Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość nosz kurcze
hehehe,odzywac sie :D pisac co i jak? hehe Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanie-bardzo ważne! Czy wy tez w pierwszych 2-ch dniach diety miałyscie wrazenie,ze jesteście grubsze?? Tzn. biorąc pod uwagę +1 kg.w moim przypadku to nie tylko wrażenie:-P Ale chodzi mi o to,że mam taki wielki brzuch od tej kapusty .No i czy to możliwe,ze to ona w połączeniu z woda i herbatką dała ten jeden kg?? Jutro znowu gotuję zupkę.Tym razem z jedną kostką rosoławą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 25
mi bardzo smakuje ta zupka,nie wiem czemu niektóre narzekają,ale diety sie tak rygorystycznie nie trzymam,zawsze na śniadanie musi być musli :) Nie warze sie bo moja waga żle waży,jak mam czas i chęci to cwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- No to witam wszystkie dzielne i te wytrwale i te co lekko nagrzeszyly ! Ja tam mysle ze trzymam sie dzielnie choc ktos moze uwazac ze grzesze ! Pytasz zolty motylku : jak moge jeszcze na zupke patrzec? Nie moge juz, chyba okolo dwoch tygodni ja jadlam ale po tym czasie jak to jakas dietkujaca fajnie napisala zaczelam na nia szczekac. Zmienilam wiec nieco moje menu bo sama idea pozbycia sie uprzykrzonego sadliska.Jestem teraz bez zupki i stosuje dietke ktora sobie sama wymyslilam - po troche z roznych madrych artykolow i eksperymentuje na wlasnym zywym organizmie. Nie jem slodyczy, jadam znikome ilosci pieczywa - co drugi dzien jedna grahamke do sniadanka. Zero ziemniakow , makaronow, moich ukochanych kluseczek itp.... Zato pozwalam sobie na rozsadne ilosci miesa i wedlin - naj- lepiej drobiowego ale nie koniecznie, duzooooo warzyw , maslanka, jaja , twarozek tym mozna sobie niezle pojesc. Jezeli na sniadanko zjem np. bulke grahamke ( a dla oszuka- nia samej siebie kroje ja na 7 malych kromeczek), na to 10dkg serka na to pokrojone dwa pomidory czy peczek rzodkiewki to naprawde mam co robic zanim to wmloce a kalorii a przedewszystkim weglowodanow niewiele. Albo np. na kolacje filet rybny z mikrofalowki do tego olbrzymia porcja surowki z kapusty kiszonej z cebulka, marchewka i lyzeczka oliwy z oliwek - poezja smaku, kupa zarcia no i znowu prawie 0 weglowodanow i niewiele kalorii. Balam sie troche na poczatku ale czytajac wypowiedzi innych dziewczyn powiedzialam sobie a co mi szkodzi sprobowac. Na poczatku ( zaraz po diecie kapuscianej) waga poszla o 1kg do gory ale juz mam ja w ryzach lacznie od poczatku mego dietko- wania czyli od Prima Aprilis jest -7kg mysle ze to sukces. A na topik wpadam bo tu zaczynalam i znam ten bol a raczej smak ;) Mysle a w zasadzie wiem ze wy tez to jakos przezyjecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVUSIAAAAAA
NO I TO JEST KONIEC MOJEJ PRZYGODY Z ZUPKA! DZIS 2 RAZY ZEMDLALAM I WYMIOTOWALAM JAK KOT,KURCZE A TAK CHCIALAM WYTRWAC DO KONCA BUU ,TERAZ MAM PO PROSTU GLODOWKE NA MAKSA BO ZOLADEK MI POPROSTU ROZWALA NAWET LEKI NIE POMAGAJA.POWODZENIA DZIEWCZYNKI BADZCIE DZILNE A NIE TAKIE TCHORZE JAK JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivusia !! slonko nie jestes tchurzem jestes zuch dziewczyna. Jednak jesli sprawy wygladaja tak jak piszesz to bezwzglednie zaniechaj tej dietki . nie kazdy organizm jest jednakowy, ale glowa do gory. Jak troszke wydobrzejesz pomysl o jakiejs innej np. 1000 kal, czy niskoweglowodanowej - wierz mi cos sie napewno znajdzie co zaakceptuje twoj organizm . A teraz zrob sobie goracej herbatki i zjedz sucharka oczywiscie jesli masz i ciepya oklad na brzusio. Bidulko ty nasza ..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVUSIAAAAAA
