabieg? Zastanawiam się właśnie, czy mu się nie poddać. Są jakieś skutki uboczne? Zapewne po działaniu laserem twarz jest przez jakiś czas przesuszona i zaczerwieniona? Ile taki stan trwał u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabieg robiłam w gabinecie pani Marzeny w Perfect Glamour we Wrocławiu, kosztował mnie 500 zł (twarz plus dekolt). Zabieg odbywa się za pomocą lasera e-light (ipl+rf) i jest praktycznie bezbolesny. Jeśli chodzi o powikłania to ja żadnych nie miałam, stan zaczerwienienia utrzymywał się ok. dwóch tygodni, ale jest do przeżycia. Po tym wszystkim będziesz zachwycona efektami. Ja nadziwić się nie mogłam, jak gładka jest moja twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zafundowałam fotoodmładzanie mojej mamie. Zabieg wykupiłam w tym gabinecie: http://www.drpernak.pl/ w Gdańsku. Mama jest zachwycona, wygląda młodziej i czuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym temacie zafundowałaś tacie i siostrze/ pani J/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja się trochę boję lasera i wciąż się nad tym zastanawiam, ale byłam na paru zabiegach LED (bezpieczniejsze) i też dają efekty, teraz zastanawiam się nad czymś takim http://www.vitalab.pl/447,rio-skin-revive.html moja siostra ma depilator tej firmy i wygląda na to, że urządzenia są spoko zastanawiam się tylko czy na dłuższą metę taka kuracja działa równie dobrze jak laseroterapia. Macie jakieś doświadczenia z lampami LED?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam raz na zabiegu fotoodmładzania IPL-em. Byłam bardzo zadowolona już po jednym zabiegu, zgodnie z zaleceniem mojej kosmetyczki miałam to powtórzyć po 2-3 tygodniach i miałam na to wielką ochotę, ale niestety brakło mi forsy i czasu i w zalecanym odstępie nie udało mi się powtórzyć. No a teraz to już "po ptakach", bo wiosna, słońce ostro przyświeca, a przy takiej aurze moja kosmetyczka już nie wykonuje tego zabiegu. Ale mam mocne postanowienie, że jesienią znowu wrócę do tego, bo skoro po jednym zabiegu widziałam różnicę, to po dwóch-trzech mogłoby być na prawdę fajnie. Póki co zaspokoję się kwasem migdałowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! W najblizszym czasie wybieram sie na zabieg fotoodmladzania. Moja kosmetyczka nie poinformowala mnie o tym, ze nie nalezy uzywac kremow z retinolem przed jak i po zabiegu. Czy to ma jakies znaczenie, oraz czy moge nadal udac sie na zabieg czy musze odstawic produkty z wspominanym retinolem i zmienic na inne, np. jakie? Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Przy zabiegach laserowych nie można używać żadnych kosmetyków światłouczulających. Dotyczy to paru godz. przed zabiegiem i kilkudziesięciu po. Ja byłam na fotoodmładzaniu w Lublinie w Salonie Olwin http://olwin.pl/oferta/fotoodmladzanie. Jestem po dwóch zabiegach. Efekty są super, a to dopiero początek, bo trzeba zrobić całą serię. Pani mi poleciła też odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji w domu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniell35
ja tam jestem ostrożna.Sama nic nie kombinuję, bo to tylko może zaszkodzić. Nie dawno koleżanka poleciła mi iść na wizytę do gabinetu medycyny elastycznej we Wrocławiu i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Za nim zdecydowałam się na jaki kolwiek zabieg , przeprowadzono ze mną profesjonalny wywiad, a potem zdecydowałam się na Skin Lowe bardzo przyjemny zabieg nawilżający i dotleniający skórę, po którym czuję się znakomicie.Polecam paniom przed letnimi upałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mamie fotoodmładzanie jako bon prezentowy na urodziny na Grzybowskiej w Body&Beauty Clinic i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglaszjcie sie dalej nuz widelec nabierze sie na te reklamy jakas naiwna......:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berczka
moja mama wykonywała zabieg fotoodmładzania w opolu w centrum medycyny estetycznej arkadia :) i wykonała chyba 4 albo 5 xzabiegów i efekt naprawdę jest sympatyczny ;) promienna i zdrowa cera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaKarolina
Szukam gabinetu w Warszawie,który wykonuje zabieg fotoodmładzania. Mam bardzo niefajny odcień skóry twarzy przez który wyglądam znacznie starzej niż wskazuje moja metryka:(. Macie może jakieś namiary ? Najlepiej gdyby salon był na Żoliborzu. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina Jaworska
Smutna Karolina , idź tam gdzie ja do N25. Teraz mają promocję z 580 zł chyba na 200 zł. Fotoodmładzanie twarzy + szyja. Naprawdę super kosmetyczka Pani Justynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam poddałam się zabiegowi fotoodmładzania kilka miesięcy temu, rzeczy zabieg do najmilszych nie należy ale jestem z niego zadowolona. Skóra jest fajnie napięta, rozświetlona i gładka. Sama byłam w centrum estetyki w Łodzi : http://www.beauty.com.pl/pl/fotoodmladzanie także mogę śmiało polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś robił fotoodmładzanie w Bydgoszczy/Toruniu? możecie kogos polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo Ci współczuję, że trafiłaś na złego specjalistę. Ja zabieg fotoodmładzania wykonywałam u doktora Mikołaja Pernaka (w Gdańsku) i nie mam zastrzeżeń, ani do efektu ani do kontaktu z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtansza opcje jaka znalazlam to tutaj www.centrumpodplatanem.pl ciekawa jestem jak to jest po tym zabiego, korzystal ktos może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja robilam sobie serie takich zabiegow, ale jestem jeszcze mloda, wiec dzialanie nie było może jakos mega widoczne, ale jednak. Mysle, ze przy starszej buzi byloby znacznie lepiej, w sensie wiekszy efekt. Ja robilam tutaj www.kurban.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×