Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość gagus1
hej dziewczyny. Dzis jest moj trzeci dzien, rano jak sie wazylam bylo dwa kilo mniej. Pierwszy raz jak ugotowalam zupe bez selera to byla ok(nie bylo w sklepie) jak sobie wczoraj ugotowalam z selerem to dzis zupka ciezko przechodzi przez gardlo. Powiem wam ze mi jest latwiej bo moj kochany je ja razem ze mna, on jest barsziej wytrwaly niz ja. Czekam tylko az sie ten gar skonczy i zrobie pyszna bez papryki i selera. Pa pozdrawiam i zycze wszystkim powodzeni. (sobie tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) i ja również przeszłam na dietkę kapuścianą:) nie pierwszy to mój raz, a za smakiem zupki nie przepadam, wiec ja sobie zmiksowałam, żeby łatwiej mi przez gardło przeszła... mam zamiar się na niej odchudzić o jakieś 8 kilogramów. Co prawda już pierwszego dnia lekko zgrzeszyłam, bo wypiłam kawę z mlekiem, ale to ostatni raz:) Przeproszę się chyba z zieloną herbatą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmotaily
heeej!! od jutra zaczynam:) zupke juz mam :) powiem tak:)mam 173 cm wzrostu i waze 70 kg:(((( okropnosc...!!!do lata mam zamiar zrzucic 10 kiloskow:)dieta+cwiczonka+leki zrobia swoje:) pierwszy etap tak na rozgrzewke to dieta kapusciana:)niech bedzie...a cio!!:)jutro dam znac jak mi poszlo:) pozrowkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja drugi dzień diety mam za sobą, trzymam się dzielnie, nawet kawę czarną piję, chociaż nie znoszę;) zielona herbata bowiem nie chce mnie rozbudzić. na razie sie nie ważę na wszelki wypadek, bo jak zobaczę, że nie chudnę, to rzucę w diabły to odchudzanie. A tak, to może coś drgnie do końca tygodnia:) Najgorsze jest to, że mam jutro urodziny... A muszę zrezygnować z tortu i innych pyszności na rzecz jabłuszek i marchewki, b o jutro dzień trzeci owocowo-warzywny:)) P.S. odkryłam, że jak się do zupki doda startą marchewkę to jest smaczniejsza - przynajmniej mi bardziej smakuje...(i żeby nie było to dodawać ją będę tylko w dni, w których warzywka są dozwolone;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmotaily
witam dziewczyny!!:) dzien 1:) -dozwolone owoce (bez bananów) -zupa -woda mineralna wszytko jak narazie oki:) wode pije..i tylko:) zupke wcinam..juz 2 raz:) i zjadlam 2-3 kawalki ananasa:)jakby nie patrzec owoc:) Nie wiem czy tez tak macie ale cio do mnie to przechodza mnie przyjemne dreszcze takie milusie i chodze do wc chyba z dwa razy czesciej niz bylo to do tej pory:) wieczorkiem smigam na aerobik:)nie ma cio!!!wiosna ...i mam nie miec tej opony na brzuchu!:) pozdro:) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet ok zupa
ello wam dzis zaczołam jesc zupe ;D ... ja jakos nie jestem przekonana tej zupie wolała bym juz nic nie jesc ... jak to mozliwe ze czym wiecej jej jem tym wiecej spale kg ? :D czyto wogole prawda ? pozdawiam :**:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąty dzień diety, dwa kilo i dwa centymetry wszędzie mniej:) Fajnie jest, jak patrzę na siebie, to mi nawet zupka smakuje:) ale i tak nie wiem, czy pociągnę drugi tydzień. Chyba sobie tą dietę zmienię, bo ile można na kapuście?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta87l
dziewczynyta zupka jest świetna tylko po skończeniu tej diety nie można wrócić do starych nawyków bo efekt jo-jo murowany. patrząc na wasz upór też się przeżucę na zupkę 3m mam kciuki za powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
mam pytanie czy jak np w dniu czwartym sa banany i mleko to nie moge jes owocó ani warzyw ?? jemy owoce i warzywa tylko w te dni co sa okreslone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii tam, ja uważam, ze warzywa to można jeść każdego dnia i nic sie na pewno nie stanie. z owocami to już gorzej, ale od jednego czy dwóch jabłek jeszcze chyba nikt nie przytył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakicia
