Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Akira!!!🌼 Moj synus ma 3 miesiace i tez pcha rece do buzi i sie masakrycznie slini!!!nie chcial jesc i wogole byl marudny-masz racje moze to byc zabkowanie!!!Moj juz zaczal-Ja podaje czopek przeciwbolowy rano i wieczorem(2 razy dziennie)i przed kazdym karmieniem smaruje dziaselka zelem na zabkowanie i mojemu narazie pomaga je spokojnie!!!Moze sprobuj tak!!!poza tym czaopek szyciej dziala i nie podraznia zoladka!!!:) Mam pytanie vbo nie wiem dokladnie ile czasu mozna podawac te czopki przeciwbolowe??bo nie wiem ile moge?? pozdrawiam!!! Dobranoc!!!😘 Co u SZTEFKI czy ktos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
Dzien dobry wszystkim maminkom Ulus z tymi czopkami to trzeba uwazac,nie mozna dawac na zapas,ja wczoraj podalam i nic czyli to nie zeby!mysle ze to glod!przyszla moja mama i Kuba zjadl od niej 2 razy!bylam w szoku!natomiast polecam Ashton&Parsons infant powders dla zabkujecych dzieci,to jest ziolowy proszek ktory wspuje sie bezposredno do buzi,kupilam w bootsie,dalam wczoraj cala saszetke,dzis juz po pol,Jacob spal calkiem niezle po tym.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Akira - dobrze ze od Mamy je :) Widocznie czuje spryciula ze Ty masz lepsze mleczko a chcesz go oszukac, i sie nie daje :) A u nas piekne slonce znowu, mala slodko spi na balkonie, Mieszko w Zoo z dziadkiem - pelen relaks! CZego i Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie!!! Akira-dzieki za rade!!!a co ile sie podaje ten proszek???a z syropem calpoltez trzeba uwazac-bo mi powiedzieli ze moge go podawac co 4-6 godzin??? Szanta udanego wypoczynku!!U mnie w Luton pogoda do bani!!!pochmurno i chlodno!!! pozdrawiam i milego dnia!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulus- ogolnie jest zasada, ze paracetamol mozna podawac co 4 godziny, nie czesciej. Calpol jest na paracetamolu. Panadol = paracetamol. Eferalgan i wiele innych proszkow i czopkow = paracetamol. Wiec nie mozna mieszac. Ale jesli musisz podac czesciej, to szukaj preparatu z ibupromem, to mozna co 2 h na zmiane z paracetamolem. To oczywiscie na przyszlosc, gdybys musiala (czego nie zycze) zbijac temperature, bo malenstwu na pewno nie trzeba az takiej artylerii zeby przestaly pobolewac zabki...Z tego co pamietam, zel do dziaselek mozna stosowac czesto, jesli trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie U mnie wszystko wporzadku, sloneczko swieci wiec zaraz ruszam na spacerek. Dziewczyny czy mozna kupic jakies pampersy na basen bo chcialabym sie wybrac z Emilka a nie chcialabym zeby jakas niespodzianka plywala obok... Jesli mozna to jak sie nazywaja i gdzie moge je kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
Ulus napisali ze w razie problemow mozna podawac pol saszetki co godz lub dwie lub trzy az do poprawy,staraj sie nie podawac za czesto przeciwbolowych bo one podrazniaja zoladek,widze ze ten proszek to dziala uspokajajaco,ja zrobilam dzis tak:podalam saszetke a po pol godz. nasmarowalam bonjela i jest jakby lepiej,mysle ze paracetamol nie dziala na"swedzace" dziasla wiec trzeba miejscowo ze tak powiem znieczulac.A w ogole to mieszkam od ciebie jakies pol godz. samochodem w Letchworth,moglybysmy sie spotkac gdzies na kawce? SZanta gdyby nie mama to pewnie bym zwariowala a ona 35 lat pracy jako pielegniarka wiec jest sie na kim oprzec-pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja widzialam w boots takie swimming nappy pakowane po jednej. chyba wielorazowe. taki wlasnie na p[lywajace niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatka26 - dzieki bardzo bo juz myslalam, ze o basenie moge zapomniec a maluska tak bardzo lubi sie chlapac we wodzie. W takim razie musze podskoczyc po ta pieluche no i oczywiscie stroj kapielowy a i jakies kolo tez hahaha...Ciekawe jak to bedzie z takim brzdacem na basenie... Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko goscinnie....
