Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje dlonie

mam dziwne uczulenie na dloniach-jakby poparzone..

Polecane posty

Gość gość
Jeśli jest taka na rękach wysypka to polecam po prostu iść do dobrego dermatologa, np. tu masz spoko kontaktu: http://ledanlodz.pl/uslugi-komercyjne/ na pewno ci doradzi. Mi pomógł się uporać z wysypką stosunkowo szybko i trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość koło wągrowca
Widze że posty są dość stare ale może pomogę.Zaczęłam bardziej intensywnie niż zwykle grzebać w środkach chemicznych typu aceton,cleaner itd.uczulenie takie jak opisujecie, swedzace i bolace palce a na poczatku wysypka z bablami z ktorych saczy sie woda. Potem schodzaca skora. Alergia w kontakcie. Tzn przez intensywnosc chemi poprostu sie na nia uczulilam. Nie bylam u dermatologa. Wystarczy dobra kosmetyczka z wiedzs dermatologiczna. Krem novate kupiony w aptece przyniosl ulge i orawie juz mam normalne rece. Lecz nie wolno go za dlugo i czesto stosowac. Polecam tak jak w ulotce czyli raz dziennie i to na noc. A w dzien wystarczy wazelina lub oliwka. Ogolnie nawet krem do rak. Byleby natluszczac. Aha zapomnialam rekawiczki lateksowe pogarszaly tez to uczulenie. Juz jest rewelacna dk tego co bylo a bedzie jeszcze lepiej .polecam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×