BALOONIKU DZIEKUJE,NAPRAWDE MIMO MOICH SZCZERYCH CHECI NIE DAM RADY JEJ KONTYNUOWAC,DZIS JUZ SIE PRZEGLODZE,PIJE CALY CZAS MIETE TROCHE POMAGA A POZNIEJ POPROSTU CHYBA DIETA 1000 KCAL BO JEST DLA MNIE NAJLEPSZA.A WY SIE 3 MAJCIE DZIEWUSZKI I MAM NADZIEJE ZE WAS COS TAKIEGO NIE SPOTKA BO TO JEST STRASZNE BUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Właśnie kończę 5 dzień dietki :D jakoś zleciało pomimo że byłam na małej imprezie,nic a nic nie zgrzeszyłam a byłoby czym grzeszyć. Iwusia, szkoda że zdrówko nie pozwala Ci dalej zmagać się z kapuścianką, 🌻 🌻 🌻 te kwiatki są dla Ciebie, zdrowiej szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moge sie do was przylaczyc? Bo wlasnie gotuje sobie owa zupine i potrzebuje motywacji od jutra - boooje sie tego pierwszego dnia!!! Nigdy nie mialam jakichkolwiek sukcesow z ta zupka choc pare razy probowalam juz sie nia odchudzic - zawsze wytrzymywalam 2-3 dni i bylo po sprawie... Tym razem chcialabym ja jesc ze 2 tygodnie i w ten sposob przygotowac sie do glodowki oczyszczajacej :) Nio... wiec zaczynam jutro i bede sie u Was meldowac ;) Pozdrawiam goraco wszystkie odchudzaczki :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witaj Lenchen! Miejsca dla nowych odchudzaczek jest bardzo dużo, zmieścimy się wszyściutkie w kupie zawsze rażniej . Napisz ile chcesz zrzucić balastu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey M_Y! Odchudzac zaczelam sie z 64,4 i przez 3 tyg. zrzucialam do swiat na diecie 1000 kcal TYLKO 3 kg :( - a jak stanelam po swietach na wadze bylo znowu 63,9 :( :( :( No wiec tym razem startuje z kapuscianka i moim celem jest waga 55 kg - ale moim marzeniem byloby 50 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivusia- szkoda,ze nie mozesz kontynuować dietki:( Ale wpadaj czasem na topik,zeby nam pokibicować:) Lenchen- witamy w szeregach:) Baloniku i M-Y kwiatek dla was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonaCHEATAH
Hej dziewczynki.dzis juz po 3cim dniu diety i od jutra ja zucam:-(.Czuje sie taka slaba jak nigdy dotad.Czasem mialam momenty ze prawie zemdlalam :(.Rano musailam zjesc tunczyka.Potem mnie calyczas bralo na wymioty.Caly dzien mnie brzuch boli..Noo nie znowu moje chcei na nic :-(.Rano nawet mi sie rece trzesly :P;/.Przechodze na wlasna dietke taka jak w tamtym roku czyli cos takiego jak 1000kcal.Bo ta mnie zniszczy:P.Dziekuje za wsparcie🌼i zycze oby wam sie tak nieprzytrafilo:-(.Zycze wytrzymalosci i powodzenia i mnostwo sukcesow🌼i bede na was zagladac :-)🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z samego rana🌼 Dziś mój trzeci dzień na kapuściance. Nawet zastanawiałam się czy nie rozpoczać jej dzisiaj od nowa(biorąc pod uwagę wczorajszą wpadkę)ale postanowiłam,ze jednak pozostane przy trzecim dniu. Waga nadal 59 kg i właśnie tego nie rozumiem!! brzuch mam jak balonik- i zła jestam sama na siebie:( Do soboty przemęczę się na kapuściance-a później zobaczymy. Mam nadzieję,ze przez maj uda mi się zejść do 53 kg- czyli 6 kg. Wczoraj również czułam się masakrycznie słabo- spałam w dzień chyba za 4 godziny!! Ale dzisiaj jest już ok. Dobrze,ze dzisiaj już można jeść owoce:D pozdrawiam serdecznie wszystkie kapuśniaczki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Motylka
moze masz klopoty ze strawieniem zupki? ja dodaje do niej kminek,poza tym gotuje ja na kapuscie wloskiej albo pekinskiej,koniecznie wsyp albo koperek albo kminek-nie bedzie zadnych wzdec i zmien kapuste na" lzejszą" u mnie wciaz to samo,zupka i bialko na noc,zero owocow,witaminy,waga stoi:) Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta
witajcie kobiety , ostatnio zabierałam glos na str. 10 , chwalilam sie ze schudlam i co? przyszły swieta i troche przytyłam ;-(( mniej niz wczesniej ale przytylłam. No cóz moja wina strasznie rzuciłam sie na zarcie, dzis zaczynam znow diete..... moja mama wyznaje teorie afirmacji i moze moj blad tkwil w tym ze wciaz powtarzalam schudne ale jak przyjda święta to zaczne jeść (obżerać się) i znów przytyje.. i mam za swoje nie pozytywne myslenie ale teraz powtarzam. :schudne i nie przytyje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witam chudzinki🌻 🌻 🌻 Dziś 6 dzień na kapuściance :D ale na śniadanko zjadłam 1/2 kubeczka serka 2,5 % tłuszczu do tego rzodkiewka i szczypior, to zamiast mięska. Póżniej będzie kapuścianka i mięsko. Dziewczyny, jeżeli nie możecie być na tej diecie to spróbujcie czegoś innego,nie ma sensu się katować. Ja z własnego doświadczenia wiem że 2 lata temu jak po raz 1 byłam na diecie to stosując, żryj malutko a często schudłam w 3 miesiące 12 kg. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta
chyba w łeb se szczele zjadlam dwa kawałki makowca, bo do parcy kolezanka przyniosla a nie wzielam kapusty do pracy, myslicie ze jak dzisiaj nic juz oprocz kapusty i owocow nie zjem bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta
no nic juz dzis tylko owoce i zupka! słuchajcie ale czytam i słysze z opowiadań historie ze na tej diecie ludzie mieli jakies problemy zdrowotne jak to jes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwarty dzien dietki. Moja waga to 55.2kg. Wczoraj czulam sie bardzo slabo, zaraz po wstaniu z lozka zawroty glowy i takie kolatanie serca i trzesenie sie, ze nie wytrzymalam i wzielam tabletke na uspokojenie! Na sama mysl o zupie mam odruch wymiotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta
julii jak ja robilam ta dietke 2 tyg temy (stracilam sporo kg) to raz mnie troche serducho zabolalo ale raz, i w sumie dobrze sie czułam! moze powinnas urozmaicic diete wiecej miesa gotowanego, jakis jogurt , wiesz troche wiecej skladnikow zwlaszcza rano a popoluidniu tylko kapucha! ja czuje wreszcie glod i od teraz kapuste jem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zupce zaczynalam swoja dietke ! Zupa paskudna ale efekt byl po tygodniu zadowalajacy. Drugi juz mniej. Dlatego \"wypracowalam\" cos dla siebie z kilku diet o ktorych duzo czytalam i teraz po trzecim tygodniu odchudzania mysle ze nie mam powodow do arzekan choc droga przedemna jeszcze daleka oj daleka. Rezultaty podziwiaj w stopce -7 kg w 3 tygodnie !!! Co wy na to ???? Nie dajcie sie babci - do roboty badzcie lepsze, jak nie podchodzi wam kapuscianka to robcie cos innego ale robcie cos bo was calkiem zakasuje i bedzie wam wstyd. ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaagatka
Hej!Mam pytanko,bardzo bym chciała dietę zastosować,ale zraziłam się do diet takich dosyć drastyczno-prostych,że tak to określę,po diecie kopenhadzkiej vel szwedzkiej.Stosowałam i schudłam,potem przytyłam oczywiście,ale to nie jest najważniejsze.Najgorsze,że po tej diecie nastąpiła taka zmiana metabolizmu chyba,że wszelkie wcześniejsze sposoby-różne ograniczenia w jedzeniu,które zazwyczaj skutkowały teraz nie skutkują!Czy ta dieta nie jest podobna w skutkach?I nie chodzi mi o jo-jo,tylko po prostu potem już nic nie skutkuje,należałoby dietę powtarzać,ale ona jest przecież tak obciążająca organizm,że nie zdecyduję się.No i właśnie a propos "kapuścianki"czy ta dietka nie jest jakoś wyjątkowo obciążająca,nerki np?Choć tak ją sobie porównuję z tamtą i właściwie zróżnicowanie jest jednak większe.więc może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, a ja czuje się świetnie. w zasadzie jestem naładowana energią. może to dlatego że jestem kims zafascynowana. nareszcie jak przeglądam się w lustrze to zaczynam byc zadowolona. ale jesli ktoś nie może zupiny, niech sie nie zmusza bo to więcej złego przyniesie niż dobrego. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swoich zalozeniach kapuscianke chcialam stosowac 1-2 tygodnie. Fakt ze pierwszy tydzien byl bez zarzutow, czulam sie b.dobrze i schudlam 4,5 kg. Drugi to juz calkiem co innego, czluam sie normalnie ale waga praktycznie stala w miejscu, dlatego pturszlam do drugiego etapu mojego planu czyli diety lagodniejszej ale za to \" dlugotrminowej\" i tu znowu niespodzianka najpierw podskoczyla o 1 kg potem waga nagle ruszyla i na koniec tygodnia doszlam do kolejnego sukcesu osiagajac lacznie od poczatku odchudzania - 7 kg . Uwazam ze to duzo a nawet za duzo i nie spodziewam sie chudnac dalej w takim tempie , ale zmienilam calkiem taktyke. Nie jem prawie pieczywa ( rano 2 platki chrupkiego i czasami w porze obiadowej tez 2) jem duzoooo warzyw , twarozek, ryby , jaja , mieso i wedliny (najlepiej drobiowe ala nie tylko) czyli sporo napewno duzo wiecej anizeli na diecie 1000 kal, bo np warzywa praktycznie bez ograniczen - mam ochote cos przetracic kroje sobie np. pomidorka albo nawet calego ogorka do tego 2 plasterki szyneczki czy serka czy jajko i wcinam. Zero glodowania. No i ruszam sie troche na powietrzu tzn. Rowerem do pracy i 2x40min. ostrego spacerku z pieskiem. To o niebo wiecej niz ruszalam sie dotychczas. A mlodym polecam taniec bo to jedno z bardziej kaloriochlonnych zajec. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle nie chce mi sie wierzyc ze to mozliwe. Patrze sobie na moja stopke i mowie sobie : \"Ale piknie mi wyslo\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona CHEATAH
Witam dziewczynki.Postanowilam ze jeszcze z wami podietuje.Dzisiaj juz byly bananki wiec postanowilam wytrzymac:D.Rano sie juz duzo lepiej czulam:Djutro juz miesko wiec bedzie gicik:D.Jak narazie po czwartym dniu znowu sie skusilam zwazyc i chyba wyzuce ta wage za okno :P.Od wczoraj z 60.9 podskoczylo do 61.2 :P.No ale zobaczymy:P jakie beda effecty:P,hehe.A cio tam u was dziewczynki??Ja juz dzisiaj jakos lepiej na ta kapuste patrze troszke ja urozmaicilam przyprawkami i dodalam ogurka kiszonego i ja mixuje,mniam mniam:D:D:D:P.A wy ile schudlyscie w pierwszym tygodniu:-)??Pozdrawiam was mocno.Powodzenie:-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona CHEATAH
Czy troszke dzis nieprzesadzilam??Zjadlam 3 banany wg diety,wypilam ok 4rech szklanek odtluszczonego mlek,zjalam zupke 2 razy i pozwolilam sobie na pol opakowania Serka Wiejskiego:D:D:-/:p.Czy nie przesadzilam??Jak myslicie??:-(.Dobra zmykam kimac 😴🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona CHEATAH
Affa wypilam jeszcze 1l wody na silowni i oprucz tego 0.5l wody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witam Was wiosennie 🌻 🌻 🌻 Co tu tak pusto? czy wszystkie już odchudzone? mało tu zaglądacie. :( Do zrozpaczonej CHEATACH, bardzo miło że podięłaś dalszą walkę z kg, nie zamartwiaj się że zjadłaś za dużo, na następny posiłek zjesz troszkę mniej i będzie ok. :D U mnie dziś ostatni dzień dietki ;) a od jutra przechodzę na 1000 cal. Mam jeszcze sporo do zrzucenia :( jakieś 10 kg ) zobaczę co z tego wyjdzie . Miłego dnia , odzywajcie się troszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×