Witam, jade dopiero drugi dzien na zupce i gdy dzis stanelam na wadze to zaniemowilam:) ok, wiadomo, ze na poczatku to przede wszystkim utrata wody, bo jakos szczegolnie nie czuje zeby w spodniach sie luzniej zrobilo.. Diete stosowalam juz kilkakrotnie, zawsze z widocznym ubytkiem wagi, ALE!! niestety potem wracalam do starych nawykow zywieniowych i efekt jojo mam w postaci nadprogramowyc kiloskow, rozstepow itd..Mimo wszystko uwazam ze jest to fajny sposob na zrzucenie kilku kilo, jako wstep do racjonalnej (dlugotrwalej) diety - a w zasadzie zmiany sposobu odzywiania, zbijania wagi popzez cwiczenia fizyczne i te inne bajery, o ktorych wszystkie wiemy, tylko zastosowac sie trudniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim, a więc ja też dzisiaj ugotowałam sobie zupkę po raz pierwszy. 1/2 młodej kapuchy 1 zielona papryka 3 cebule ze szczypiorkiem 2 pomidory 2 malutkie kalarepki 2 kostki knora wyszła pycha! Zjadłam już dobre 3/4 gara...przy ostatnim tależu zgrzeszyłam, dodałam ociupinkę tartego parmezanu... Dziewczyny, czy jesli nie będę się trzymać tej waszej diety ale jeść tylko tą zupkę, jabłka i czasami serek wiejski 3% tłuszczu to też mam szansę schudnąć? Czy zupę mogę jeść bez ograniczeń? Czy zupa jest moczopędna? ...mam wrażenie, że dzisiaj częściej latam do wc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja00
cześć dziewczyny z uwagą prześledziłam ten topik i postanowiłam spróbować z dietą kapuścianą...dziś był mój 1 dzien...ważę 79kg, powinno być z 60 conajmniej...ale do tematu, otóż piszę z prośbą o radę...bardzo się przeraziłam, ponieważ po całym dniu na "zupce" moja waga pokazała 2kg więcej!!...??? wiem,wiem, nie powinno sie sprawdzać wagi co "5 minut", ale powiedzcie mi...czy moze to byc skutek tego,że zjadłam 3 WiELKiE talerze zupki i wypiłam z 3 litry wody? jadłam tez owoce (po 1 -gruszka, ananas,kiwi,grejpfrut), czy to możliwe że moja dzisiejsza "waga" to wynik zatrzymania wody w organizmie w 1 dniu diety? z góry dziekuję i pozdrawiam aha...i przyłączam sie :) Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 30
dziewczyny mozecie mi napisac jak wyglada wasz dzien z ta zupa nie mam pojecia co mozn podjesc jakie o woce mieso i tp prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja00
hej ewa30 mogę Ci powiedziec jak wyglądały moje ostatnie dwa dni ;p (jestem 2 dzień na kapuśniaczku), otóz wczoraj (pierwszego dnia) dozwolona jest zupka plus owoce...ja zjadłam rano gruszkę, na lunch grejpfruta, potem ananasy (malutka puszka), druga gruszka, a wieczorem pomarańcz i kiwi...dzisiaj - dzień warzywny - moje menu : 3 marchewki rano schrupałam, potem troszke mini pomidorków wiśniowych, teraz podjadam sałatke z pomidorów, ogorka i cebulki ( bez soli), i zamierzam dziś jeszcze zjeść porcję gotowanych warzywek - 2 ziemniaki, kilka marchewek, kalafior, brokuł, pieczarki pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona20
Czesc dzis jestem pierwszy dzien na zupie nie wiem czy dam rade bo ta zupa jest wstretna ogólnie nie lubie warzyw wiec mam problem. igólnie to waze 95kg a rok temu wazyłam jeszcze 75kg mam 170 wzroatu zaraz zbliza sie lato i nie wiem co robic jestem załamana tylko fałdy tłuszczu :((nie moge na siebie patrzec w lustro moim marzeniem jest warzyc 60 kg. myslicie ze to realne ?????? hmmm fajnie by było myslicie ze mi sie udało by zrzucic na tej zupce i taj diecie ogólnie czy wy dodatkowo jakos cwiczycie czy jesli nie bede cwiczyc to tez schudne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona20
I mam jeszcze jedno pytanko czy jak sie wkrece w ta zupe to jak długo moge ja jesc ?? moge ja jesc cały czas czy tylko jest dozwolony jeden lub dwa tygodnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30
no ja dzis po pierwszym dniu na zupce rano wstalam wypilam kawuske potem talezyk zupki potem na lunch jablko potem zupka jablko i tak razy kreci troszke w brzuchu ale chyba wytrzymam jutro 2 dzen z warzywami a za warzywami nie przepadam ale musze dac rade pozdrawiam aha mohja waga to 72 ilosy przy wzroscie 168 mam zamiar zrzucic do 67/68 jak sie uda i wytrzymam pap pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja00
