Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ayashi

Ja go kocham a On ogląda TV

Polecane posty

Gość Ayashi

i co ja mam zrobic?? nie moge rywalizowac z "Twierdzą" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayashi
moze nie straszne ale kurcze zero uwagi z jego strony;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproś jakiegoś przystojnego
kolegę zeby zaczął ci puszczać sygnały jna komórkę wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayashi
nie mam AŻ tak przystojnych kolegów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...\"Twierdza\" to nudy... oj ja bym się Tobą zainteresował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayashi
no ja Twierdze ogladalam z 5 razy wiec dzis sie nuuudze i cierpie z powodu braku uwagi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typówa
= to ty facetem jestes?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jednakowoż śmiem twierdzić, że Nicolas Cage był lepszy w \"Mieście Aniołów\", całkiem fajny romantyczny film... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ćśśś... nie mów nikomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typówa
heh jakie masz hasło :P taki faaajny nick :) wszystkie inne znaczki są już zahasłowane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayashi
heh powinnam sie cieszyc przynajmniej mam okazje posiedziec na kompie;p a co do Nicolasa to lubie filmy z jego udzialem:) moze nie wszystkie ale fajny gosc z niego:) ale tak czy siak wole dziadka Sean'a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algkhewrlhgl
moj ojciec cale dnie oglada tv a moja mama w kuchni przy garach ja takiego zycia nie chce wiec wypieprze tv, sama nie ogladam, od wiadomosci mam net, od muzyki tez, a w tv same glupie seriale albo jakies programy kiepskie typu taniec z gwiazdami i juz cala polska oglada kolejne sukcesy pieknych bogatych i madrych GWIAZD(!) bo one GWIAZDY sa tak uzdolnione ze ni etylko sa wspanialymi aktorkami (bo zagraly w dwoch przyglupich serialach i skonczyly szkole teatralna - tak mozna zostac GWIAZDA, zeby cala polska uwazala je za bostwo i kopiowala ich styl) ale potrafia wspaniale tanczyc, co wiecej, sa przy tym skromniutkie i inteligentne, oprocz pieknej figury i cudownego chlopaka .... litosci !!!!!!!!!!!!! albo seriale te nowsze o babkach ktore mieszkaja w luksusowych domach zarabiaja kokosy, maja wierne przyjaciolki wspanialych mezow i cudowne dzieci i tak cala polska sledzi perypetie wymyslonej rodziny ktora nie ma nic wspolnego z prawdziwym zyciem kowalskiego w polsce ktoremu nie wystarcza do pierwszego.... LITOSCI!!!!! nie ogladam pudla i mi dobrze z tym. radze tez skorzystac, zobacyzcie ile czasu zaoszczedzicie i zblizycie sie do siebie (kiedys popsul nam sie tv, nie dosc ze mielismy dwa razy dluzsza dobe to i wiecej rozmawialismy i bylo fajniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dobre z tymi korkami... :) ..hasełko tajemnicą jest :) ..dziadzio Sean ma bardzo ładny akcent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayashi
właśnie moje Kochanie dostalo po łapach za obgryzanie paznokci:P dostal slonecznik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kup mu gorzki lakier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayashi
moj Kociak uwielbia boks... tyle ze zamiast ogladac w spokoju to wdraża mnie w tajniki tego fascynujacego inaczej sportu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśleć że kiedyś, wieczorami, ludkowie zbierali się w jednej izbie, przy lampie naftowej..:) Starszyzna opowiadała dawne dzieje i historie straszne, a potem moja babcia bała się do domu wracać, żeby po ciemnicy na jakieś licho rogate – zasłyszane z opowieści - nie trafić :D Także więcej wrażeń było niż z TV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×