Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabekńka

z połykiem czy bez - bez różnicy?Panowie?

Polecane posty

Gość jajacek
jeżeli kobieta wysmaruje sobie biust jej skura robi się ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajacek
dlatego moja nie połyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajacek
majka sprubój z wegetarjaninem powinno tobie smakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenmenoo
kobieta nie musi polykac, potem moze to wypluc na chusteczne. jednak jest ogromna roznica miedzy konczeniem w ustach a "dokonczeniem" reka. praktycznie nie ma proownania, to niebo a ziemia. dla mnie to najleprze orgazmy jak moge skonczyc w ustach mojej laski jak mi robi loda, z tym ze ona zawsze polyka. ale ani mnie ani jej to nie brzydzi, znamy sie juz 3 lata zreszta. nigdy jej nie naklanialem do tego, sama sie zdecydowala po kilku miesiacach bzykania, a teraz az sie pali do tego :) no ale uczucie ma tu ogromne znaczenie, jak sie kogos kocha to nie zwraca sie uwagi na takie rzeczy, liczy sie tylko przyjemnosc partnera w seksie oralnym (moje lub jej jak robie minetke, ja tez nie wybrzydzam i wsadzam jezyk w jej nazelowana cipke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onan Barbar
Można na przemian raz z połykiem i powtórka na twarz- super krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onan Barbar
A czy Twój misiek też tak robi ,że Twoje soki(jak dużo z Ciebie tryska?)spija i nie połyka tylko daje Ci do ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary i bogaty
Gdy na zakończenie oralka mam wytrysk do ust kobiecych, to zatykam jej nos palcami, wtedy ona się dusi i dławi, w końcu łyka, to mnie bardzo podnieca, kiedy jest zmuszona połknąć całą spoermę, ten cały kisiel z penisa, mimo że tego nie lubi, to mnie rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia554
tak tak, niby nie robi różnicy czy połknie czy nie ale gdy połknęłam po raz pierwszy (chociaż ustami mu dobrze robiłam od długiego czasu) to się tak podniecił i podkręcił, że ho ho później mi powiedział, że czuł się wspaniale gdy tak go zaskoczyłam teraz to co chwilke by mnie częstował swoimi emocjami a ja wcale nie odmawiam bo lubię tą chwilę, ah te jego oczy fiu fiuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam stawiam to na rowni z wytryskiem na twarz, oba \"rozwiazania\" zapewniaja duzo pozytywnych emocji ;). Zwlaszcza, jesli partnerka to bardzo lubi, to juz wogole.. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
jak z polykiem to kanibalizm ,a jak bez polyku to aborcja.Tak zle i tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onan Bar.bar
do gooooooooo chyba zartujesz bo jak nie to mógłbys zostać rzecznikiem Głównego Teletubisia Kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G_O_S_H
kasiulaaa możliwe że twój problem , ze nie potrafisz go doprowadzic do końca ustami ma przyczyne w masturbacji. Pogadaj o tym z facetem. Często gdy facet jest przyzwyczajony do żelaznego uścisku swojej dłoni ma problem z osiągnięciem satysfakcji w ustach partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola1981
kurcze mogę robić wszystko...klasyczny,anal oral...w dzień czy w nocy,oporowo,moge nawet pieścić tyłek partnera....mogę na nim jeździć do upadłego,robić tysiace innych sztuczek ale do spermy a raczej jej smaku nigdy się nie przekonam...no nie moge!!!cholera wie dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Nikola 1981 ---> nigdy nie mów nigdy ;) Ja kiedyś też tak mówiłam, a teraz... Chyba jestem uzależniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet...
bardzo chce, abym kiedys polknela jego sperme..mowi, ze to bardzo podniecajace...a ja nie moge sie przelamac, chcialabym mu zrobic przyjemnosc, ale boje sie, ze bede miala odruch wymiotny..na szczescie mnie do niczego nie zmusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt was nie zmusza chyba do połykania na siłę... do tego trzeba dojrzeć, a i potrzebne jakieś mocniejsze więzy łączące partnerów bo bez tego faktycznie może być odruch wymiotny jeżeli chcesz próbować z przypadkowym faciem... ale jak się spróbuje to niektóre uzależniają się od tego.. ale nie wszystkie i to też prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet...
hmmm...to nie jest moj przypadkowy facet, to jest moj narzeczony z ktorym za miesiac bire slub,mieszkamy ze soba 2 lata i bardzo sie kochamy..ja po prostu nie lubie tego robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
moj facet... ---> nie łam się, nic na silę. Jak mówi "Onan" do tego trzeba dojrzeć. Ja wiele lat dojrzewałam, aż sama chciałam. Może też zechcesz kiedyś a może nie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
to ja PIGWA !! Też robię staremu jak jest nawalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet654
Mnie to obojętne. Jak chce to może, jak nie to ok. Jak chce się później całować czy coś to nawet lepiej żeby nie łykała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
to ja Pigwa ...a mój stary lubi "kakao"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fertytrer
ja jestem facetem moja kobietka bardzo lubi jak moja sperma londuje uniej na twarzy i na piersiach bo lubi to i sie tym podnieca i loda mi robi często i chwali sie tym ze robi mi go na okrągło ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegla__
ja czasami polykam czasami nie, ale lubie sie calowac majac sperme w ustach - czesc oddaje facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzo Jack
Co zrobic zeby sperma leciala bez kobiety?xD ;p pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukują-on-cy
"Obciąganie z połykiem" - jedyny walor tego (nie, nie ma róznicy w podniecaniu) jest taki, że nie trzeba sprzątać potem - czysto, schludnie, wszystko w jednym miejscu. ... no dobra, i te nieszczęsne, zakichane "wartości odżywcze" :P (SĄ!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzy jack
Poszukajacy - odpowiedz na moje pytanko plz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam cały topik
i pokładam się ze śmiechu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzy jack
ze smiechu?Odp na moje pytnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walikoń
no wiec ja tam bardzo lubie kiedy mi dziewczyna zrobi loda z połykiem ale mnie to bez róznicy poprostu efekt jest lepszy i orgazm dłuzszy :D a czy sperma jest dobra trzeba zapytac mojej dziewczyny CO TO O TYM MYSLISZ KOCHANIE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×