no i proszę! od wtorku do niedzieli 4 kg mniej :) jestem bardzo zadowolona z diety, jadłam około 3 talerzy zupki dziennie, do tego owoce i warzywa :) jeszcze ze dwa dni na zupce pociągnę a potem to chyba 1000kcal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa30
no czesc dziewczyny ja zakonczylam moja diete tygodniowa z wynikiem 3,5 kilo mniej za tydzien znow ja zaczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka baba
witam ja dziś jestem 3 dzien na zupce.mam pytanie o ktorej najpuzniej jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogucha
witajcie! przeczytałam sporo waszych opini na temat odchudzania za pomoca zupy kapuscianej! chciałabym od jutra zaczac te diete Mam nadzieje ze wytrwam Bede odwiedzac te strone i dzielic sie efektami POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelek
hej wam ;)) mam 17 lat noo prawie 18 ;) i mam na imie Ola . od dzis razem z moja mama gotujemy zupke wlasnie wrocilam ze szkoly i zjadlam 1 porcje , mam 165 cm wzrostu i waze ok 60 kg, moja mama ma 40 lat i tez chce troche zrzucic cialka.To ze chodze do liceum nie pozwala mi na ostre diety , nie mialabym sil na nauke czy inne rzeczy ale po tej zupce i duzo itamin bedzie i w boczkach mniej;) a no i plus ze mozna wcinac owoce i warzywa wiec mysle ze nie bedzie problemu. :) bede pisala codziennie co ze mna ;) pozdrawiam ;* Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelus
Cześć dziewczyny:) ja też od dzis jestem na zupce. Powiedzcie mi tylko proszę czy jeśli ją posoliłam i doprawilam to tez zobacze jakiś efekt? Nie chce duzo schudnąc- jakieś 4 kg. Zupe posolilam bo byla niesmaczna a poza tym ja nie chce sie odwodnic tylko schudnac. czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka6699
hej Wam! wlasnie zbieram sie do kupienia skladnikow ale boje sie nieco o watrobe i o to ze upadne. przez poltora roku utylam 10 kg. mam 29 lat, 171 cm i waze dzis 75 kg oraz czuje sie jak slon. Ostatnie m-ce probowalam wiele razy i upadam za kazdym jednym i sama nie wiem czy startowac z zupka a taaak bym chciala schudnac chociaz 5 kg. Powiedzcie skad znalezc w sobie silna wole na wiele tygodni??? w dodatku po tak wielu kuracjach odchudzajacych marnie dzis na mnie juz dzialaja nastepne bo organizm jest orozregulowany. Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnotka
Witam dziewczyny :) ja od wczoraj jestem z moją mamą na dietce i póki co nieźle nam idzie, chociaż ciężko jeste się oprzeć swieżym bułeczkom z rana :P dopiero drugi dzień a więc sama zupka i warzywka, dam znać jakie rezultaty będą po tygodniu czasu :) jak narazie to widoczna jest tylko poprawa przemiana materii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarusia
Witam kochane Kobietki:). Mam takie pytanie odnośnie tabletek z dietą kapuścianą sprzedawanych w aptece. Czy któraś z Was ich próbowała? Jeśli tak jakie były efekty i czy przy nich można jeść normalnie, oczywiście dietetycznie :) Bo jakoś nie mogę dalej przebrnać na tej zupce :(( już sam jej widok i zapach po raz któryś dziennie przyprawia mnie o mdłości :(((Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia23
czesc wszystkim,nie moge w to uwiezyc co piszecie,mam spora nadwage i musze sprubowac tej zupki,dzisiej ide na zakupy i gotuje zupke,mam nadzieje ze bezdie dobra,musze tego sprubowac,pozdrawiam,dolanczam sie do was,jutro dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbkb
hej dziewczynki!!mam zmiar od jutra zaczac stosowac ta diete!!mam pytanko!!czy mozna ta diete ciagnac przez miesiac czy musze robic jakies odstepy miedzy jedna a druga kuracja??jesli tak to jakie musza to byc odstepy??i jeszcze jedno nie lubie wolowiny czy moge je zastapic czyms innym??z gory dziekuje za odpowiedzi!mam nadzieje ze juz jutro do was dolacze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesytem już 6 dzień na dietce, troszkę ją zmieniłam, bo jem warzywa i owoce cały czas, ale w małych ilościach, dziś mam jadłsowstręt, nawet zupy nie tknęłam, ale schudłam tylko 2 kilo??? mam 162 wzrostu, ważyłam 67, czy jeszcze waga zleci w dół ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×