Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę napiszcie szczerze

Czy podoba Wam się imię Basia?

Polecane posty

Gość 98
Sory za to ale musze gereno Sietino - jeśli to przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Angie 2 godz. temu Lubię to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk------------------
basia , bardzo ładne tradycyjne imię i wcale nie takie popularne ostatnim czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sama z wyboru
mnie sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joolia pudlo, nie mam tak na imie. a ty pewnie jestes joolia, bo jestes taka cool? czy moze tatus-analfabeta tak podal w usc, jak zglaszal twoje narodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ogrodniczka Natalia
tak, mója kotka ma tak na imię :-) kocham ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobaba mi sie imię ale znam Basię która jest bardzo miła. Polecam jednak Kasie lub Asie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestarzałe takie ...kojarzy się ze starszą zasuszona panią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieładne. Modne 50 lat temu a teraz wraca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie bardzo nie podoba. Kojarzy mi sie z kilkoma Baskami w wieku 50-65. Okropienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia śliczne imię, ale takie smutne, mi się tak jakoś z cmentarzem kojarzy może dlatego że tam gdzie mieszkam dużo leży Baś na cmentarzu, miałam taką jedną przyjaciółkę taką starszą sąsiadkę Basię, kochałam ją jak babcię, była cudowna, bardzo życzliwa, każdemu chciała pomóc, ale niestety zmarła jakieś dwa lata temu, a w tym roku jej mąż zmarł też bardzo życzliwy i miły pan i obydwoje leżą na naszym cmentarzu a po drugiej stronie alejki leży taka dziewczynka, miała 2 lata jak zmarła, też Basieńka, taka śliczna, blondyneczka, zdjęcie nawet jest na grobie. A tak jak idę na cmentarz to jakoś tych Baś dużo leży i mi się tak jakoś smutno kojarzy. Ale imię jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Sama noszę to imię.Kiedyś średnio mi się podobało mi się,ale z upływem czasu polubiłam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Basia napisał:

Sama noszę to imię.Kiedyś średnio mi się podobało mi się,ale z upływem czasu polubiłam 🙂 

Fajne imie.  Udalo ci sie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×