Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

hello Ja tez byłam na tej zupce, najpierw w wakacje jjadłam przez tydz i schudłam 4kg ale nic nie ćwiczyłam ale gybym choc biegala tto napewno byloby wiecej, i 6 tyg temu tez zrobilam sobie kuracje i spadło 3kg bez zadnego wysilku ;) tylko ze do konca tym razem nie przestrzegalam zalecen ... no ale 3kg w tydz to i tak sporo no nie??? 3mam za was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,rezultaty wspaniale kiedys osiagnalem,trwalo to bardzo krotko,ok 1,5 miesiaca ,wszyscy mnie straszyli efektem jojo,obwisla skora[stosowalam balsamy ujedrniajace,obmywania woda z octem,i nic takiego zlego mnie na tej diecie nie spotkalo a efekt utrzymywal sie ponad rok,potem zaczelam folgowac i teraz mam za swoje trzeba tylko scisle jej przestrzegac i bedzie ok;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez zamierzam zrzucic to podaczas 1,5 miecha z tym ze nie cwicze a wtedy 3 razy w tygodniu po 15 min na steperze;] ale Teriza ma racje,waga spada bez wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem troszkę leniwa jeśli chodzi o sport więc nie wiem czy się zmotywuję żeby dodatkowo ćwiczyć. Mój mąż co drugi dzień chodzi na siłownię a ja nie umiem się od niego zarazić tym nawykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jeśli chodzi o zupę to całkiem smaczna mi wyszła 🌼 Do dziewczyn które stosowały i odniosły sukces: ile zjadałyście dziennie tej zupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wsuwam co 2 godziny srednia miseczke i pije mnostwo wody,tak ze wcale nie odczuwam glodu i czuje sie rześko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz malo a czesto,zeby nie dopuscic do uczucia glodu bo wtedy pekasz i rzucasz sie na wszystko,nawet jesli Ci sie nie chce zjedz zupe bo im wiecej jej zjesz tym wiecej schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2805
witam dziewczyny! ja wlasnie gotuje zupke, pachnie mi bardzo smacznie :-) w sumie to sie nie dziwie bo od rana zyje o dwóch jabłkach:-) niestety nie miałam czasu wziąć sie wcześniej za gotowanie, ale mam nadzieje że to nic nie przeszkadza pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aga,ja ciagne tylko na zupce,witaminach i 1 jablku dziennie,po tygodniu zero jablek w miejce ich kefirek 1 albo maslanka,nie odczuwam w ogole glodu,rowniez zycze powodzenia,pozdrowka:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam jak tylko miałam ochote a najdziwnieje było dla mnie to ze czułam sie taka napchana ze az sie zastanawialam czy nie za duzo jem :) no ale schudłam wiec chyab nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza masz absolutna
racje,tez czuje sie napchana ta zupką,a o to chodzi oby sie chudlo i glodu nie odczuwalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 4 dzien na tym \" paskudztwie\" mi ona absolutnie nie smakue ale jem i wole to \"paskudztowo\" jak mizjang czy jak tamto badziewie sie nazywa. Napewno zadne \"prochy\" nie sa tak zdrowe. Pierwsze efekty widac i to jest pocieszajace - 3 kg a to dop 4 dzien , ale kazdego dnia spaceruje conajmniej 1 godz i troszeczke doslownie pare minut cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balooniku pewnie ,masz calkowita racje,bez prochow da sie schudnac,a kapuscianka chyba najszybsza z mozliwych diet,pozdrowka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
hej babeczki....duzo slyszalam o tej diecie, ze skuteczna jest...tutaj mnie przekonalyscie..dolanczam sie do was.jutro gotuje ;-] moim celem jest schudnac min. 6 kg. a chcialabym 11 kg. jestem 2 mies. po urodzeniu mojej corci i te 6 kg jak schudne to powroce do swojej wagi....a te 11 to juz mazenie ;-] tak wiec dolanczam sie ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
hej babeczki....duzo slyszalam o tej diecie, ze skuteczna jest...tutaj mnie przekonalyscie..dolanczam sie do was.jutro gotuje ;-] moim celem jest schudnac min. 6 kg. a chcialabym 11 kg. jestem 2 mies. po urodzeniu mojej corci i te 6 kg jak schudne to powroce do swojej wagi....a te 11 to juz mazenie ;-] tak wiec dolanczam sie ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
