Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość Misior
Hej, nie slyszalam, o tej kapuscie miksowanej, sprobuj moze pomoze :) Nie mam pojecia!!! Jo po tygodniu tej zupy schudlam tylko 2kg!!!!!!! liczylam na 3-4, a stosowalam sie do tej diety bardzo rygorystycznie!!! kurde!!! cos nie tak chyba ze mna. Dzis jem zupe i takie tam rozne:) a od jutra znowu rygor i wszystko od poczatku, jeszcze ze 4 kilo by sie przydalo zrzucic. A powiem Ci, ze schudnac z brzucha chyba jest najtrudniej. Moze poczwicz troche miesnie:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem na kapuściance, dziś pierwszy dzień. Myślałam, ze mół żołądek gorzej to przyjmie, ale chyba napary z kopru włoskiego niwelują nieprzyjamne dolegliwości ;) Ogólnie zupa mi smakuje, ale jednak czuję się głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej. to moj drugi dzien kapuscianej a znikad pomocy :O cos kapusciana nie cieszy sie ostatnio popularnoscia :( Mam nadzieje ze nam jednak pomoze. Misior---> a jak dlugo sie odchudzasz? bo wiesz przeciez ze im dluzej organizm jest na diecie tym bardziej sie uodparnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta zupa jest calkiem smaczna pierwszego i drugiego dnia, trzeciego jest juz pod gorke :D Ja wczoraj pochlonelam chyba z kilogram jablek. Dzisiaj skromniej bo nie przepadam za marchewkowymi... Za to wyproznianie na 5! :D Organizm sie naprawde przeczyszcza i to bezbolesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renacisko
Czolem Misior i cala reszta ! Wracam do was po dlugiej przewie... Ja po tygodniu stracilam 1 kg... jak na mnie to jest to duuuuzy sukces bo moje poludniowe posilki sa "normalne"... Tak szczerze mowiac to dokladnie takiego rezultatu oczekiwalam i na taki liczylam wiec jestem cala happy :-D !! Mam tylko nadzieje ze tan "sukces" nie jest chwilowy i tendencja spodkowa nadal bedzie sie utrzymywac. Wlasnie gotuje nowa zupke, bedzie na jutro rano. Misior, nie zalamuj sie - fakt ze schudlas tylko 2 kg o niczym nie swiadczy, najwazniejsze ze juz cos drgnelo. Tylko nie rob glupoty i nie ograniczaj jedzenia - jedz to co nakazuja bo jesli bedziesz za bardzo ograniczac jedzenie to po kilku pierwszych normalnych posilkach twoje kilgramy wroca ! A chyba masz zamiar zjesc jakies lody na tych wakacjach, co ? Zycze Ci wytrwalosc na drugi tydzien - i oczywiscie powodzenia wszystkim pozostalym "kapusniakom" !! Piszcie jak wam idzie - to motywuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misior
Witaj Renacisko :) Gratulacje, 1kg w porownaniu z moimi 2 to wielki sukces, tym bardziej, ze masz troszke inny rodzaj diety!! oby tak dalej. Oj, nie absolutnie nie ograniczam jedzenia, przestrzegam diety tylko troche ja urozmaicila, bo smak tej zupy 3 razy dziennie juz mi zaczal dawac sie we znaki. Rano pije slim-fast, pozniej jem gotowane warzywa i owoce a wieczorem zupe!!! Wszystko w rozsadnych ilosciach, chyba skurczyl mi sie zoladek, bo jam troche i czuje sie najedzona. Nawet nie mam duzego apetytu na rzeczy zakazane:) takodrzeczy! w niedziele minal mi pierwszy tydzien na kapusciance, i tylko 2 kg mniej :( no i z wyproznaniem tez nie jest za dobrze:( Zobacze co wyniknie z mojej diety w tym tygodniu. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) Ja sie trzymam, juz prawie zaczynam czwarty dzien :D Nie jest zle, brat zajadal sie przed moim nosem kebabem i nawet nie mialam ochoty, tj. przemknela mi mysl zeby to rzucic i sie nazrec ale po chwili wyobrazilam sobie jak sie bede czula kiedy to zjem... Kiedy rok temu sie odchudzalam (kilka miesiecy bez przerwy) to przygladalam sie jedzacym na miescie kobietom. Czekalam az skoncza i wtedy sobie myslalam z satysfakcja \' i jak sie teraz czujesz prosiaku widzac szczupla dziewczyne? \' takie male zboczenie, ale skutkowalo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiaq
Witam! .. Tak czytam i czytam to forum i chyba naprawde w kupie jest łatwiej, więc mam nadzieje ze mogę się dołączyc..? Zupka juz gotowa - od jutra zaczynam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misior
hejka:) jasne, ze w kupie latwiej :) witaj:) mi calkiem niezle idzie. Dzis gotuje kolejna porcje zupy:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuz
Pierwszy dzień z pyszną zupka powoli się kończy! Zjadłam pięc małych miseczek i dwa jabłka! Czy mogę jeszcze zjeść kawałek arbuza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misior
Witaj Arbuz, jasne,ze mozesz zjesc arbuza, ile chcesz, przeciez to sama woda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam nadzieje,ze i ja mogę sie do waszego grona przyłączyć. Dziś właśnie postanowiłam,że od jutra zaczynam sie odchudzać na tej diecie kapuścianej. 8 miesięcy temu urodziłam kochanego synusia,mimo tego że sama od początku zajmuje sie synkiem (bo mąż w pracy) to i tak moja waga podskoczyła do ostatniego etapu ciąży.To znaczy 80 kilo ,od 2 miesięcy wziełam sie za siebie i schudłam 3-4 kilo mimo to i tak nie jestem zadowolona.Przed ciążą ważyłam 65 klo to była dla mnie najlepsza waga. Mam nadzieje,że ta dieta pozwoli mi na zrzucenie tych zbędnych kilogramów. trzymajcie za mnie kciuki.Z wami na pewno będzie mi łatwiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renacisko
Jestem z powrotem. Przyjechali do nas znajomi na 2 tygodnie... Dom pelen ludzi, kolacyjki, lody, deserki ... Rezultat : znow zaczelam jesc normalnie a nawet wiecej niz normalnie... nawet nie staje na wage ... Jak tylko ich pozegnam (od przyszlego tygodnia) znow sie biore za siebie... Powodzenia Kasienka ! A Misiorowi zycze udanych wakacji... zdaje sie ze juz pojechalas ? Ciekawa jestem z jaka waga ? Trzymajcie sie i do nastepnego. Czasu malo ale postaram sie zagladnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misior
No tak wizyty i goscie nie sprzyjaja odchudzaniu:-)) Ja niestety 8 kg nie schudlam, troche sie zawiodlam na tej zupie, dzielnie ja jadlam, ale smak i zapach zaczal mi za bardzo doskwierac. Jem malutko i bardzo zdrowo, nie rudzam pieczywa i slodyczy (moze ze 2 razy malusie lody), ale jest lepiej, nie wazylam sie. Po wakacjach sprobuje jeszcze pomeczyc sie z ta zupa:) Jade w piatek!!!! Zycze wszystkim wytrwalosci. Do zobaczenia. Powodzenia Renacisko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yatagirl
hej! w grupie raźniej więc się przyłączam. od dzisiaj zaczynam. zaraz przygotowuję zupę : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misior
Nadszedł czas moich wakacji. Chcialam schudnac 8 kg, heheheh. Nie wiem, czy to mozliwe, w takim krotkim czasie (3 tyg.)??? Mnie udalo sie zrzucic troche ponad 4. W tygodniu na zupie tylko 2 :( Nic to, po powrocie wracam tu do Was :) Trzymajcie sie dzielnie dziewczyny!! Renacisko, powodzenia, Twoje wakacje tez sie zblizaja :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama66666
