Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zniesc tesknote

jak zniesc tesknote

Polecane posty

Gość jak zniesc tesknote

nie umiem zniesc tesknoty w weekend sie zobaczymy, ale ja nie moge wytrzymac.....co robic? dla mnie to katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zniesc
wiec co mam zrobic? ja umieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♠ polecam Musical Reflections-podkłady muzyczne najpiękniejszych miłosnych utworów w wykonaniu na altówce. \'wyciskasz łez\'--jak się raz popłaczesz, to przez kilka kolejnych dni, będziesz miała już spokój, ♠ tulenie się do poduszek, bądź innych bliskich \'rzeczy\', względnie osób /np. młodszy brat/ ♠ długie spacerki, \'użalanie się\' nad sobą-jawne;, a niech inny też wiedzą, że Tobie przykro...może ktoś powie coś miłego, pogłaszcze, ale Ci coś powiem, wiesz, że On istnieje i wróci, a wówczas podwójnie będzie się Sobą cieszyć. To kwestia dni. Inni nie mają nikogo, i odliczają dni do rzekomego spotkania, dochodząc do 365 /366/, robią postanowienie Noworoczne i od nowa... . No, główka do góry-szczęściara z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gooooryyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są sprawdzone metody... nie można ciągle \"się czymś zajmować\"... bo każdy ma wolne chwile, wówczas uczucie tęsknoty daje się we znaki ze zdwojoną siłą, więc jeśli tak się prosi o zauważenie, to lepiej je zauważyć i wyrzucić z siebie, niż ciągle tylko \"odsuwać\" od siebie. Wówczas ponownie się ujawni w najmniej odpowiednim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..tym razem pomarańczowa
a ja już nie mam za kim tęsknić............................ zazdroszczę WAM tego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moim przypadku to uczucie tak naprawdę dopiero przede mną, bo mi na kilka miesięcy wysyłają mężczyznę za granicę...;( to dużo gorsze, bo cały czas mieliśmy się \"na codzień\" a tu nagle taka rozłąka...:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje za rady
dziekuje Wam, naspewno jakos zleci,... jeszcze 4 dni... oo cale 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka1234
ja od7 miesiecy tkwie w zwiazku na odleglosc widzimy sie co3lub4tygodnie!!!tez miewam doly i zwatpienia i tez z tesknota walcze.ale warto czekac dla tych chwil ktore nadejda!!!by moc na nowo cieszyc sie soba i potem co wspominac gdy znow tesknota dusi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane
Mój narzeczony musiał wyjechać na szkolenie na poł roku do wawy, widzimy sie co drugi łikend. Jest to mezczyzna mojego zycia, bardzo sie kochamy, ale wiem, ze dzieki temu szkoleniu bedzie on wykonywal prace swoich marzen i jestem przeszczesliwa z tego powodu mimo rozlaki, za 2 mce jest nasz slu, on przyjedzie tylko na slub, a pozniej znow wyjedzie. Macie racje, to jest trudne, ale blagam nie czynmy z milosci uzaleznienia!!! Fakt, teraz gdy wyjechal, jest inaczej, ale dzien moze byc piekny mimo wszystko, wiem, ze moge uczynic kazdy z moich dni pieknym!Jest piekna wiosna!wykorzystuje teraz moj czas wolny, ktorego mam wiecej odkad wyjechal, najlepiej jak potrafie-zapisalam sie na joge i na basen, robie porzadki, odswiezam kontakty z kolezankami.Ciesze sie moja rodzina. A on widzac, ze sie trzymam, rowniez ma wiecej sil i pogody ducha, zeby przetrwac ten okres, nawzajem sie wspieramy. W piatek sie zobaczmy i spedzimy cudny likend razem, bedzie wspaniale i z tego sie ciesze!!! Nie pozwol by twoje zycie bylo czekaniem, wykorzystaj kazda chwile, bo ona nie wroci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknie piszesz
ale ja nie moge tak placze i tyle....... licze dni i godziny.. aon nie ma zasigu i nie rozmawiamy wiec tak mi zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tęsknotą trzeba nauczyć się żyć bo chodźbyś nie wiem co wymyśliła i nie wiadomo jaką świetną radę otrzymała to i tak bedziesz tęsknić i nic na to nie poradzisz. Moja rada- przywyknij do tęsknoty, uwież mi da się z tym żyć, ciężko bo ciężko ale da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asicka
Ja też się dołańczam do klubu tęsknących!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leFHGLAIR
To nie tęsknota, to depresja.Masz skłonnosci do depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asicka
Ja nie mam skłonności depresji!!Jeśli się kogoś kocha to chyba się za kimś tęskni???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klucznikk
Jeśli sie kocha kogoś, kogo jest sie pewnym i nie jest się osobą zaborcza , to jest to normalna tesknota. Gdy jest odwrotnie jest ona chorobliwa i depresyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zniesc tesknote
jak??jeszcze 3 dni... ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zniesc tesknote
umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm tak czytam i..
jeszze 3 dni:) a potem to juz tesknota jets slodycza, bo wiem ze znow ujrze twe oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zniesc tesknote
tak wiem...3 dni to malo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asicka
JAK ZNIESC TESKNOTE ile znim jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przedemną, jak się przygotować do rozstania? Mó mąż ma wyjechać na dwa lata a kiedy przyjedzie nie iadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zniesc tesknote
jestesmy poltora roku razem... jak sie przygotowac na tesknote??? nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zniesc tesknote
co upppppppppp?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zniesc tesknote
ja tez tak mam gdy sie widzimy to tez nie moge zniesc tesknoty! ogolnie cale moje zycie to tesknota za nim...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziałam
swojego ukochanego cały miesiąc a przedemną jeszcze jeden,dzieli nas 3000 km,każdy dzień to udręka ala nas obojga,rozmowy nie wystarczają chociarz rozmawiamy codziennie,czasami ja go wyciągam z dołka czasmi on mnie,tak już jest,jeśli ludzie się kochają to umierają z tęsknoty nie ma na to lekarstwa,trzeba to jakoś przetwać i dbać o utrzymanie związku a na odległość to wcale nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zniesc
topicu juz pojutrze sie zobaczymy czy ja przetrwam ? jak przetrwac jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×