aha jeszcze jedno pytanie...ja mam taki przepis PODSTAWOWA ZUPA SPALAJĄCA TŁUSZCZ SKŁAD: 6 DUŻYCH ZIELONYCH CEBUL ZE SZCZYPIOREM 5 POMIDORÓW 1 DUŻA GŁÓWKA KAPUSTY 2 ZIELONE PAPRYKI 1 PĘCZEK ZIELONEGO SELERA 1 TOREBKA PRZYPRAWY DO ZUP LUB KILKA KOSTEK BULIONOWYCH MOŻNA DOPRAWIĆ: SÓL, PIEPRZ, SELER, PIETRUSZKA, BULION LUB JAKAŚ OSTRA PRZYPRAWA. POKROIĆ JARZYNYN NA MAŁE LUB ŚREDNIE KAWAŁKI I ZALAĆ WODĄ. GOTOWAĆ NA DUŻYM OFNIU PRZEZ 10 MINUT. ZMNIEJSZYĆ GAZ I GOTOWAĆ POWOLI AŻ JARZYNY BĘDĄ MIĘKKIE – TĘ ZUPĘ MOŻŃA JEŚĆ KIEDYKOLWIEK BĘDZIESZ GŁODNA. TA ZUPA NIE DODAJE KALORII !!!!! czy musze dodawac pomidory papryke i seler?? i ta cebula.czy moze byc zwykła taka z zapasow zimowych bez szczypiorku?? heh ale pytanie zadalam ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka,ja gotuje z mrozonki \"zupa prezydencka\" ale jak jej nie zakupie wtedy biore tylko wloską kapuche ,do tego 6 cebul i koncentrat pomidorowy,mozna dodac papryczke i seler naciowy ale nie koniecznie,zupa i tak odchudza,cieszymy sie ze do nas dolaczylas,musisz tylko scisle przestrzegac dietki a na efekty dlugo nie poczekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
aha ;-) jeszcze jedno pytanie...do tych ktore schudły...spadek wagi widzialyscie-ok. a jak to ylo w praktyce jesli chodzi o wciskanie sie w niegdys mniejsze ubrania? albo czy te ktore nosilyscie staly sie luznijsze?ja zamierzam wytrwac ok. miesiaca mam nadzieje ze wytrwam....tak bardzo mi zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
regine, a jak bede na samej zupie bez tych dodatkowych warzyw i owoców to chyba tez bedzie dobrze? Moj cel 71kg. zamienic na 60 kg. a ja sie da to wiecej-czemu nie....jak myslisz jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam stosowac 1,5 miecha-kiedy bardzo na niej schudlam,teraz tez musze ok 20 kg zgubic,a ubrania? robia sie luzniejsze,polecam diete jako szybka i skuteczna;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem tylko zupe do tego 1 jablko ale to moj kaprys bo chce szybko schudnac ale chudnie tez spoko jedzac co tam przykazuja,ja od zawsze tylko na zupie,ewentualnie jablko czy maslanka albo kefirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! 🌻 czy mogę się przyłączyć?? ja od wczoraj na dietce kapuscianej, mam nadzieję uda mi się wytrwać :) pozdrawiam wszystkie dietkujące :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
tylko nie zapomnijcie napisacjesli beda juz pierwsze efekty... to jest bardzo motywujace jak dla mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2805
przeżyłam pierwyszy dzień o samej zupie i dwóch jabłkach.. :-) muszę powiedzieć szczerze że jestem z siebie strrrrrrrrrrasznie dumna! mam nadzieje że jutro też mi się uda (mam bardzo słabą silną wolę.. :-( ) a i chciałam dodać że ja też wcale nie jestem głodna, a ostatną (czyli drugą) miseczkę zupy zjadłam o godzinie 17:-) mam nadzieje że ta dietka pomoże osiągnąc mi wymarzoną wagę 52 kg.. dziś waga wskazała mi po 57,5.Ja całe życie byłam gruba, tylko w ciągu ostatnich 2 lat udało mi sie zrzucić pare kilosów i wyglądam już znacznie lepiej:-) i oczywiście bardzo mnie to cieszy:-P :-) trzymam kciuki za was wszystkie i życzę powodzenia:-) do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2805
a i chciałam dodać, że niestety jestem niska(mam 1,62) i dlatego chcę ważyć 52, a może nawet 50 kg:-):-):-) bo przecież fajnie byłoby pokazać się w bikini i nie wstydziś się fałdek tłuszczyku.. ;-) :-) nieprawdaż? :-) hi hi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kakusi
jesli bedziesz jej przestrzegac spokojnie osiagniesz docelowa wage,jedz czesciej zupe,wiecej schudniesz jesli jej wiecej zjesz;] na strawienie tej zupki potrzeba wiecej kalorii niz ona ma,stad ujemny bilans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kakusi i Agusi
mialo byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ...
efekt jest .. fakt ... malo tlustych rzeczy itp. Czytaalam podobna diete i i napisane bylo ze mozna schudnac w tydzen max 6 kg. Ale ja mam ionne pytanie do dzewczyn ktore juz schudly kiedys na tej diecie: CO Z JO-JO? Czy dobieralyscie jakos specjalnie posilki czy od razu ''zarlyscie''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×