Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pańcia na włościciach

Czy to prawda, że szafę z przesuwanymi drzwiami można zrobić samemu?

Polecane posty

Gość fwefgrf
mam paxa z tym kwiatkiem 3koła ale fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest pax ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korfanty_idelfas
Można szafę zrobić samemu. Szafa 2,2 szerokości, 2,46cm wysokości , w środku 10 polek, 4 szuflady i wieszaki jeden nad drugim. Płyta kronopol jasna, 2 skrzydła 5 segmentowe w tym 2 segmenty ze szkła i pod spodem naklejka.System jezdny sevroll z łożyskami. Koszt całości przy samodzielnym wykonaniu - ok 1300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Dziewczyny faceci też tu zaglądają .Piszcie bardziej subtelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi pasym
Ludzie nie o to chodzi aby samemu wszystko robic bo gospodarka umiera skoro Ty zarabiasz to daj tez prace innym ale zarobki mamy marne i tak wlasnie kombinujemy ,czy szafa wykonana samemu jest tansza nie do konca policzcie wszystko dokladnie plyta usluga ciecia zakupiony sprzet do montazu i wielokotne wjazdy do sklepu a bo wkrety zle kolki itp o nerwach nie wspomne a jezeli to jest sttare budownictwo to beda one gwaantowane zapwniam (przerabialem temat) dlaczego przez firme wychodzi drozej a no dlatego ze szef placi skladki zus podatek od dzialalnosci musi zaplacic wynagrodzenie pracownikom itp ,a wiec moje dwie szafy wycenili na 5000tys 2,20 na 2,50 mowie pogielo pojechalem do sklepu meblowego sprawdzilem ceny Pan powiedzial jaki sprzet bedzie potrzebny i wyszlo jakies 3250zl do tej kwoty trzeba dodac wlasny czas i paliwo i modlic sie aby wszystko bylo ok a wiec decyzja byla jednoznaczna Firma nam to zrobi i decyzja byla wspaniala bo takich spryttnych rozwiazan sami bysmy nie zrobili a kreatywnosc tej firrmyy byla wspaniala i droga pantoflowa polecielismy ich znajomym ,jak sie szafy budowaly to my z dzieciakami pluskalismy sie w jeziorku ,pozdrawiam i sorki za bledy ale mam rozbity dotyk w tlefonie z ktorego pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi pasym
A zapomialem dodac ze mamy w niej koszyki wysuwane na drobne rzeczy , fajnie opadajaca deska do prasowania swiatlo led no i lustra na drzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlicja
Witam jasne, ze można tylko po co się męczyć masz narzędzia??. Ja polecam szafy wnękowe http://jfm-furniture.pl bardzo ładne wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×