prosba - wiecie co tutaj moge kupic dla dziecka na biegunke? lekarz nic nie polecil powiedzial ze biegunka moze sie utrzymywac do tygodnia....zreszta wiadomo jaka tu jest opieka medyczna jak cos znacie prosze napiszcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
"tylko goscinnie" dopiero przeczytalam twoje pytanie,sluchaj nie mam pojecia co oni tu daja,ja przywozlam z Polski Smecte,napisz cos o tej biegunce i ile dziecko ma miesiecy,pamietaj ze nie podajemy zadnych soczkow i owocow,jakby co moge ci przeslac te smecte poczta,ale tez pojde jutro do apteki i sie wypytam,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
czesc SZanta,no i co daja?bardzo mnie to ciekawi,napisz cos prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja po prostu padnieta jestem! To chyba przez ta kwietniowa poprzeplatana pogode! A wiec, najwazniejsze - wiadomosci od Sztefci: Miala operacje w zeszlym tygodniu, w tym tygodniu wychodzi do domciu i bedzie musiala miec chemie prze nastepne 6 miesiecy. Przyznam sie ze nie wiem kiedy w tym tygodniu wypuszczaja ja do domciu, wyrodna nie tylko matka jestem :( Najgorsze chyba juz za nia, miejmy nadzieje! Kobitki, dla wszystkich caluski i pa pa, wpadne kiedy sie pozbieram bo naprawde rozsypana jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodki.
probowalas. Zawieraja jakies enzymy ktore pomagaja zalagodzic sytuacje. Moja mama zawsze nas jagodkami leczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefka powinna
miec pobrane komorki jajowe przed chemia jesli chce miec jeszcze dzieci,tu jest z tym latwiej pozdrawiam sztefke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny pteszek
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
hahaha, pteszek ja ciebie tez pozdrawiam! I w ogole dziewczyny ja was pozdrawiam! Dopiero wstalam, maly dokazuje, ide wypic mocna kawe na dzien dobry, no to pozdrowie was jeszcze raz pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Mysle ze lekarze juz wszystko przedyskutowali ze Sztefka odnosnie chemioterapii i skutkow. Pozdrawiam Sztefke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huljzeeeeeeee
ja was podziwiam ze tam zyjecie i dajecie robic z siebie kroliki doswiadczalne anglikom poczytajcie ciezarne polki w anglli dziewucha siedziz peknietym pecherze m w domu nie do wiary maja was tam za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
...no i bardzo dobrze ze dziewczyne wyslali do domu, po co ma we wczesnym stadium porodu siedziec w szpitalu ? Poza tym napisala, ze w razie gdyby akcja sie nie rozwinela zaaplikuja antybiotyki - normalna procedura - wiec po co zamet siejesz? Co tu tak cicho dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huljzeeeeeeee
dla ciebie to zamet??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
niejasno sie wyrazilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia od Sztefki (i ode mnie tez) - dziewczyna jeszcze w szpitalu bo niezbyt dobrze sie czuje po pierwszej chemi ale chyba wyjdzie juz pod koniec tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
no nie ma dzisiaj z kim pogadac, nawet pomaranczowa mi uciekla - no to juz jest porazka. a ide na spacer pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko gościnnie.....
dziecko ma 11 miesiecy, za bardzo nie wiem co i jak /to dziecko siostry mojego meza/ - mialo 1 dzien wymioty a od soboty biegunka, bylismy w szpitalu ale wiadomo czego tu mozna oczekiwac.... biegunka nadal sie trzyma.... ja juz mysle ze to moze jakis wirus albo co bo teraz juz wszyscy w domu rzygaja...ale szkoda dziecka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
hul cos tam!milo ze wam w Polsce tak dobrze,naprawde bardzo budujace to jest,ale mysle ze opieka psychiatryczna troche jednak szwankuje,proponuje zmienic lekarza bo ten cie jednak oszukuje!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Tylko goscinnie jak to wirus jak sie mowi jak wszedl w organizm musi wyjsc na to nie ma lekarstwa duzo picia i jeszcze raz picia. Jezeli choruja wszyscy w domu to jest przyczyna powodzenia mysmy przeszli to w marcu wszyscy jeden po drugim. Uwazac na odwodnienie u dzieciaczka jakies watpilwosci to szpital podawac elektorlity sa one wazne dla maluszka dorosly to dorosly. Hmmm uciekam poczytam pozniej . MamaE przesilenie trzymaj sie kobitko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie.Bardzo chętnie czytam waszą stronę.W maju jadę z dwójką dzieci do Anglii do męża,a dwoje starszych dzieci mąż zabierze w lipcu jak skończą szkołe.W listopadzie zeszłwgo roku mąż napisał o child benefit(nie wiem czy dobrze napisałam chodzi mi o rodzinne)na początku stycznia dostał pismo ze ma przyznany ten zasiłek z wyrównaniem od sierpnia.ale do tej pory zadnego wyrównania nie otrzymal.A dotego jeszcze wczoraj dostał rodzinne w takiej wysokości jakby pomineli jedno dziecko.proszę o rade w tej sprawie.Maz od 2 lat tu pracuje.Pozdrawiam.Zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia dla chorej kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×