Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

/*-*

fotoodmładzanie twarzy laserem

Polecane posty

Gość gość
Siemka laski, mam 23 lata i jestem fotomodelką, zauważyłam, że nie wyglądam już tak pięknie jak 18 więc zdecydowałam się na zmienienie swojego wyglądu zastosowałam IPL fotoodmładzanie, fakt musisalam troche uzbierac ale pracujac to nie jest duzy wydatek. Powiem Wam ze dziala! Extra efekt! Nie wiem czy znacie to miejsce, ale polecam wam Amaryllisa duzo sie teraz o nim mowi i moim zdaniem jest to super miejsce zapewniajace najlepszej jakosci uslugi. pozdrawiam. P.S nie ma sie czego bac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka K
Hej :) Ja mogę polecić nowy laser PicoSure, który dopiero, co został wprowadzony do Polski. Jest póki co tylko w 1 miejscu - w Klinice Miracki w Warszawie. Po 3 zabiegach (to chyba mało :D) efekty bardzo mi się podobają. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 45
Mają ten zabieg też w Studiu Ikona na Migdałowej. Tak jak dziewczyny piszą - efekt cudowny! Zwłaszcza jeśli idzie o zmarszczki mimiczne. Zabieg dość przyjemny, ale efekt jeszcze przyjemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda 999
No tak, ten laser PicoSure jest dobry. Zaryzykowałam (bo to nowość w Polsce), ale też jestem zadowolona z efektów końcowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie fotoodmładzanie to ciekawa metoda ale na razie robiłam tylko botox http://pytamy.pl/nick,kuroneko,profil.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja chodzę na zabiegi Fotoodmładzania IPL na twarz, szyję i dekolt. Uważam, że efekt jest genialny. Miałam dużo przebarwień i kilka popękanych naczynek, robiłam kilka zabiegów w odstępach czasowych, ale teraz moja twarz jest w zdecydowanie lepszej kondycji, przebarwienia znikły a skóra jest jędrniejsza. Zabiegi wykonywałam w CDiME Amaryllis w Bytomiu. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu na Starym Mieście mogę polecić z własnego doświadczenia salon l'bioline, bardzo profesjonalny gabinet, ostatnio na zabiegi fotoodmładzania były bardzo fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybranak
polecam bardzo fajny salon kosmetyczny w Warszawie na Ursynowie - Studio Ikona. profesjonalne zabiegi, również odmładzające, ale nietylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja zrobiłam sobie serię zabiegów Venus Freeze na twarz w salonie Vici w Krakowie. Już po jednym skóra była bardziej napięta. Po serii ośmiu zabiegów czuję się o dziesięć lat młodsza :) Te zabiegi są stosunkowo niedrogie więc warto się nimi zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą ofertę proponuje klinika Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) usytuowana przy ul. Pokornej w Warszawie. Skorzystałam z zabiegu falą akustyczną Storz Medical Duolith i jestem bardzo zadowolona. Zabieg rzeczywiście niweluje cellulit, a nie tylko obiecuje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska N
Nie jestem fanką ingerencji lasera w skórę. Moim zdaniem wnika za głęboko i powoduje nieodwracalne zmiany w skórze. Długi czas korzystałam z zabiegów mezoterapii igłowej, jednak ostatnio natknęłam się na zabieg transdermalporacji urządzeniem Dermation. Polega to na tym, że głowica urządzenia otwiera łączenia skóry i pory błon komórkowych, dzięki czemu substancje aktywne wprowadzane za pomocą głowicy rozprowadzającej, docierają w dużych ilościach w głąb skóry. Oprócz efektów widocznych od razu gołym okiem, zabieg ten pobudza naturalne procesy fizjologiczne. Super! Na pewno skorzystam też kolejnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zastanawiam nad odmladzaniem laserem picosure w beautymed w warszawie. jest to klinika pełna najlepszych specjalistów więc nie ma co się obawiać, ze coś pójdzie nie tak.zastanawiam się jednak jeszze czy to juz pora czy jeszcze poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankaszczecinianka
czesc, mialam wykonany zabieg laserem scarlet. Zależało mi na tym żeby skóra zrobiła się bardziej elastyczna i chcialam pozbyc sie nierownego kolorytu. Otrzymalam o wiele wiecej. Po pierwsze zaznacze ze jestem 3 miesiace po zabiegu i powiedziano mi ze mniej wiecej w okresie od 1 do 3mc nalezy sie spodziewac efektow. Do rzeczy: oprócz oczekiwanych przeze mnie rezultatow zauważylam ze moje lekko opadajace powieki juz nie opadaja, jakby splycily sie tez zmaszczki kolo oczu, nie mam juz przebarwien, mocno sie rozjasnily, skora nie jest zwiotczala, jest wyraznie gestsza w dotyku. Baaardzo podobaja mi sie uzyskane efekty, odmłodzenie ewidentne bez ingerencji chirurgów. Na koniec mogę dodać ze robilam w Szczecinie na Małkowskiego. Polecam wypróbować ten laser, efekty murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafa9
Znajoma była na resurfacingu, czyli laserowym usuwaniu zmarszczek laserem ResurFX w salonie Vici w Krakowie. Bardzo fajny efekt u niej widać ale wiem, że taki zabieg można zrobić tylko jeden raz na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam w łodzii Magnolie przyjmuje tam dr Fuchs , dobry i mądry lekarz Mam zaufanie a skóre mam tak serio 5 lat młodszą Spoko warto było choć to konkretny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że warto inwestować w takie zabiegi. Tak jak już ktoś napisał są skuteczne a co więcej efekt utrzymuje się bardzo długo. Ja w Warszawie mam sprawdzonego specjalistę od takich zabiegów, wykonuje je w klinice dr Krajewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiafi45
Zdecydowałam się na foto odmładzanie, mój pierwszy zabieg w życiu :) Czy ktoś może polecić klinikę w okolicach Chrzanowa, Jaworzna? Ewentualnie jakieś opinie na temat tej http://www.klinikaurody.org.pl/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabieg w bellezza.kalisz.pl i mogę zdecydowanie polecić. Efekty świetne i bez żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż no fotoodmładzanie to jest ponoć delikatnie bolesny zabieg i jak większość z Was mówi rzeczywiście dopiero po jakimś czasie jest widoczny efekt- ja sama po sobie nie wiem bo nie robiłam ale w mojej rodzinie namówiłam mamę ponieważ efekty starzenia sprawiły, że skóra mało elastyczna była i do tego bardzo naczynkowa. No mama jest dopiero po drugim zabiegu ale moim zdaniem jest zdecydowanie lepiej niż było. http://www.beauty.com.pl/pl/fotoodmladzanie No i zabiegi od 200 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak się zastanawiasz nad skutecznymi zabiegami laserowymi poczytaj sobie bloga albo książkę dra Marka Wasiluka, on tam fajnie pisze, co i jak działa i jakie możesz mieć efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to świetny zabieg na poprawę kondycji skóry i jej odmłodzenie. Pierwsze zabiegi wykonywałam z użyciem lasera IPL, efekty były zadowalające. Od jakiegoś czasu ten sam zabieg wykonuję w krakowskiej Clinic Vivien. Tam korzystają z nowszej technologii lasera Dual sPTF+ - http://vivienclinic.pl/fotoodmladzanie/ Teraz efekty wydają mi się chyba nawet lepsze, więc póki co nie planuję nic zmieniać. Warto pamiętać że zabiegi laserowe nie tylko jednorazowo poprawiają wygląd skóry, ale również wpływają pozytywnie jej kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście jestem za odmładzaniem innymi metodami niż laser. Sama byłam na kilku zabiegach odmładzających tutaj http://www.studioessenza.pl/ i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że laserowe odmładzanie twarzy to super sprawa, i w pewnym wieku każda kobieta powinna sobie to zafundować. Ja byłam już na 2 takich zabiegach w Krakowie http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/laseroterapia w tej klinice i bardzo sobie ją chwale. Pracownicy profesjonalnie podchodzą do każdego klienta i każdemu potrafią doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki to co z tym domowymy laserami ? sama się zastanawiam, eby sobie kupić takie urządzenie i pielęgnować skórę codziennie, w olnej chwili- niestety bardzo dużo pracuje i czasem ciężko jeszcze umawiać sie do salonu (juz nie wspominając, że nie mogę sobie pozwolić na 5 dni "wyjęte" z życia) Szukam takiego produktu. Z chęcią się podziele informacją jak znajdę :) coś polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dgorota
Ja na zabiegi fotoodmładzania chodzę do Studio Ikona w Warszawie. A jakość usług na prawdę na wysokim poziomie. Czuję się po nich rewelacyjnie. i na prawdę wszystkim gorąco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Centrum Kosmetyki Estetycznej w Rzeszowie Esthetic- Med, mają jeden z najlepszych gabinetów i podejście do klienta tez super. Polecam jak któraś z was szuka dobrego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×