Hej tez się przyłącze:)) Produkty juz kupione, dzis zrobie zupke i w poniedziałek zaczynam.Tylko nie bardzo wiem co zrobić,bo na tej diecie planuje byc 7dni a pozniej mam 8 dni wolnego i wyjezdzam za granice na 2tyg.Wiadomo tam inne jedzenie i sie troszkę obawiam o jo jo.Napewno nie bede jadła tam zadnych fast foodów,słodyczy,lodów-moze jednego:D, nie bede sie objadac, ale czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie dlaczego nie mozna jesc ziemniaków. ugotowane ziemniaki bez dodatku tluszczu sa bardzo nisko kaloryczne a sa bogate w potas. dlaczego do tej zupy nie mozna dodac ziemniaczkow, w ogole sa niedozwolone? sorki moze pytanie jest glupie ale zastanawiam sie bo wiem, ze one nie sa kaloryczne a chyba zupka bylaby lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem bo w sumie jestem szczupla, waze 50 kg mierząc 160 cm (nie jestem chuda tylko taka w sam raz). mam jednak zmore w postaci cellulitu, i chcialabym wiedziec, czy ta dieta pomoze na taka doleglosc? pomozcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piniaa
ja stosowałam dietę jakiś czas stosując się do zaleceń, waga mnie nie bardzo interesowała a centymetry i faktycznie leciały w dół, efekt płaskiego brzucha, niestety przerwałam z powodu choroby, byłam osłabiona , żałuje teraz. Ale teraz zaczynam znów!!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piniaa
baloniasty brzuszku, moja siostra jadła ja zmiksowaną. OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym się przyłączyć. Próbuję jeść mniej ale efekt jest taki jaki jest marny 1 kg przez długi okres ok. 1 m-c. Czy na tej diecie mogę nadal pić zieloną herbatę/ czerwoną herbatę, czy ktoś jeszcze jest na tym topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici 82
ja niestety byłam zmuszona po 4 dniach zrezygnować z tej diety. zupka owszem - smakowała mi....ale tbączki po niej były powalające...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia 777
witam wszystkich jestem na zupie 4 dzien i 4 kg mniej nareszcie cos drgnelo ha ha ha moja waga przed to 70 kg jeszcze 3 kg i bedzie ok jest naprawde teraz lepiej bo w czoraj mialam odruch wymiotny na widok zupy pozdrawiam i zycze powodzenia jeszcze tu zagladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Byłam na wyjeździe i gotowałam zupę ale nie pamiętałam pzrepisu i jadłam kapuśniak razem z marchewką papryką i mrożonką 6 składnikową. Jest mnie miej o 1kg i czuję się lzejsza. To mnie cieszy. Za Wszystkie trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalone dziewcze
witam:) jesli jeszcze jest ktokolwiek na tym forum to prosze powiedzcie mi czy ta zupe prezydencka (mrozonke) mozna doprawic sola wegeta itd? czy raczej dodac kostke rosolowa? czy nie nalezy dodawac nic? bo te przyprawy i kosta to sol a sol zatrzymuje wode w organizmie i po niej sie raczejej nie chudnie... z gory dziekuje za odpowiedz pozdarwiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa obawa
czy to mozna stosowac w kazdym wieku czy niebardzo? prosze odpiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jak dla mnie jest super, a tą zupkę uwielbiam, autentycznie, bardzo mi smakuje. ALE :-( Musiałam ją przerwać, bo strasznie ode mnie śmierdziało kapuchą. Serio. A za przeproszeniem pierdziałam po niej tak, że nie umiałam się kontrolować :P Dlatego też, niestety zupka nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MickeyMouse
Witam Was babeczki ;-) Od wczoraj jestem na dicie kapuścianej :] Wytrzymałam ! Właśnie gotuję zupkę, niestety nie dodałam papryki bo nie było :| Mam nadzieję, że to nie przszkadza ?! Dla leniwych ^^ : zupa jest także w mrożonkach, równie smaczna. Mam jedno pytanie: piję kawe, ale słodzę (jedna, mala lyzeczka ale zawsze cos). Czy moze to znacznie wplynac na rezultaty diety? Pozdrawiam!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MickeyMouse
halo, czy ktos tu jeszcze zaglada ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×